O nas

Od ponad 30 lat zajmujemy się kształceniem specjalistów w wielu dziedzinach. Zawsze nowocześnie, zawsze profesjonalnie, zawsze z myślą o Twojej karierze!

Podejmujemy również szerokie działania w celu krzewienia pracy u podstaw oraz idei rozwoju zawodowego, czego dowodem są liczne odznaczenia przyznane nam, w uznaniu pracy na rzecz rozwoju gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej.

SCROLLUJ W DÓŁ
O Nas
Historia firmy
Nasze ośrodki
Dlaczego my?
ATC w liczbach
Nasze odznaczenia
Opinie absolwentów

Historia firmy

Na rynku szkoleniowym działamy od 1989 roku. Na przestrzeni tych lat miało miejsce wiele istotnych wydarzeń – poniżej prezentujemy wybrane, naszym zdaniem najważniejsze daty.

Grudzień

1989

Tak, dokładnie tak zaczynaliśmy i jesteśmy z tego dumni :)

W nadal przesiąkniętym świeżo minionym ustrojem Gostyniu, dokładnie 1 grudnia 1989, Wojciech Kaczmarek zakłada firmę z dużymi aspiracjami, pod nazwą „Nauka Jazdy Pojazdami Silnikowymi Wojciech Kaczmarek.”

Wrzesień

1991

Zmieniamy nazwę firmy na „Ośrodek Doskonalenia Zawodowego Irena i Wojciech Kaczmarek”. Od tej pory szkolimy nie tylko przyszłych kierowców, ale również szeroką gamę specjalistów. W tym samym czasie uzyskujemy Atest Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach do szkolenia i egzaminowania spawaczy wszystkich specjalności.

Grudzień

1998

Grudzień jest ważnym miesiącem dla naszej firmy – 16 grudnia 1998 otwieramy nowoczesny ośrodek w Gostyniu, przy ulicy Lipowej 1.

 

Nowy ośrodek pozwolił rozszerzyć ofertę firmy, Dzięki stworzeniu nowoczesnej bazy szkoleniowej, zakup nowych samochodów oraz zatrudnienie wykwalifikowanej kadry wykładowców i instruktorów. W ciągu pierwszych 5 miesięcy w ośrodku przeszkoliliśmy 1500 osób!

Kwiecień

2001

W Polsce panuje rekordowe bezrobocie. W ramach inicjatywy oddolnej, celem poprawy sytuacji lokalnej społeczności, oferujemy 134 okolicznym pracodawcom zatrudnienie tymczasowe ich pracowników – łącznie 454 osób. Z tej liczy, 67% osób otrzymało później propozycję stałej pracy.

 

Dla firmy Inter Groclin Auto S.A. z siedzibą w Grodzisku Wielkopolskim szkolimy 1200 osób. Współpraca trwa aż do 2006 roku.

Marzec

2002

Przystępujemy do konkursu „Partner OS PIP” organizowanego przez Państwową Inspekcję Pracy we Wrocławiu. Po rozstrzygnięciu konkursu otrzymujemy tytuł „Partnera”, jako jeden z czternastu, spośród 200 ośrodków zgłoszonych do konkursu.

Wrzesień

2003

Przystępujemy do Wielkopolskiego Stowarzyszenia Ośrodków Kierowców w Poznaniu.

Listopad

2003

Wdrażamy system zarządzania jakością ISO 9001:2000 w zakresie świadczenia usług szkoleniowych, doradczych, informacyjnych i kursów zawodowych.

Czerwiec

2004

Zostajemy członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych

Polska Izba Firm Szkoleniowych jest największą polską organizacją zrzeszającą firmy szkoleniowe. Do jej głównych zadań należy opiniowanie aktów prawnych, strategii ośrodków oraz nadzorowanie przestrzegania zasad uczciwej konkurencji.

Wrzesień

2004

Otrzymujemy certyfikat uznania kompetencji jednostki edukacyjnej wydany przez Centralny Instytut Ochrony Pracy.

Sierpień

2005

Otrzymujemy Certyfikat Zgodności, przyznany przez Instytut Transportu Samochodowegow Warszawie i dotyczący prowadzenia usług w zakresie szkolenia kierowców na prawo jazdy wszystkich kategorii.

