Zainwestuj w
profesjonalizm
swojej kadry!

Prowadzimy kursy dla największych firm
ze wszystkich sektorów rynku.
Zwiększymy kompetencje Twoich pracowników!

Oferta ATC B2B

Dla firm przygotujemy dedykowaną ofertę, dla indywidualnych potrzeb. Skontaktuj się z nami!

Dedykowana oferta
Przedstaw nam swoje potrzeby, a dobierzemy odpowiednie szkolenia i przygotujemy indywidualną ofertę cenową.
Elastyczne metody finansowania
Oferujemy różne sposoby płatności za szkolenia, poczynając od gotówki, przez płatność odroczoną, na ratach kończąc. Pomożemy Ci dobrać najlepszą metodę dla Twojej firmy!
Dofinansowania do 80%
Specjalizujemy się w pozyskiwaniu dofinansowań dla firm. Przedstaw nam swoje potrzeby, a my znajdziemy dla Ciebie najlepsze możliwości.

Poniżej opisaliśmy przykładowe akcje szkoleniowe dla współpracujących firm.

Poniżej opisaliśmy przykładowe akcje szkoleniowe dla współpracujących firm.

Mazowia - Warszawa

Wraz z Ośrodkiem Mazovia w Warszawie przeprowadziliśmy cykl szkoleń spawania dla osób osadzonych w kilku więzieniach na terenie całego kraju. Szkolenia umożliwiły uzyskanie umiejętności zawodowych z zakresu spawania metodą MAG/MIG/TIG. Zdobyte uprawnienie potwierdziło posiadanie kwalifikacji niezbędnych do podjęcia pracy jako spawacz. Osoby biorące udział w szkoleniu mogły nabyć niezbędną wiedzę teoretyczną oraz odbyć zajęcia praktyczne.

CIOP - Centralny Instytut Ochrony Pracy

Wraz z Centralnym Instytutem Ochrony Pracy przeprowadziliśmy cykl szkoleń dla pracodawców i pracowników. Szkolenia z zakresu BHP miały zaktualizować oraz uzupełnić wiedzę i umiejętności z zakresu oceny zagrożeń występujących w pracy i związanego z nimi ryzyka, kształtować bezpieczne i higieniczne warunki pracy oraz chronić pracowników przed różnymi zagrożeniami powiązanymi z wykonywaną pracą.

Powiatowa Komenda Policji w Gostyniu

Coroczny konkurs zrealizowany pod patronatem Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu, kierowany do dzieci i młodzieży z powiatu gostyńskiego, dotyczący bezpieczeństwa ruchu drogowego. Konkurs miał na celu popularyzację wiedzy na temat bezpieczeństwa w drodze do i ze szkoły, uświadamianie dzieciom i młodzieży zagrożeń z tym związanych, poprawę bezpieczeństwa oraz promocję bezpiecznych zachowań.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu – pomożemy Tobie dobrać odpowiednie szkolenie, termin oraz sposób finansowania.
Jesteśmy dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 16:00.

Infolinia - Poznań
Konsultanci w Poznaniu są dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00
E-mail - Poznań
Napisz do naszego poznańskiego oddziału - odpowiemy w ciągu jednego dnia roboczego!
Infolinia - Gostyń
Konsultanci w Gostyniu są dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00
E-mail - Gostyń
Napisz do naszego gostyńskiego oddziału - odpowiemy w ciągu jednego dnia roboczego!

Możesz też skorzystać z poniższego formularza!

To najsprawniejsza forma kontaktu – określ, którego ośrodka dotyczy Twoja sprawa, a wiadomość trafi w odpowiednie ręce 🙂Aby skontaktować się z nami za pośrednictwem powyższego formularza – prosimy podaj dane w nim wskazane. Podanie danych jest dobrowolne, jeśli jednak tego nie zrobisz, wysłanie wiadomości przy pomocy formularza nie będzie możliwe (nie musisz podawać numeru telefonu, może to jednak usprawnić naszą komunikację). Podane przez Ciebie dane mogą stanowić Twoje dane osobowe. W takim wypadku administratorem Twoich danych

Nasze odznaczenia

Z niekrytą dumą prezentujemy część odznaczeń, które w historii działania firmy zostały przyznane ATC lub założycielowi – Wojciechowi Kaczmarkowi.

Złoty Medal za Długoletnią Służbę dla Pana Wojciecha Kaczmarka, nadany przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w dniu 20.10.2008 r.

Brązowy Krzyż Zasługi dla Pana Wojciecha Kaczmarka, nadany przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w dniu 20.12.2018 r.

Odznaka Honorowa „w uznaniu zasług poniesionych na rzecz rozwoju gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej” dla Wojciecha Kaczmarka, nadany przez Ministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego w dniu 08.11.2013.

Srebrna Odznaka za „zasługi dla rozwoju firmy IGA” dla Wojciecha Kaczmarka, nadana przez Kapitułę „TUR Groclinu” Inter Groclin s.a. w Grodzisku Wielkopolskim w dniu 14.04.2006.

Srebrny Medal „Labor Omnia Vincit” za „krzewienie idei pracy organicznej” dla Wojciecha Kaczmarka, nadany przez Towarzystwo Imienia Hipolita Cegielskiego w Poznaniu w dniu 08.11.2013 r.

Certyfikat „Najwyższa Jakość” za „najwyższy standard świadczonych usług edukacyjnych i nowoczesne zarządzanie organizacją”, przyznany przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością w dniu 30.06.2006.

Certyfikat „Najlepsze w Polsce” za „wysokiej jakości usługi w zakresie szkolenia kierowców”, przyznany przez Towarzystwo Imienia Hipolita Cegielskiego w Poznaniu, Wielkopolską Izbę Rzemieślniczą, Wielkopolskie Zrzeszenia Handlu i Usług, Głos Wielkopolski, TVP-3 Poznań, Radio Merkury i Europartner, w dniu 19.05.2011

Certyfikat „Najwyższa Jakość” za „najwyższy standard świadczonych usług edukacyjnych i nowoczesne zarządzanie organizacją”, przyznany przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością w dniu 30.06.2006.