Jak zostać operatorem? oto kilka kroków.

Zasadnicze pytanie po co być operatorem koparki?

Czytaj dalej

Odpowiedź: bo w gruncie warto  🤣.

Jeżeli mamy już wyjaśnione, do dzieła.

 

1. Zgłoś się na kurs wybranej maszyny. Zrobisz to wysyłając druk podania, wypełniony prześlij do nas e-mail. biuro@atcgrupa.pl lub tradycyjną pocztą 📨👍. Lubisz rozmawiać?, zadzwoń 📲 730 730 712

 

2. W odpowiedzi na Twoje zgłoszenie prześlemy fakturę do 💳 zapłaty i harmonogram spotkań 🗓 📋.

 

3. Zajęcia 👩‍🏫 👨‍🏫 prowadzimy on-line 👩🏻‍💻 👨🏻‍💻, link do SALI WYKŁADOWEJ. Jak nie działa to wpisz https://meet.jit.si/atcmb  na życzenie jeździmy do klienta.

 

4. Ćwiczenia 💪 robimy na jednym z naszych poligonów lub u Ciebie. Musisz tylko zapewnić miejsce i maszynę do ćwiczeń.

 

5. Egzamin państwowy organizujemy w miejscu szkolenia…  Po zdanym egzaminie 😁🏆 🥇:

 

6. Odbiór uprawnień 📜📜, 🙏🙏🙏 czas oczekiwania ok. 14 dni.

 

7. Jak otrzymasz zielony plastik, od tej chwili jesteś specjalistą.

Chcesz zdobyć uprawnienia na operatora maszyn budowlanych?

Zapisz się na kurs, który pomoże Ci uzyskać kwalifikacje niezbędne do podjęcia pracy operatora.  Na potwierdzenie zdobytych kwalifikacji otrzymasz książeczkę operatora maszyn roboczych z adnotacją o posiadanych uprawnieniach.

Proponujemy profesjonalne kursy zawodowe prowadzone przez naszych instruktorów. Zapewniamy materiały dydaktyczne, obejmujące m.in. pytania egzaminacyjnych, prezentacje w formie elektronicznej jak również filmy video.

Czym są uprawnienia na operatora maszyn budowlanych?

Obowiązują one w branży robót ziemnych, budowlanych i drogowych. Zdobyte uprawnienia otwierają drogę do pracy etatowej zarówno w kraju jak i za granicą.

Celem kursów organizowanych przez ATC jest kompleksowe przygotowanie kandydata do wykonywania zawodu operatora, zgodnie z obecnie obowiązującymi normami, przepisami oraz wiedzą techniczną. Szkolenie jest prowadzone w oparciu o wytyczne Warszawskiego Instytutu Technologicznego. Kandydaci na operatorów maszyn budowlanych muszą spełnić jedynie dwa warunki: mieć ukończone 18 lat i minimum wykształcenie podstawowe. Na kursie poznasz zasady obsługi wybranej maszyny oraz charakterystykę pracy operatora. Zapoznamy Cię z zagadnieniami dokumentacji technicznej, BHP oraz z informacjami z zakresu elektrotechniki, hydrauliki, silników spalinowych oraz budowy danej maszyny.
Oferowane przez nasz ośrodek szkolenia znacząco ułatwią Ci osiągnięcie oczekiwanych rezultatów i znacząco podniosą Twój prestiż na rynku pracy. Zapoznaj się ze szczegółową ofertą ATC i otwórz przed sobą nową drogę do awansu!