Kurs DGSA początkowy dla kandydatów na doradców ADR

calendar_today Najbliższy kurs: 19 lipca 2024
credit_card Cena: 3500 zł
Co wyróżnia kurs w ATC
O kursie
Przebieg kursu
Jak szkolimy
Najczęstsze pytania
Kontakt z nami

Co wyróżnia kurs w ATC

Kurs DGSA początkowy dla kandydatów na doradców ADR prowadzony jest przez profesjonalną, doświadczoną kadrę, która przekaże Ci całą niezbędną wiedzę. Zrobimy wszystko, byś wyniósł z naszego kursu jak najwięcej! Jako ośrodek szkolenia zawodowego ATC Grupa dążymy do tego, żeby w jak najszerszym zakresie i możliwie najlepszy sposób przygotować Cię do egzaminu państwowego, którego zaliczenie oznacza uzyskanie uprawnień do pracy jako doradca ADR (DGSA).

Organizujemy profesjonalne kursy zawodowe dla dorosłych, łączące w sobie przysposobienie do zawodu pod kątem zarówno praktycznym, jak i teoretycznym. Zajęcia w zakresie teorii można odbywać stacjonarnie lub online – niezależnie od wybranej formy zapewniamy wysoki poziom merytoryczny, przyjazną atmosferę i atrakcyjne ceny. Zapraszamy na certyfikowane kursy zawodowe na doradcę ADR (DGSA) w ATC Grupa!

Nasza profesjonalna kadra
Szkolenie poprowadzą wykwalifikowani wykładowcy, którzy jak najlepiej przekażą Ci wiedzę.
Przygotowanie do egzaminu
Profesjonalna kadra kompleksowo przygotuje Cię do egzaminu państwowego i zdobycia uprawnień.
Dogodne terminy i zapisy online
Wszystkie terminy kursów znajdziesz na naszej stronie, a cały proces zapisu załatwisz przez Internet.
Nowoczesne ośrodki szkoleniowe
Nasze ośrodki zapewniają najwyższe standardy wyposażenia i szkolenia, w tym parking.

O kursie

Celem kursu na doradcę ADR (DGSA) jest przygotowanie do egzaminu państwowego, po którym uzyskasz świadectwo doradcy ADR do spraw bezpieczeństwa w zakresie przewozu drogowego.

Każde przedsiębiorstwo, którego działalność obejmuje przewóz towarów niebezpiecznych, albo związane z nim pakowanie, załadunek, napełnianie lub rozładunek, powinno wyznaczyć jednego lub więcej doradców ADR. Z tego też powodu nasz kurs przeznaczony jest dla przedsiębiorców lub innych podmiotów wykonujących przewóz towarów niebezpiecznych lub związany z tym przewozem załadunek i rozładunek.

W trakcie zajęć dążymy do tego, żeby przekazywać uczestnikom wiedzę i kompetencje niezbędne do prawidłowego wykonywania zadań w roli doradcy ADR (DGSA). Dokładnie wyjaśniamy, na czym polegają procedury bezpieczeństwa na tym stanowisku, jak obsługiwać dokumentację czy tworzyć zgodne ze standardami sprawozdania. Szkolenia i kursy zawodowe w ATC Grupa gwarantują wszechstronne i efektywne przygotowanie zarówno do egzaminu państwowego, jak i wymagań, z którymi wiąże się praca w zawodzie. Cena naszych usług jest niska, dlatego serdecznie zapraszamy do zapisywania się na skuteczne i zarazem ciekawe kursy zawodowe.

Uprawnienia doradcy ADR, które zdobędziesz będą ważne przez okres 5 lat. Możesz jednak je odnowić poprzez ponowne podejście i zdanie egzaminu.

 


 

  • 40 godzin zajęć teoretycznych w naszym ośrodku
  • 4 godziny konsultacji z instruktorem
  • Kompleksowe przygotowanie do egzaminu państwowego

Czego się nauczysz

Podczas 44 godzin zajęć przekażemy Ci całą niezbędną wiedzę i to w przystępnej formie.

