Jak szkolimy
w ATC?

Poprowadzimy Cię sprawnie i kompleksowo,
aż do pozyskania uprawnień!

Co wyróżnia szkolenia w ATC

Naszą ofertę i program szkoleń przygotowujemy zawsze z myślą o naszych kursantach, aby kompleksowo podejść do Waszych potrzeb!

Lider szkoleń
W trakcie 30 lat działalności na rynku szkoleniowym przeszkoliliśmy ponad 1 000 000 kursantów, co daje nam potężne doświadczenie szkoleniowe.
Szeroka oferta
W naszej ofercie posiadamy ponad 180 kursów - prawa jazdy, zawodowych i kolejowych. Dzięki tak szerokiej ofercie, możesz zdobyć u nas kompleksowe umiejętności!
Kompleksowość
Wraz z zapisem na kurs, otrzymasz od nas kompleksową usługę - od załatwienia formalności, przez badania, szkolenia, aż po zapis na egzamin i wystawienie zaświadczenia o ukończeniu szkolenia.
Terminy i zapisy online
Terminy wszystkich kursów znajdiesz na naszej stronie internetowej, a cały proces zapisu i płatności za kurs załatwiesz przez Internet, bez konieczności wizyty w naszej siedzibie!
Fachowa kadra
Zatrudniamy najlepszych specjalistów, nieustannie inwestując w ich rozwój oraz umiejętności dydaktyczne. Masz pewność, że otrzymasz komplet niezbędnych umiejętności.
Nowoczesny park maszynowy
Wszystkie kursy prowadzimy z wykorzystaniem pojazdów i maszyn, z którzych w niedalekiej przyszłości faktycznie będziesz korzystał.

Teoria przez Internet

W przypadku części naszych kursów będziesz mógł przerobić część teoretyczną z wykorzystaniem platformy e-learning. Dzięki temu teorię opanujesz w dogodnym dla siebie miejscu, czasie i tempie, po czym sam zdecydujesz o gotowości do przystąpienia do egzaminu teoretycznego.

Bezpośredni kontakt z instruktorem

W czasie trwania kursu będziesz miał możliwość bezpośredniego kontaktu z instruktorem prowadzącym szkolenie. W przypadku jakichkolwiek pytań, uzyskasz natychmiastową pomoc, z pominięciem pośredników.

Praktyka czyni mistrza!

Tylko dzięki praktyce jesteś w stanie efektywnie przyswoić umiejętności manualne. Właśnie dlatego, układając plan szkoleń, w których szczególne znaczenie mają umiejętności manualne, największy nacisk kładziemy zawsze na praktykę!

Ogromna baza wiedzy

Udostępniamy nieodpłatnie materiały przygotowane i zweryfikowane przez naszych ekspertów.

Wśród materiałów znajdziesz zagadnienia ze spawalnictwa, maszyn budowalnych, UDT, DGSA, ADR, energetycznych SEP i wiele innych.

Nasze ośrodki szkoleniowe

Kursy prowadzimy w nowoczesnych ośrodkach szkoleniowych – własnych oraz partnerskich.
Każdy z nich zapewnia wysoce specjalistyczne zaplecze dydaktyczne.

ATC Poznań

ul. Mrągowska 11
60-161 Poznań

Ośrodek prowadzi działalność od 18.12.2007 roku pod nadzorem Daniela Kaczmarka. Ośrodek specjalizuje się w prowadzeniu kursów zawodowych, kursów na wszystkie kategorie prawa jazdy.

ATC Gostyń

ul. Lipowa 1,
63-800 Gostyń

Ośrodek prowadzi działalność od 1.12.1989 roku pod nadzorem Wojciecha Kaczmarka. Ośrodek specjalizuje się w prowadzeniu kursów miękkich oraz zawodowych, a także kursów na wszystkie kategorie prawa jazdy oraz e-learningu.

Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy Międzychód

Międzychód 44
63-140 Dolsk

Ośrodek prowadzi działalność od 02.01.2013 roku pod nadzorem Natalii Kaczmarek. Ośrodek specjalizuje się w prowadzeniu kursów doskonalenia techniki jazdy. Na wyposażeniu ośrodka znajduje się wewnętrzny tor, szarpak oraz symulatory kierownicy, zderzenia, dachowania i wystrzału poduszki powietrznej.

Opinie absolwentów

Poznaj opinie absolwentów naszych kursów i przekonaj się dlaczego warto nam zaufać! Zadowolenie i pozytywne zdanie naszych kursantów motywują nas do codziennej pracy i ciągłego rozwoju.
chevron_left
chevron_right

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu – pomożemy Tobie dobrać odpowiednie szkolenie, termin oraz sposób finansowania.
Jesteśmy dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 16:00.

Infolinia - Poznań
Konsultanci w Poznaniu są dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00
E-mail - Poznań
Napisz do naszego poznańskiego oddziału - odpowiemy w ciągu jednego dnia roboczego!
Infolinia - Gostyń
Konsultanci w Gostyniu są dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00
E-mail - Gostyń
Napisz do naszego gostyńskiego oddziału - odpowiemy w ciągu jednego dnia roboczego!

Formularz kontaktowy

Na Twoje pytania odpowiemy maksymalnie w ciągu jednego dnia roboczego.Aby skontaktować się z nami za pośrednictwem powyższego formularza – prosimy podaj dane w nim wskazane. Podanie danych jest dobrowolne, jeśli jednak tego nie zrobisz, wysłanie wiadomości przy pomocy formularza nie będzie możliwe (nie musisz podawać numeru telefonu, może to jednak usprawnić naszą komunikację). Podane przez Ciebie dane mogą stanowić Twoje dane osobowe. W takim wypadku administratorem Twoich danych