Darmowe testy

Kwalifikacja do kategorii C i C+E

Zestawy pytań egzaminacyjnych z odpowiedziami

Materiały opracowane przez ekspertów

Dostępne w ofercie ATC Grupa zestawy ze specjalistycznymi i darmowymi pytaniami egzaminacyjnymi na przyspieszoną kwalifikację wstępną do kategorii C i C+E na przewóz rzeczy pomogą Ci w przygotowaniu się do niej.

Egzamin na prawo jazdy uważa się za zaliczony jeżeli w teście podstawowym, składającym się z 20 pytań, uczestnik odpowie prawidłowo na 16 pytań.

Druga część egzaminu, tzw. specjalistyczna, składa się z 10 pytań, spośród których 5 musi być poprawnie rozwiązanych.

 


 

Przykładowe pytanie: Wymień powód, dla którego kierowca po wyjściu z kabiny swojego pojazdu, kopie czubkiem buta w opony?

PRZYDATNE DRUKI DO POBRANIA

W celu uzyskania zgody na przystąpienie do kursu na kwalifikacje kierowcy zawodowego tzw. PKZ w wydziale komunikacji urzędu.

Potrzebne są zaświadczenia z badania lekarskiego i badania psychologicznego.

DRUK DO BADANIA LEKARSKIEGO

DRUK OŚWIADCZENIA O STANIE ZDROWIA

Opinie absolwentów

Poznaj opinie absolwentów naszych kursów i przekonaj się, dlaczego warto nam zaufać! Zadowolenie i pozytywne zdanie naszych kursantów motywują nas do codziennej pracy i ciągłego rozwoju. Mamy nadzieję, że i Ty znajdziesz się w gronie osób, którym w przygotowaniu się do egzaminu na kwalifikację wstępną przyspieszoną pomogą darmowe testy na przewóz rzeczy dla kierowców z prawem jazdy kategorii C. Jako Grupa ATC, której placówki znajdują się m.in. w Poznaniu i Gostyniu, zapraszamy do korzystania ze specjalistycznych pytań i odpowiedzi zainteresowane osoby z całej Polski.
chevron_left
chevron_right

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu – pomożemy Tobie dobrać odpowiednie szkolenie, termin oraz sposób finansowania.
Jesteśmy dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 16:00.

Infolinia - Poznań
Konsultanci w Poznaniu są dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00
E-mail - Poznań
Napisz do naszego poznańskiego oddziału - odpowiemy w ciągu jednego dnia roboczego!
Infolinia - Gostyń
Konsultanci w Gostyniu są dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00
E-mail - Gostyń
Napisz do naszego gostyńskiego oddziału - odpowiemy w ciągu jednego dnia roboczego!

Możesz też skorzystać z poniższego formularza!

To najsprawniejsza forma kontaktu – określ, którego ośrodka dotyczy Twoja sprawa, a wiadomość trafi w odpowiednie ręce 🙂Aby skontaktować się z nami za pośrednictwem powyższego formularza – prosimy podaj dane w nim wskazane. Podanie danych jest dobrowolne, jeśli jednak tego nie zrobisz, wysłanie wiadomości przy pomocy formularza nie będzie możliwe (nie musisz podawać numeru telefonu, może to jednak usprawnić naszą komunikację). Podane przez Ciebie dane mogą stanowić Twoje dane osobowe. W takim wypadku administratorem Twoich danych

Kwalifikacja wstępna przyspieszona – co to jest i na czym polega?

 

Jeszcze do 2009 r. kierowcy mający prawo jazdy kat. C, którzy chcieli pracować w zawodzie, byli zobowiązani, aby przejść certyfikowane kursy i szkolenia zawodowe oraz zdać egzamin na przewóz rzeczy, udzielając odpowiedzi na różne specjalistyczne pytania. Od tego czasu sytuacja uległa zmianie, ponieważ ta forma uzyskiwania uprawnień dla osób z kategorią C została zastąpiona zestandaryzowanym na poziomie unijnym testem. Aby ułatwić sobie przygotowania do niego, zachęcamy do pobierania naszych darmowych materiałów, które będą cennym wsparciem w nauce. Organizujemy też szkolenia i kursy zawodowe dla dorosłych kierowców.

Kwalifikacja wstępna przyspieszona dla kat. C, dla której darmowe testy obejmujące specjalistyczne pytania i odpowiedzi proponujemy jako Grupa ATC, pozwala na wykonywanie przewozu rzeczy na terenie wszystkich państw Unii Europejskiej, a także w Szwajcarii, Norwegii, Andorze i Liechtensteinie. Co istotne, do egzaminu mogą podchodzić nawet kierowcy nieposiadający prawa jazdy kategorii C.

Dla kogo kwalifikacja wstępna przyspieszona

 

Kto w takim razie może wziąć udział w kwalifikacji wstępnej przyspieszonej? Jest ona skierowana do każdego obywatela państwa polskiego, a także do obcokrajowców przebywających w Polsce przez większą część roku chcących wykonywać na rzecz lokalnych podmiotów usługę przewozu rzeczy. Jako mająca swoje oddziały w Poznaniu i Gostyniu Grupa ATC prowadząca ośrodki szkolenia zawodowego zapraszamy zatem wszystkich chętnych do korzystania z wiedzy, którą dostarczają darmowe testy. Jeśli dopiero zdajesz na na prawo jazdy kategorii C, również w tym egzaminie mogą Ci pomóc specjalistyczne pytania i odpowiedzi.

Proponujemy arkusze w formie interaktywnej, które po kliknięciu automatycznie wskazują poprawne rozwiązanie. Na każdym slajdzie możesz zatrzymać się przez dowolny czas, aby dokładnie przemyśleć zawarte w nim kwestie i zastanowić się nad właściwym wyborem. Oferowane przez ośrodek szkolenia zawodowego Grupa ATC materiały i kursy doszkalające są intuicyjne w użytkowaniu i czytelne, dzięki czemu z powodzeniem korzystać z nich mogą nawet osoby o ograniczonych umiejętnościach obsługi komputera.

Pewne jest, że egzamin, którym kończy się kwalifikacja wstępna przyspieszona dla prawa jazdy kat. C, stanie się łatwiejszy po dokładnym przestudiowaniu naszych testów – specjalistycznych pytań i odpowiedzi. Fakt, że od lat organizujemy z powodzeniem profesjonalne, ciekawe kursy zawodowe, przemawia za ich wyborem. Serdecznie zachęcamy do korzystania z nich, w tym do zapoznania się z naszą pełną ofertą!