Październik

2005

Otrzymujemy certyfikat za „Wysokiej jakości usługi w zakresie szkolenia kierowców”, w konsumenckim konkursie jakości usług „Najlepsze w Polsce”, organizowanym przez Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego, Wielkopolską Izbę Rzemieślniczą, Wielkopolskie Zrzeszenia Handlu i Usług, Głos Wielkopolski, TVP-3 Poznań, Radio Merkury i Europartner.

Grudzień

2005

Rozpoczynamy szkolenia dotowane ze środków Unii Europejskiej.

Z wykorzystaniem rzeczonych subwencji przeszkoliliśmy na przestrzeni kilku lat ponad 8 000 osób.

Grudzień

2005

Zmieniamy nazwę na ATC s.c. Wojciech Irena Daniel Kaczmarek. Ta nazwa jest z nami do dziś 🙂

Styczeń

2006

Z inicjatywy Wojciecha Kaczmarka, założyciela ATC, w naszej siedzibie zbiera się grupa inicjatywna, celem powołania Izby Gospodarczej Ośrodków Szkolenia Kierowców.

Sierpień

2006

Za krzewienie idei pracy organicznej, nasz założyciel – Wojciech Kaczmarek zostaje odznaczony Srebrnym Medalem „Labor Omnia Vincit”, przyznanym przez Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego w Poznaniu.

Grudzień

2007

Jak tradycja nakazuje, ponownie w grudniu otwieramy kolejny nowoczesny ośrodek, tym razem w Poznaniu przy ulicy Mrągowskiej 11.

Grudzień

2007

Zostajemy odznaczeni certyfikatem „Najwyższa jakość” przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością, za najwyższy standard świadczonych usług edukacyjnych i nowoczesne zarządzanie organizacją.

Październik

2008

W ramach uhonorowania za długoletnią służbę na rzecz gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej, nasz założyciel – Wojciech Kaczmarek zostaje odznaczony Złotym Medalem za Długoletnią Służbę z rąk Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Październik

2010

Rozpoczynamy realizację projektów szkoleniowych ze środków Unii Europejskiej. Łącznie, w latach 2010 – 2017 przeszkoliliśmy ponad 2500 osób na terenie całej Polski.

Czerwiec

2012

Wdrażamy system zarządzania jakością ISO 9001:2008 w zakresie świadczenia usług szkoleniowych i doradczych oraz kształcenia zawodowego, wraz z ich projektowaniem.

Grudzień

2012

Ponownie w grudniu otwieramy nowoczesny ośrodek doskonalenia techniki jazdy, w Międzychodzie nieopodal Dolska. Ośrodek oferuje zaawansowany tor do doskonalenia techniki jazdy, nowoczesne symulatory oraz wykwalifikowaną kadrę instruktorską.

Listoad

2013

Za zasługi dla rozwoju gospodarki Rzeczypospolitej Polski, nasz założyciel – Wojciech Kaczmarek zostaje odznaczony Srebrną Odznaką Honorową.

Listopad

2015

W uznaniu zasług poniesionych na rzecz rozwoju gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej, Nasz założyciel – Wojciech Kaczmarek otrzymuje z rąk Ministra Gospodarki Odznakę Honorową.

Grudzień

2018

Nasz założyciel – Wojciech Kaczmarek zostaje odznaczony Brązowym Krzyżem Zasługi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Styczeń

2022

Powstaje nowa odsłona naszej strony internetowej. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań IT, umożliwiliśmy naszym kursantom zapis oraz przeprowadzenie całego procesu płatności on-line. Udostępniliśmy również opcje płatności odroczonej i ratalnej oraz potężną bazę wiedzy.

Nasze ośrodki szkoleniowe

W skład grupy ATC wchodzą trzy nowoczesne ośrodki szkoleniowe – w Poznaniu, Gostyniu i Międzychodzie. Każdy z nich zapewnia najwyższe standardy wyposażenia i szkolenia kursantów.

ATC Poznań

Ośrodek prowadzi działalność od 18.12.2007 roku pod nadzorem Daniela Kaczmarka. Ośrodek specjalizuje się w prowadzeniu kursów zawodowych, kursów na wszystkie kategorie prawa jazdy oraz e-learningu.

ATC Gostyń

Ośrodek prowadzi działalność od 01.12.1989 roku pod nadzorem Wojciecha Kaczmarka. Ośrodek specjalizuje się w prowadzeniu kursów miękkich oraz zawodowych, a także kursów na wszystkie kategorie prawa jazdy.

