Jazdy doszkalające na prawo jazdy kategorii C

Uzupełnimy Twoje umiejętności przed przystąpieniem do egzaminu!

calendar_today Najbliższy kurs: 22 lipca 2024
credit_card Cena: 160 zł
Co wyróżnia kurs w ATC
O kursie
Przebieg kursu
Jak szkolimy
Najczęstsze pytania
Kontakt z nami

Co wyróżnia kurs w ATC

Jazdy doszkalające na prawo jazdy kat. C prowadzone są przez profesjonalną kadrę, która przekaże Ci całą niezbędną wiedzę. Do Twojej dyspozycji będzie flota nowych pojazdów. Zrobimy wszystko, byś wyniósł z naszego kursu jak najwięcej!

Przygotowanie do egzaminu
Wykwalifikowana kadra kompleksowo przygotuje Cię do egzaminu państwowego i zdobycia uprawnień.
Indywidualny dobór godzin
Na jazdy umawiasz się indywidualnie, dobierając dowolną liczbę godzin zajęć z instruktorem.
Duża flota samochodowa
Zdobędziesz cenne umiejętności praktyczne, szkoląc się na pojazdach obowiązujących w WORD.
Nowoczesne ośrodki szkoleniowe
Ośrodek z pobliskim placem manewrowym to możliwość przećwiczenia różnych manewrów.

O kursie

Godziny dodatkowe na prawo jazdy kat. C to praktyczny kurs doszkalający po odbytym już wcześniej szkoleniu. Zapisz się na jazdy, by podszkolić swoje umiejętności i solidnie przygotować się do egzaminu państwowego!

Jeśli wciąż czujesz się niepewnie i chciałbyś podszkolić swoje umiejętności praktyczne na prawo jazdy kat. C, zapisz się na jazdy doszkalające. Podczas jazd dodatkowych będziesz mógł przećwiczyć jazdę w różnym terenie, ale i manewry na placu. Sam wybierasz liczbę godzin dodatkowych, które pomogą poczuć się pewnie na drodze.


 

  • Dodatkowe godziny na prawo jazdy kategorii C
  • Indywidualny dobór liczby godzin praktycznych
  • Szkolenie na pojazdach obowiązujących podczas egzaminowania w ośrodkach WORD

Czego się nauczysz

Dodatkowa jazda na prawo jazdy kat. C pozwoli utrwalić posiadaną już wiedzę z przepisów ruchu drogowego oraz umiejętność poruszania się pojazdem w różnym terenie.

W ramach jazd dodatkowych przećwiczysz takie manewry drogowe jak wyprzedzanie, omijanie, wymijanie i parkowanie. Nauczysz się nie tylko sprawnego poruszania się w ruchu drogowym, ale nabędziesz także umiejętność manewrowania pojazdem na placu. Przypomnisz sobie budowę, obsługę i eksploatację pojazdu. Zapoznasz się z przepisami BHP i ppoż.

Jak szkolimy

Jak szkolimy? Przede wszystkim kompleksowo! Zadbamy o każdy aspekt Twojego kursu, by jak najlepiej przygotować Cię do egzaminu!

Fachowi instruktorzy
Instruktorzy z bogatym doświadczeniem przekażą Ci cenne wskazówki.
Plac manewrowy
Przećwiczysz najważniejsze manewry na naszym placu manewrowym.
Praktyka czyni mistrza!
Doszkolisz umiejętność prowadzenia pojazdu w różnym terenie.
Pod kątem egzaminu
Szkolenie prowadzimy z uwzględnieniem zadań egzaminacyjnych.

Opinie absolwentów

Poznaj opinie absolwentów naszych kursów i przekonaj się dlaczego warto nam zaufać! Zadowolenie i pozytywne zdanie naszych kursantów motywują nas do codziennej pracy i ciągłego rozwoju.
chevron_left
chevron_right

Zapisz się na kurs

Poniżej znajdziesz listę dostępnych terminów, wraz z cenami oraz liczbą dostępnych miejsc.

Sposoby finansowania kursów

Udostępniamy Tobie wiele sposobów finansowania kursów w ATC - od szybkiego przelewu, przez raty i płatności odroczone, na dofinansowaniach kończąc!
Szybkie przelewy online
Szczegóły
Szybkie przelewy online
Szybki przelew online za pośrednictwem Przelewy24 z ponad 320 banków. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
BLIK
Szczegóły
BLIK
Najszybszy i mobilny sposób płatności. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
Karty płatnicze
Szczegóły
Karty płatnicze
W pełni bezpieczna płatność kartą Visa lub Mastercard. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
Raty online
Szczegóły
Raty online
Cały proces zrealizujesz online, zajmie on zaledwie kilka minut. Będziesz mógł rozłożyć spłaty na okres od 3 do 36 miesięcy. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
Płatność odroczona
Szczegóły
Płatność odroczona
Korzystając z P24Now lub PayPo, otrzymasz możliwość odroczenia spłaty nawet do 54 dni lub rozłożenia płatności na wygodne raty. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
Przelew tradycyjny
Szczegóły
Przelew tradycyjny
Dajemy Tobie możliwość płatności przelewem tradycyjnym, na konto podane w trakcie składania zamówienia. Ta metoda płatności warunkuje potwierdzenie Twojego uczestnictwa w kursie dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.
Apple Pay i Google Pay
Szczegóły
Apple Pay i Google Pay
Specjalnie dla użytkowników mobilnych, udostępniamy płatność z wykorzystaniem Apple Pay i Google Pay. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
PayPal
Szczegóły
PayPal
Jeżeli posiadasz portfel w PayPal, błyskawicznie zapłacisz za kurs. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
Dofinansowania do 80%
Szczegóły
Dofinansowania do 80%
Do wielu kursów oferujemy dofinansowania z ramienia Unii Europejskiej, Urzędu Pracy i Bazy Usług Rozwojowych. Zapoznaj się z aktualną listą dofinansowań.

Najczęstsze pytania

Masz pytania? Przejrzyj najpierw listę tych najczęściej zadawanych! Być może właśnie tam znajdzie się odpowiedź na Twoje pytanie. Jeśli nie, skontaktuj się z nami.

expand_more

Każdy kursant otrzymuje numer telefonu do danego instruktora, by mógł umówić się na jazdy indywidualnie, w dogodnych dla obu stron godzinach.

expand_more

Nie, możesz wykupić dowolną liczbę godzin dodatkowych.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu – pomożemy Tobie dobrać odpowiednie szkolenie, termin oraz sposób finansowania.
Jesteśmy dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 16:00.

Infolinia - Poznań
Konsultanci w Poznaniu są dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00
E-mail - Poznań
Napisz do naszego poznańskiego oddziału - odpowiemy w ciągu jednego dnia roboczego!
Infolinia - Gostyń
Konsultanci w Gostyniu są dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00
E-mail - Gostyń
Napisz do naszego gostyńskiego oddziału - odpowiemy w ciągu jednego dnia roboczego!

Możesz też skorzystać z poniższego formularza!

To najsprawniejsza forma kontaktu – określ, którego ośrodka dotyczy Twoja sprawa, a wiadomość trafi w odpowiednie ręce 🙂Aby skontaktować się z nami za pośrednictwem powyższego formularza – prosimy podaj dane w nim wskazane. Podanie danych jest dobrowolne, jeśli jednak tego nie zrobisz, wysłanie wiadomości przy pomocy formularza nie będzie możliwe (nie musisz podawać numeru telefonu, może to jednak usprawnić naszą komunikację). Podane przez Ciebie dane mogą stanowić Twoje dane osobowe. W takim wypadku administratorem Twoich danych