Kursy spawania

Kursy spawania (zawodowe)

Jak zostać spawaczem?

Zorientuj się w okolicy i wybierz najlepszy ośrodek, ja zapraszam do spawalni ATC Grupa.

Czytaj dalej

1. Zgłoś się na kurs wybranej maszyny. Zrobisz to wysyłając druk podania, wypełniony prześlij do nas e-mail. biuro@atcgrupa.pl lub tradycyjną pocztą 📨👍. Lubisz rozmawiać?, zadzwoń 📲 730 730 712

2. W odpowiedzi na Twoje zgłoszenie prześlemy fakturę do 💳 zapłaty i harmonogram spotkań 🗓 📋.

3. Zajęcia 👩‍🏫 👨‍🏫 prowadzimy on-line 👩🏻‍💻 👨🏻‍💻, link do SALI WYKŁADOWEJ. Jak nie działa to wpisz https://meet.jit.si/atcspawg na życzenie jeździmy do klienta.

4. Ćwiczenia 💪 robimy w jednej z naszych spawalni lub u Ciebie. Musisz tylko zapewnić warsztat, spawarki również możemy przywieźć.

5. Egzamin państwowy organizujemy w miejscu szkolenia…  Po zdanym egzaminie 😁🏆 🥇:

6. Odbiór uprawnień 📜📜, 🙏🙏🙏 czas oczekiwania ok. 14 dni.

7. Jak otrzymasz certyfikat spawacza, od tej chwili możesz uznawać się za specjalistę.

Nasi wykwalifikowani instruktorzy są ekspertami w dziedzinie spawalnictwa i zapewnią Ci wsparcie na każdym etapie nauki. Każdy kurs został dostosowany do indywidualnych potrzeb i umiejętności uczestników, dzięki czemu możesz być pewien, że otrzymasz pełne wsparcie i uwagę, której potrzebujesz.
Jednym z największych atutów naszych kursów jest możliwość uzyskania certyfikatów spawacza, uznawanych zarówno w kraju, jak i za granicą. Współpracujemy z renomowanymi instytucjami takimi jak Łukasiewicz GIT, PRS oraz TÜV Nord-Polska, co stanowi znakomity dowód na wysoką jakość naszych szkoleń. Egzaminy przeprowadzamy według normy PN-EN ISO-9606 arkusz 1-4.
Nasze kursy obejmują wiele różnych metod spawania, w tym MAG – 135, -136, MIG-131, TIG-141, MMA-111, Gazowe-311 i wiele innych. Kładziemy duży nacisk na praktyczne ćwiczenia, abyś mógł przekuć zdobytą wiedzę w umiejętności praktyczne. Dzięki temu będziesz gotowy do wykonywania złożonych zadań spawalniczych w zawodzie, którym chcesz się zająć.
Dołącz do ATC Grupa już teraz i otwórz drzwi do pełnej wyzwań i satysfakcjonującej kariery spawacza! Nie zwlekaj, ponieważ miejsca są ograniczone. Zapisz się na nasze kursy nauki spawania i rozpocznij swoją przyszłość już dziś!

Jeśli zainteresowała Ciebie nasza oferta to dzwoń do nas 730 730 712 udzielimy wyczerpujących odpowiedzi. Jeżeli jesteś zdecydowany/zdecydowana to możesz przesłać do nas wiadomość e-mail: biuro@atcgrupa.pl w treści z wypełnionym wnioskiem. Poniżej przedstawiamy przykładowe atesty dla naszych wybranych spawalni.

Zapraszamy do kontaktu z nami, może uda nam się coś połączyć.