Kursy na uprawnienia SEP

Planujesz uzyskać uprawnienia SEP lub chcesz dowiedzieć się więcej na ich temat? W takim razie zapisz się na zajęcia organizowane przez nasz ośrodek szkolenia zawodowego ATC Grupa. W ich trakcie przygotujemy Cię do państwowego egzaminu, dzięki czemu zwiększysz swoje szanse na jego zaliczenie, a co za tym idzie, otrzymanie potrzebnych kwalifikacji. Zdecyduj się na certyfikowane, ciekawe kursy zawodowe, a zapewnimy Ci materiały edukacyjne obejmujące m.in. wiele pytań egzaminacyjnych, doświadczoną i fachowo wyszkoloną kadrę, wyczerpujący program oraz efektywne metody kształcenia. Kursy na uprawnienia SEP prowadzimy w Poznaniu oraz innych lokalizacjach.  Wszystko to sprawia, że warto nam zaufać i zdecydować się na proponowane szkolenia i kursy zawodowe dla dorosłych!

Czytaj dalej

Czym są uprawnienia SEP

Czym są omawiane uprawnienia z myślą, o których oferujemy profesjonalne kursy zawodowe SEP? Obowiązują one w branży energetycznej, cieplnej i gazowej – pozwalają na zgodne z przepisami podejmowanie się specjalistycznych czynności w ramach obsługi instalacji, maszyn, urządzeń i narzędzi m.in. działających pod napięciem. Fachowcy w tym zakresie, którzy kończą nasze zarówno efektywne, jak i ciekawe szkolenia, są poszukiwani i dobrze opłacani. Łatwo znajdują pracę w Polsce, a także w innych krajach Unii Europejskiej, gdzie respektuje się uprawnienia wydawane w naszym państwie. Zapraszamy na organizowane przez ATC Grupa szkolenia, w których trakcie można poznać m.in. podstawowe pytania egzaminacyjne oraz poprawne odpowiedzi na nie.

Prowadząc kursy doszkalające, stawiamy sobie za cel, aby jak największy odsetek uczestników pozytywnie zaliczył państwowy egzamin i otrzymał stosowne uprawnienia. Dokładnie omawiamy wszystkie mogące się pojawić w jego trakcie kwestie i potencjalne pytania egzaminacyjne. Kurs SEP znacząco ułatwi Ci osiągnięcie oczekiwanych rezultatów, dlatego jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse, zapisz się na niego już teraz. Sprawdź też inne, w tym te bardziej nietypowe kursy zawodowe odbywające się w ATC Grupa i już dziś zarezerwuj wolny termin.