Kursy prawa jazdy (wszystkie kategorie)

No, to jazda

1. Umów się do lekarza uprawnionego do badań kierowców po zaświadczenie.

Czytaj dalej

2. Jak chcesz być kierowcą zawodowym, wykonaj badanie psychologiczne, my ogarniamy w ośrodku. Rejestracja dzwoń ☎️📲 730 730 712

 

3. Z zaświadczeniami idziesz do wydziału komunikacji w miejscu zameldowania, tam odbierzesz zgodę na szkolenie – PKK.

 

4. Zrób zdjęcie PKK, przyda się w przyszłości do załatwiania różnych spraw.

 

5. Rozpoczynamy szkolenie, teoretyczni i praktyczne.

 

6. Wbijaj do nas po resztę formalności, wyrażenie zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ATC Grupa, treść znajduje się w podaniu. Druk podania wypełniony przesyłasz do nas 📨👍e-mail. biuro@atcgrupa.pl lub tradycyjną pocztą . Jak lubisz rozmawiać zadzwoń 📲 ☎️ 730 730 712

 

7. Zajęcia teoretyczne 👩‍🏫 👨‍🏫 prowadzimy 👩🏻‍💻 👨🏻‍💻 on-line, link otrzymasz na podany adres.

 

8. Ćwiczenia 💪 robimy w jednej z naszych placówek, pojazdami naszej floty.

 

9. Egzamin państwowy zgłaszasz do jednego z WORD-ów 😁

 

10. Teraz wystarczy zdać egzamin i możesz cieszyć się byciem kierowcą.

Jak pomagamy w zdobyciu prawa jazdy kategorii B?

Najczęściej spotykanym typem pojazdów na drogach są samochody osobowe. Aby móc poruszać się nimi na terenie naszego kraju, konieczne jest dysponowanie uprawnieniami w postaci prawa jazdy kategorii B. Szkoła ATC Grupa przeprowadza kursy w tym zakresie. Nauka odbywa się z wykorzystaniem nowych aut, które używane są przez państwowe ośrodki egzaminacyjne. Szkolenie kierowców obejmuje zarówno część teoretyczną, jak i praktyczną.

Pierwszy etap jesteśmy w stanie zrealizować wyłącznie w formie zajęć online. To bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwala na zdobycie niezbędnej wiedzy bez konieczności wychodzenia z domu. Ile trwa kurs na prawo jazdy kategorii B? Jest to uzależnione od samego uczestnika, jego zaangażowania oraz czasu przeznaczonego na przygotowywanie się do egzaminu. Naukę teoretyczną oraz praktyczną kursant musi odbyć przez 30 godzin, co oznacza, że całe szkolenie trwa minimalnie 60 godzin. Po tym okresie przeprowadzane są testy wewnętrzne, których pozytywny wynik daje możliwość zapisania się na oficjalne sprawdzenie wiedzy i umiejętności w państwowym ośrodku dla przyszłych kierowców chcących zdobyć prawo jazdy kategorii B.

W ATC Grupa organizujemy różne profesjonalne, certyfikowane kursy i szkolenia zawodowe dla dorosłych gwarantując przyjazną atmosferę i świetne warunku do nauki. Wszystko to sprawia, że zdanie egzaminów i uzyskanie uprawnień pozwalających na kierowanie m.in. autami osobowymi jest znacznie prostsze. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu oraz zapoznania się z aktualnym cennikiem!

Jakie kursy na prawo jazdy są organizowane w ośrodku ATC Grupa?

Osoby chcące zostać kierowcami zawodowymi decydują się najczęściej na zdobycie prawa jazdy kategorii C, C+E, a także D. Pierwsza daje możliwość poruszania się po drogach publicznych samochodami ciężarowymi, druga zestawami składającymi się z ciągnika siodłowego z naczepą, a trzecia – autobusami. Zajęcia na każdą z nich organizuje nasz ośrodek szkolenia zawodowego kierowców ATC Grupa. Dodatkowo proponujemy w atrakcyjnych cenach możliwość zdobycia umiejętności i wiedzy potrzebnych do uzyskania uprawnień na kategorię T, A1, A2 czy nawet AM. Osoby chcące się dowiedzieć, ile trwa kurs na prawo jazdy w konkretnym przypadku oraz ile kosztuje nauka, zachęcamy do skorzystania z cennika na stronie internetowej naszej szkoły lub do bezpośredniego kontaktu!