Kursy dla transportu

Szkolenia transportowe wymagane są dla właścicieli przedsiębiorstw transportowych, kadry zarządzającej firm przewozowych działających w transporcie drogowym oraz dla kierowców zawodowych. W dzisiejszych czasach na sprawne funkcjonowanie firm transportowych składa się wiedza zarówno osób zarządzających firmą jak i wiedza kierowców. Właśnie dlatego niezbędne okazuje się szkolenie dla obu tych grup pracowniczych. Zapisz się na kursy, który pomogą Ci uzyskać kwalifikacje niezbędne do podjęcia lub świadczenia pracy w transporcie. Organizowane przez nas szkolenia składają się głównie z zajęć teoretycznych podczas których przyswoisz niezbędną dawkę wiedzy. Kursy dla transportu prowadzimy w Poznaniu oraz innych lokalizacjach.

Czytaj dalej

Jakie kursy transportowe są dostępne w ośrodku ATC Grupa?

Branża transportowa jest jedną z bardziej dynamicznie rozwijających się branż na rynku. Rozwój firm zajmujących się transportem uzależniona jest od właściwej organizacji pracy a ta wymaga znajomości wielu zagadnień, które umożliwiają bezproblemowe realizowanie usługi. W ofercie przygotowanej przez nasz ośrodek znajdują się m.in.: szkolenia ADR, które pozwalają na zdobycie uprawnień do przewozu towarów niebezpiecznych wszystkich klas; Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźników Drogowych, który przeznaczony jest dla osób zarządzających transportem; kurs DGSA dla kandydatów na doradców ADR przeznaczony dla przedsiębiorców lub innych podmiotów wykonujących przewóz towarów niebezpiecznych lub związany
z tym przewozem załadunek i rozładunek; kursy kwalifikacji zawodowej dla kierowców zajmujących się przewozem drogowym, pojazdami wymagającymi posiadanie prawo jazdy kat. C1, C, C1+E, C+E, D1, D, D1+E, D+E.
Oferowane przez nas kursy prowadzone są przez doświadczoną kadrę, która poprzez przystępnie prowadzone zajęcia, przekazuje całą niezbędną wiedzę wymaganą do tego aby zdać egzamin państwowy.