Kursy na uprawnienia SEP

Planujesz uzyskać uprawnienia do obsługi urządzeń energetycznych G1, G2, G3, lub chcesz dowiedzieć się więcej na ich temat? Zadzwoń do nas t. 730 730 712, lub t. 730 730 716, lub zapisz się na zajęcia organizowane przez nas w jednym z ośrodków ATC Grupa. W trakcie  zajęć przygotujemy Cię do egzaminu i przyszłej praktyki, dzięki czemu zwiększysz swoje szanse na zdanie egzaminu, a co za tym idzie, otrzymasz potwierdzenie kwalifikacji. Decydując się na kurs, prześlij wypełniony druk zgłoszenia, wniosek G1, wniosek G2 lub wniosek G3 w zależności od potrzeb. Przykład wypełnienia wniosku. Dodatkowo może być potrzebne oświadczenie.  Zapewniamy opracowane odpowiedzi do pytań egzaminacyjnych, doświadczoną i fachową kadrę, wyczerpujący program oraz efektywne metody kształcenia. Kursy na uprawnienia SEP prowadzimy w Poznaniu oraz innych lokalizacjach.  Wszystko to sprawia, że warto nam zaufać i zdecydować się na proponowane szkolenia i kursy zawodowe dla dorosłych!

Czytaj dalej

Czym są uprawnienia SEP

Czym są omawiane uprawnienia z myślą, o których oferujemy profesjonalne kursy zawodowe SEP? Obowiązują one w branży energetycznej, cieplnej i gazowej – pozwalają na zgodne z przepisami podejmowanie się specjalistycznych czynności w ramach obsługi instalacji, maszyn, urządzeń i narzędzi m.in. działających pod napięciem. Fachowcy w tym zakresie, którzy kończą nasze zarówno efektywne, jak i ciekawe szkolenia, są poszukiwani i dobrze opłacani. Łatwo znajdują pracę w Polsce, a także w innych krajach Unii Europejskiej, gdzie respektuje się uprawnienia wydawane w naszym państwie. Zapraszamy na organizowane przez ATC Grupa szkolenia, w których trakcie można poznać m.in. podstawowe pytania egzaminacyjne oraz poprawne odpowiedzi na nie. Wzory uprawnień.

Prowadząc kursy doszkalające, stawiamy sobie za cel, aby jak największy odsetek uczestników pozytywnie zaliczył państwowy egzamin i otrzymał stosowne uprawnienia. Dokładnie omawiamy wszystkie mogące się pojawić w jego trakcie kwestie i potencjalne pytania egzaminacyjne. Kurs SEP znacząco ułatwi Ci osiągnięcie oczekiwanych rezultatów, dlatego jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse, zapisz się na niego już teraz. Sprawdź też inne, w tym te bardziej nietypowe kursy zawodowe odbywające się w ATC Grupa i już dziś zarezerwuj wolny termin.