W trakcie szkolenia na doradcę ADR nabędziesz wiedzę teoretyczną w zakresie przepisów krajowych i międzynarodowych regulujących przewóz towarów niebezpiecznych. Poznasz zasady znakowania, warunki przewozu, załadunku, rozładunku i pakowania.

Zapoznasz się z obowiązkami uczestników przewozu i kontrolą przewozów, a także z zasadami odpowiedzialności za naruszenie przepisów o przewozie towarów niebezpiecznych i za szkody spowodowane takim przewozem. Organizowane przez nasz ośrodek ATC Grupa kursy i szkolenia zawodowe na doradcę ADR (DGSA) zapewniają optymalne przygotowanie zarówno do pracy, jak i egzaminu państwowego, na podstawie którego przyznawane są uprawnienia. Niezależnie od tego, czy nauka obydwa się stacjonarnie, czy online, uczestnicy mogą liczyć na maksimum przystępnej wiedzy i atrakcyjne ceny.

Do czego uprawni Cię szkolenie

Jako doradca ADR w przedsiębiorstwie będziesz zajmować się sprawozdawczością związaną z przewozem towarów niebezpiecznych, z ich pakowaniem, załadunkiem, napełnianiem lub rozładunkiem.

 

Obowiązki i zadania doradcy ADR:

  • przygotowywanie rocznych sprawozdań
  • pomoc merytoryczna przy przewozach materiałów niebezpiecznych
  • sprawdzanie prawidłowości przewozu zgodnie z wymogami prawnymi
  • przygotowywanie raportów, gdy wystąpi wypadek

Przebieg kursu

Kurs na doradcę ADR (DGSA) składa się z zajęć teoretycznych i konsultacji, w ramach których przekażemy Ci cenną wiedzę, niezbędną do zdania egzaminu.

Zajęcia teoretyczne

alarm 40 godzin

40 godzin zajęć teoretycznych, podzielonych na część ogólną i specjalistyczną, zrealizujesz w ciągu 6 dni. Nasze kursy i szkolenia zawodowe przewidują udział w formie zarówno stacjonarnej, jak i online.

Konsultacje z instruktorem

alarm 4 godziny

W ramach kursu czekają Cię również 4 godziny konsultacji z instruktorem.

Egzamin państwowy

alarm 1 dzień

Ostatni etap to egzamin państwowy, który odbywa się przed komisją egzaminacyjną działającą przy Dyrektorze TDT.

Jak szkolimy

Jak szkolimy? Przede wszystkim kompleksowo! Zadbamy o każdy aspekt kursu, by jak najlepiej wyposażyć Cię w niezbędną wiedzę.

Profesjonalizm
Wykwalifikowani wykładowcy i autorskie materiały gwarantują wysoki poziom kursu.
Kompleksowa teoria
Program szkolenia obejmuje wszystkie najważniejsze zagadnienia, ogólne, ale i specjalistyczne.
Konsultacje
Oprócz zajęć teoretycznych, odbędziesz również cztery godziny konsultacji z instruktorem.
Efektywne nauczanie
Zajęcia prowadzimy w przystępnej, zrozumiałej formie, byś wyniósł z kursu jak najwięcej!

Opinie absolwentów

Poznaj opinie absolwentów naszych kursów i przekonaj się dlaczego warto nam zaufać! Zadowolenie i pozytywne zdanie naszych kursantów motywują nas do codziennej pracy i ciągłego rozwoju.
chevron_left
chevron_right

Zapisz się na kurs

Poniżej znajdziesz listę dostępnych terminów, wraz z cenami oraz liczbą dostępnych miejsc.