TOUR PO ATC GOSTYŃ

Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy Międzychód

Ośrodek prowadzi działalność od 02.01.2013 roku pod nadzorem Natalii Kaczmarek. Ośrodek specjalizuje się w prowadzeniu kursów doskonalenia techniki jazdy. Na wyposażeniu ośrodka znajduje się wewnętrzny tor, szarpak oraz symulatory kierownicy, zderzenia, dachowania i wystrzału poduszki powietrznej.

Dlaczego my?

Istnieje wiele powodów, dla których warto nam zaufać, poniżej znajdziesz tylko część z nich 🙂

Certyfikaty i akredytacje
Posiadamy wszystkie najważniejsze i prestiżowe certyfikaty i akredytacje, stawiające nas w ścisłej czołówce firm szkoleniowych w Polsce.
Kompleksowość usług
W naszym ośrodku przeprowadzimy dla Ciebie wszystko procesy niezbędne do uzyskania interesujących Cię umiejętności.
Nowoczesny park maszynowy
Bez względu na to, czy interesuje Cię kurs na prawo jazdy, Kurs na koparkę, czy kurs na maszynistę, U nas wyszkolisz się na nowoczesnym sprzęcie.
Pełne wsparcie kursantów
Od momentu zapisu na kurs, po moment zdania egzaminu. Otrzymasz od nas niezbędne materiały szkoleniowe, zapewnimy Ci też bezpośredni kontakt z instruktorem.

ATC w liczbach

Jeżeli przekonują Cię liczby, nasze są imponujące!

Ponad 30
lat na rynku szkoleniowym - działamy bez przerwy od 1989 roku.
> 1 000 000
- przeprowadzonych szkoleń od momentu założenia firmy.
> 100 000 000
kilometrów, przejechali łącznie nasi kursanci na prawo jazdy.
15
prestiżowych odznaczeń otrzymaliśmy od momentu założenia firmy, w tym dwa z rąk prezydentów rzeczypospolitej Polskiej.

Nasze odznaczenia

Z niekrytą dumą prezentujemy część odznaczeń, które w historii działania firmy zostały przyznane ATC lub założycielowi – Wojciechowi Kaczmarkowi.

Złoty Medal za Długoletnią Służbę dla Pana Wojciecha Kaczmarka, nadany przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w dniu 20.10.2008 r.

Brązowy Krzyż Zasługi dla Pana Wojciecha Kaczmarka, nadany przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w dniu 20.12.2018 r.

Odznaka Honorowa „w uznaniu zasług poniesionych na rzecz rozwoju gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej” dla Wojciecha Kaczmarka, nadany przez Ministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego w dniu 08.11.2013.

Srebrna Odznaka za „zasługi dla rozwoju firmy IGA” dla Wojciecha Kaczmarka, nadana przez Kapitułę „TUR Groclinu” Inter Groclin s.a. w Grodzisku Wielkopolskim w dniu 14.04.2006.

Srebrny Medal „Labor Omnia Vincit” za „krzewienie idei pracy organicznej” dla Wojciecha Kaczmarka, nadany przez Towarzystwo Imienia Hipolita Cegielskiego w Poznaniu w dniu 08.11.2013 r.

Certyfikat „Najwyższa Jakość” za „najwyższy standard świadczonych usług edukacyjnych i nowoczesne zarządzanie organizacją”, przyznany przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością w dniu 30.06.2006.

Certyfikat „Najlepsze w Polsce” za „wysokiej jakości usługi w zakresie szkolenia kierowców”, przyznany przez Towarzystwo Imienia Hipolita Cegielskiego w Poznaniu, Wielkopolską Izbę Rzemieślniczą, Wielkopolskie Zrzeszenia Handlu i Usług, Głos Wielkopolski, TVP-3 Poznań, Radio Merkury i Europartner, w dniu 19.05.2011

Certyfikat „Najwyższa Jakość” za „najwyższy standard świadczonych usług edukacyjnych i nowoczesne zarządzanie organizacją”, przyznany przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością w dniu 30.06.2006.

Opinie absolwentów

Poznaj opinie absolwentów naszych kursów i przekonaj się dlaczego warto nam zaufać! Zadowolenie i pozytywne zdanie naszych kursantów motywują nas do codziennej pracy i ciągłego rozwoju.
chevron_left
chevron_right