Doradztwo BHP

Szkolenia okresowe, ocena ryzyka, prowadzenie dokumentacji BHP i powypadkowej, wizyta inspektora BHP

calendar_today Najbliższy kurs: obecnie nie posiadamy wolnych terminów
credit_card Cena: -
Dlaczego ATC?
O kursie
Zakres usług
Najczęstsze pytania
Kontakt z nami

Co wyróżnia usługę w ATC?

Doradztwo BHP to usługi świadczone przez profesjonalną, doświadczoną kadrę, która zadba o każdy aspekt związany z bezpieczeństwem i higieną pracy. Zrobimy wszystko, by sprostać Twoim oczekiwaniom!

Profesjonalna kadra
Nasi pracownicy to wykwalifikowana w danym zakresie kadra, która odpowie na dane potrzeby firmy.
Personalizacja usług
Dostosowujemy usługi doradcze i szkoleniowe do wymagań konkretnej branży i specyficznego klienta.
Kompleksowość
Pełen pakiet usług: szkolenia okresowe, ocena ryzyka, prowadzenie dokumentacji i wizyta inspektora BHP.
Nowoczesne ośrodki szkoleniowe
Nasze ośrodki zapewniają najwyższe standardy wyposażenia i szkolenia dla kursantów.

O kursie

Specjalistyczna pomoc w formie doradztwa BHP pozwala przedsiębiorstwu wzrastać i rozwijać się na jak najwyższym poziomie.

Dlaczego warto zdecydować się na spersonalizowane usługi związane ze szkoleniami BHP? Z uwagi na to, że niejednokrotnie standardowe szkolenia BHP nie są w pełni wystarczające. Dopiero dostosowanie usług do wymagań konkretnej branży czy specyficznego klienta pozwala na udzielenie fachowej pomocy. Taka pomoc odpowiada na konkretne potrzeby przedsiębiorstwa, co daje wymierne korzyści i zadowalające efekty.

 

Zakres usług

Na doradztwo BHP składa się szereg usług, od szkoleń dla pracowników i pracodawców, po wizytę inspektora BHP w danym przedsiębiorstwie. Nie tylko szkolimy, ale również doradzamy i wskazujemy kierunki rozwoju.

Doradztwo BHP dla firm wiąże się także z obsługą BHP, dzięki czemu pracodawcy zyskują pewność, że rozwiązania wdrożone w przedsiębiorstwie będą zgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami.

 


 

Pakiet usług w ramach doradztwa BHP obejmuje:

  • szkolenia okresowe
  • ocenę ryzyka zawodowego
  • prowadzenie dokumentacji BHP i powypadkowej
  • wizytę inspektora BHP

Opinie absolwentów

Poznaj opinie absolwentów naszych kursów i przekonaj się dlaczego warto nam zaufać! Zadowolenie i pozytywne zdanie naszych kursantów motywują nas do codziennej pracy i ciągłego rozwoju.
chevron_left
chevron_right

Zapisz się na kurs

Poniżej znajdziesz listę dostępnych terminów, wraz z cenami oraz liczbą dostępnych miejsc.

Obecnie nie posiadamy wolnych terminów.

Nowe terminy pojawią się wkrótce.

Sposoby finansowania kursów

Udostępniamy Tobie wiele sposobów finansowania kursów w ATC - od szybkiego przelewu, przez raty i płatności odroczone, na dofinansowaniach kończąc!
Szybkie przelewy online
Szczegóły
Szybkie przelewy online
Szybki przelew online za pośrednictwem Przelewy24 z ponad 320 banków. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
BLIK
Szczegóły
BLIK
Najszybszy i mobilny sposób płatności. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
Karty płatnicze
Szczegóły
Karty płatnicze
W pełni bezpieczna płatność kartą Visa lub Mastercard. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
Raty online
Szczegóły
Raty online
Cały proces zrealizujesz online, zajmie on zaledwie kilka minut. Będziesz mógł rozłożyć spłaty na okres od 3 do 36 miesięcy. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
Płatność odroczona
Szczegóły
Płatność odroczona
Korzystając z P24Now lub PayPo, otrzymasz możliwość odroczenia spłaty nawet do 54 dni lub rozłożenia płatności na wygodne raty. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
Przelew tradycyjny
Szczegóły
Przelew tradycyjny
Dajemy Tobie możliwość płatności przelewem tradycyjnym, na konto podane w trakcie składania zamówienia. Ta metoda płatności warunkuje potwierdzenie Twojego uczestnictwa w kursie dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.
Apple Pay i Google Pay
Szczegóły
Apple Pay i Google Pay
Specjalnie dla użytkowników mobilnych, udostępniamy płatność z wykorzystaniem Apple Pay i Google Pay. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
PayPal
Szczegóły
PayPal
Jeżeli posiadasz portfel w PayPal, błyskawicznie zapłacisz za kurs. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
Dofinansowania do 80%
Szczegóły
Dofinansowania do 80%
Do wielu kursów oferujemy dofinansowania z ramienia Unii Europejskiej, Urzędu Pracy i Bazy Usług Rozwojowych. Zapoznaj się z aktualną listą dofinansowań.

Najczęstsze pytania

Masz pytania? Przejrzyj najpierw listę tych najczęściej zadawanych! Być może właśnie tam znajdzie się odpowiedź na Twoje pytanie. Jeśli nie, skontaktuj się z nami.

expand_more

Współpraca ze specjalistami w zakresie nadzoru i doradztwa BHP niesie za sobą wiele korzyści:

1) Wpływ na redukcję kosztów – pracodawca nie musi szkolić się z zakresu BHP jako specjalista, unika również zatrudnienia na etat specjalnej osoby odpowiedzialnej za obsługę BHP w firmie.

2) Pracodawca i pracownicy uzyskują wsparcie wykwalifikowanych specjalistów na każdej płaszczyźnie związanej z BHP i nie tylko.

3) Pewność, że zakład pracy jest miejscem w pełni bezpiecznym dla życia i zdrowia pracowników.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu – pomożemy Tobie dobrać odpowiednie szkolenie, termin oraz sposób finansowania.
Jesteśmy dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 16:00.

Infolinia - Poznań
Konsultanci w Poznaniu są dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00
E-mail - Poznań
Napisz do naszego poznańskiego oddziału - odpowiemy w ciągu jednego dnia roboczego!
Infolinia - Gostyń
Konsultanci w Gostyniu są dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00
E-mail - Gostyń
Napisz do naszego gostyńskiego oddziału - odpowiemy w ciągu jednego dnia roboczego!

Możesz też skorzystać z poniższego formularza!

To najsprawniejsza forma kontaktu – określ, którego ośrodka dotyczy Twoja sprawa, a wiadomość trafi w odpowiednie ręce 🙂Aby skontaktować się z nami za pośrednictwem powyższego formularza – prosimy podaj dane w nim wskazane. Podanie danych jest dobrowolne, jeśli jednak tego nie zrobisz, wysłanie wiadomości przy pomocy formularza nie będzie możliwe (nie musisz podawać numeru telefonu, może to jednak usprawnić naszą komunikację). Podane przez Ciebie dane mogą stanowić Twoje dane osobowe. W takim wypadku administratorem Twoich danych