Sposoby finansowania kursów

Udostępniamy Tobie wiele sposobów finansowania kursów w ATC - od szybkiego przelewu, przez raty i płatności odroczone, na dofinansowaniach kończąc!
Szybkie przelewy online
Szczegóły
Szybkie przelewy online
Szybki przelew online za pośrednictwem Przelewy24 z ponad 320 banków. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
BLIK
Szczegóły
BLIK
Najszybszy i mobilny sposób płatności. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
Karty płatnicze
Szczegóły
Karty płatnicze
W pełni bezpieczna płatność kartą Visa lub Mastercard. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
Raty online
Szczegóły
Raty online
Cały proces zrealizujesz online, zajmie on zaledwie kilka minut. Będziesz mógł rozłożyć spłaty na okres od 3 do 36 miesięcy. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
Płatność odroczona
Szczegóły
Płatność odroczona
Korzystając z P24Now lub PayPo, otrzymasz możliwość odroczenia spłaty nawet do 54 dni lub rozłożenia płatności na wygodne raty. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
Przelew tradycyjny
Szczegóły
Przelew tradycyjny
Dajemy Tobie możliwość płatności przelewem tradycyjnym, na konto podane w trakcie składania zamówienia. Ta metoda płatności warunkuje potwierdzenie Twojego uczestnictwa w kursie dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.
Apple Pay i Google Pay
Szczegóły
Apple Pay i Google Pay
Specjalnie dla użytkowników mobilnych, udostępniamy płatność z wykorzystaniem Apple Pay i Google Pay. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
PayPal
Szczegóły
PayPal
Jeżeli posiadasz portfel w PayPal, błyskawicznie zapłacisz za kurs. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
Dofinansowania do 80%
Szczegóły
Dofinansowania do 80%
Do wielu kursów oferujemy dofinansowania z ramienia Unii Europejskiej, Urzędu Pracy i Bazy Usług Rozwojowych. Zapoznaj się z aktualną listą dofinansowań.

Najczęstsze pytania

Masz pytania? Przejrzyj najpierw listę tych najczęściej zadawanych! Być może właśnie tam znajdzie się odpowiedź na Twoje pytanie. Jeśli nie, skontaktuj się z nami.

expand_more

Nie, w cenie kursu nie jest wliczony koszt egzaminu.

expand_more

Tak, uprawnienia są wydawane przez Transportowy Dozór Techniczny.

expand_more

Uprawnienia są ważne przez okres 5 lat.

expand_more

Należy ponownie zdać egzamin.

expand_more

Tak, na tych uprawnieniach będziesz mógł pracować za granicą.

expand_more

Tak, pod warunkiem, że zgłosisz wniosek o wydanie duplikatu do Transportowego Dozoru Technicznego w Warszawie.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu – pomożemy Tobie dobrać odpowiednie szkolenie, termin oraz sposób finansowania.
Jesteśmy dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 16:00.

Infolinia - Poznań
Konsultanci w Poznaniu są dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00
E-mail - Poznań
Napisz do naszego poznańskiego oddziału - odpowiemy w ciągu jednego dnia roboczego!
Infolinia - Gostyń
Konsultanci w Gostyniu są dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00
E-mail - Gostyń
Napisz do naszego gostyńskiego oddziału - odpowiemy w ciągu jednego dnia roboczego!

Możesz też skorzystać z poniższego formularza!

To najsprawniejsza forma kontaktu – określ, którego ośrodka dotyczy Twoja sprawa, a wiadomość trafi w odpowiednie ręce 🙂Aby skontaktować się z nami za pośrednictwem powyższego formularza – prosimy podaj dane w nim wskazane. Podanie danych jest dobrowolne, jeśli jednak tego nie zrobisz, wysłanie wiadomości przy pomocy formularza nie będzie możliwe (nie musisz podawać numeru telefonu, może to jednak usprawnić naszą komunikację). Podane przez Ciebie dane mogą stanowić Twoje dane osobowe. W takim wypadku administratorem Twoich danych