Kursy BHP

Zarówno w przypadku pracodawców, jak i osób zatrudnionych na różnych stanowiskach, niezbędne jest przeprowadzanie zadań zgodnie z zasadami BHP. Szkolenia online w tym zakresie prowadzimy w sposób profesjonalny, dopasowując je do potrzeb i oczekiwań klientów. Materiały opracowujemy na podstawie obowiązujących przepisów, będąc na bieżąco ze wszelkimi ich nowelizacjami. Zajęcia w ośrodku ATC Grupa organizujemy w niskich cenach, dlatego nawet przy konieczności ich okresowego odbywania są niewielkim obciążeniem finansowym dla pracownika czy pracodawcy. Kursy BHP prowadzimy w Poznaniu oraz innych lokalizacjach. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jakie organizujemy profesjonalne, certyfikowane kursy i szkolenia zawodowe dla dorosłych? Skontaktuj się z nami!

Czytaj dalej

Szkolenia BHP – przy jakich zawodach są one potrzebne?

Najczęściej wzięcie udziału we wspomnianych szkoleniach okresowych BHP utożsamiane jest z funkcjonowaniem na stanowiskach o wysokim stopniu ryzyka zawodowego. Mowa przede wszystkim o branży budowlanej. Opisywane kursy organizowane przez nasz ośrodek dotyczą z tego względu m.in. zajęć podejmujących zagadnienia odnośnie do pracy przy usuwaniu azbestu z budynków, a także realizacji zadań robotniczych. Zatrudnionych w charakterze specjalistów inżynieryjno-technicznych również obowiązują szkolenia okresowe BHP dla pracownika. Kursy te można w większości przypadków odbyć online w ATC Grupa, co jest wygodnym rozwiązaniem. Ich przystępna cena to kolejny z atutów.

Oprócz wspomnianych zawodów organizowane przez nas zajęcia dotyczą stanowisk kierowniczych, w tym m.in. dyrektorów placówek oświatowych czy ekspertów od zarządzania zasobami ludzkimi w firmie. Sami przedsiębiorcy, podobnie jak ich pracownicy, powinni też okresowo odbywać kurs BHP.

Czemu warto wybrać szkolenia BHP w ATC Grupa?

Organizowane przez nasz ośrodek szkolenia zawodowego kursy BHP dla pracowników prowadzone są przez profesjonalistów. To inspektorzy, którzy świadczą też usługi w zakresie doradztwa – oceny ryzyka inwestycji czy wykonania specjalistycznej dokumentacji. Niskie ceny, materiały szykowane na podstawie najnowszych przepisów, przyjazna atmosfera i możliwość organizacji zajęć online to zalety współpracy z ATC Grupa. Zapraszamy do kontaktu!