Kursy spawania

Kursy spawania (zawodowe)

Trwałe łączenie ze sobą elementów metalowych wykorzystywane jest m.in. w budownictwie. Kurs spawania pozwala szybko znaleźć pracę w tej branży, jednak musi być przeprowadzony właściwie, a jego cena powinna być przystępna. Z tego powodu na szkoleniach przygotowanych przez ATC Grupa uczestnicy korzystają z odpowiednich materiałów i uczą się praktycznego zastosowania wybranych narzędzi podczas różnych prac spawalniczych. Zapewniamy kompleksowe wsparcie aż do momentu zdobycia uprawnień. Zainteresowanych tym, ile kosztuje i trwa kurs na spawacza, zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z aktualnym cennikiem! Kursy spawania prowadzimy w Poznaniu oraz innych lokalizacjach.

Czytaj dalej

Jakie kursy na spawacza są dostępne w ośrodku ATC Grupa?

Możliwości w zakresie spawania metalowych wyrobów hutniczych jest bardzo dużo. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego przygotowaliśmy rozbudowaną ofertę zajęć szkoleniowych w przystępnych cenach. Ich charakterystyka uzależniona jest m.in. od rodzaju wykorzystywanych docelowo materiałów spawalniczych. Proponujemy certyfikowane, profesjonalne kursy i szkolenia zawodowe dla dorosłych, przygotowujące do obróbki rur czy blach przy wykorzystaniu najpopularniejszych spoin pachwinowych oraz czołowych. Warto przy tym zwrócić uwagę na typ obsługiwanego przez uczestników sprzętu – są to urządzenia elektryczne i gazowe.

Dla osób zainteresowanych takimi zajęciami istotne jest, ile trwają i kosztują kursy spawalnicze pozwalające uzyskać stosowne uprawnienia. Cena każdego z nich jest widoczna na stronie, którą prowadzi nasz ośrodek szkolenia zawodowego ATC Grupa. Rejestracja online pozwala wygodnie zapisać się na wybrany termin. Czas trwania wynosi najczęściej od 3 do 5 tygodni.

Czemu warto postawić na kursy spawalnicze w ATC?

Nasz ośrodek to miejsce, w którym zatrudniamy doświadczonych ekspertów w danych dziedzinach. Prowadzą oni stacjonarne, ciekawe kursy zawodowe doszkalające, ale też szkolenia spawalnicze online na platformie e-learningowej. Umiejętności praktycznych uczestnicy nabywają w atestowanych spawalniach na terenie kompleksu ATC Grupa. Ćwiczenia nadzorują instruktorzy z odpowiednimi uprawnieniami spawacza. Zapraszamy zainteresowanych do kontaktu oraz zapoznania się z przejrzystym cennikiem.