Kursy na maszyny

Chcesz zdobyć uprawnienia na operatora maszyn budowlanych?

Zapisz się na kurs, który pomoże Ci uzyskać kwalifikacje niezbędne do podjęcia pracy operatora. Podczas szkolenia zdobędziesz wiedzę teoretyczną i praktyczną, dzięki której przygotujesz się do egzaminu państwowego. Na potwierdzenie zdobytych kwalifikacji otrzymasz książeczkę operatora maszyn roboczych z adnotacją o posiadanych uprawnieniach. Kursy na maszyny prowadzimy w Poznaniu oraz innych lokalizacjach.

Czytaj dalej

Proponujemy profesjonalne kursy zawodowe prowadzone przez najlepszych instruktorów. Zapewniamy materiały dydaktyczne, obejmujące m.in. pytania egzaminacyjnych, prezentacje w formie elektronicznej jak również filmy video. Wszystko to sprawia, że warto nam zaufać i zdecydować się na proponowane szkolenia i kursy zawodowe!

Czym są uprawnienia na operatora maszyn budowlanych?

Obowiązują one w branży robót ziemnych, budowlanych i drogowych. Zdobyte uprawnienia otwierają drogę do pracy etatowej zarówno w kraju jak i za granicą.

Celem kursów organizowanych przez ATC jest kompleksowe przygotowanie kandydata do wykonywania zawodu operatora, zgodnie z obecnie obowiązującymi normami, przepisami oraz wiedzą techniczną. Szkolenie jest prowadzone w oparciu o wytyczne Warszawskiego Instytutu Technologicznego. Kandydaci na operatorów maszyn budowlanych muszą spełnić jedynie dwa warunki: mieć ukończone 18 lat i minimum wykształcenie podstawowe. Na kursie poznasz zasady obsługi wybranej maszyny oraz charakterystykę pracy operatora. Zapoznamy Cię z zagadnieniami dokumentacji technicznej, BHP oraz z informacjami z zakresu elektrotechniki, hydrauliki, silników spalinowych oraz budowy danej maszyny.
Oferowane przez nasz ośrodek szkolenia znacząco ułatwią Ci osiągnięcie oczekiwanych rezultatów i znacząco podniosą Twój prestiż na rynku pracy. Zapoznaj się ze szczegółową ofertą ATC i otwórz przed sobą nową drogę do awansu!