Konserwator dźwigników do podnoszenia ładunków

Kurs na konserwatora dźwigników
do podnoszenia ładunków, w tym pojazdów.

calendar_today Najbliższy kurs: 27 maja 2024
credit_card Cena: 2700 zł
Dlaczego ATC?
O kursie
Przebieg kursu
Jak szkolimy
Najczęstsze pytania
Kontakt z nami

Co wyróżnia kurs w ATC

Kurs na konserwatora dźwigników do podnoszenia ładunków, w tym pojazdów prowadzony jest przez profesjonalną kadrę, która kompleksowo przygotuje podniesie Twoje kompetencje zawodowe. Do Twojej dyspozycji będą solidnie opracowane materiały, zajęcia w nowoczesnych ośrodkach szkoleniowych oraz odpowiedni sprzęt. Zrobimy wszystko, byś wyniósł z naszego kursu jak najwięcej!

Teoria w formie e-learning
Otrzymasz dostęp do solidnie opracowanych materiałów dydaktycznych w formie online.
Dogodne terminy i zapisy online
Wszystkie terminy kursów znajdziesz na naszej stronie, a cały proces zapisu załatwisz przez Internet.
Nowoczesne ośrodki szkoleniowe
Nasze ośrodki zapewniają najwyższe standardy wyposażenia i szkolenia wszystkim kursantom.
Oświadczenie o ukończeniu
Otrzymasz oświadczenie o ukończeniu kursu wydawane zgodnie z rozporządzeniem MEN.

O kursie

Osoba biorąca udział w szkoleniu zdobędzie niezbędną wiedzą teoretyczną, dzięki której uzyska zaświadczenie kwalifikacyjne do obsługi dźwigników do podnoszenia ładunków, w tym pojazdów. Okres ważności uprawnień to 10 lat. Odnowienie uprawnień odbywa się na podstawie złożonego wniosku o przedłużeniu okresu ważności zaświadczenia kwalifikacyjnego w Urzędzie Dozoru Technicznego.

 


 

  • 20 godziny zajęć teoretycznych w naszym ośrodku
  • Dostęp do materiałów dydaktycznych online (e-learning)
  • Kompleksowe przygotowanie do egzaminu państwowego

Czego się nauczysz

Nabędziesz wiedzę teoretyczną w zakresie czynności konserwatora przy konserwacji dźwigników do podnoszenia ładunków

W trakcie szkolenia nabędziesz wiedzę teoretyczną w zakresie znajomości czynności konserwatora przy konserwacji dźwigników do podnoszenia ładunków, w tym pojazdów przed rozpoczęciem pracy i po pracy, znajomości przepisów BHP i p-poż., znajomości podstawowych aktów prawnych oraz budowy dźwigników, jego zespołów i podzespołów mechanicznych. Przekażemy Ci również wiedzę na temat urządzeń zabezpieczających, sygnalizujących, ostrzegawczych warunków technicznego dozoru oraz zapoznamy Cię z dokumentacje techniczną.

Przebieg kursu

Kurs na konserwatora dźwigników do podnoszenia ładunków, w tym pojazdów jest prowadzony w formie zajęć teoretycznych. Szkolenie kończy się egzaminem państwowym.

Teoria

alarm 7 dni, 20 godzin

Na realizację teorii kursant ma 7 dni, w których zawiera się 20 godzin zajęć teoretycznych.

Egzamin państwowy

alarm 1 dzień

Po kursie przeprowadzany jest egzamin państwowy powołany przez Urząd Dozoru technicznego.

Jak szkolimy

Jak szkolimy? Przede wszystkim kompleksowo! Zadbamy zarówno o część teoretyczną, jak i praktyczną Twojego kursu, byś jak najlepiej przygotowany podszedł do egzaminu.

Profesjonalizm
Całą niezbędną wiedzę przekażą Ci nasi wykwalifikowani wykładowcy i instruktorzy.
Materiały online
Nauka online: przepisy, bezpieczeństwo, obsługa urządzeń, ergonomia.
Kompleksowość
Zadbamy o każdy aspekt Twojego kursu: teorię i egzamin państwowy.

Opinie absolwentów

Poznaj opinie absolwentów naszych kursów i przekonaj się dlaczego warto nam zaufać! Zadowolenie i pozytywne zdanie naszych kursantów motywują nas do codziennej pracy i ciągłego rozwoju.
chevron_left
chevron_right

Zapisz się na kurs

Poniżej znajdziesz listę dostępnych terminów, wraz z cenami oraz liczbą dostępnych miejsc.

Sposoby finansowania kursów

Udostępniamy Tobie wiele sposobów finansowania kursów w ATC - od szybkiego przelewu, przez raty i płatności odroczone, na dofinansowaniach kończąc!
Szybkie przelewy online
Szczegóły
Szybkie przelewy online
Szybki przelew online za pośrednictwem Przelewy24 z ponad 320 banków. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
BLIK
Szczegóły
BLIK
Najszybszy i mobilny sposób płatności. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
Karty płatnicze
Szczegóły
Karty płatnicze
W pełni bezpieczna płatność kartą Visa lub Mastercard. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
Raty online
Szczegóły
Raty online
Cały proces zrealizujesz online, zajmie on zaledwie kilka minut. Będziesz mógł rozłożyć spłaty na okres od 3 do 36 miesięcy. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
Płatność odroczona
Szczegóły
Płatność odroczona
Korzystając z P24Now lub PayPo, otrzymasz możliwość odroczenia spłaty nawet do 54 dni lub rozłożenia płatności na wygodne raty. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
Przelew tradycyjny
Szczegóły
Przelew tradycyjny
Dajemy Tobie możliwość płatności przelewem tradycyjnym, na konto podane w trakcie składania zamówienia. Ta metoda płatności warunkuje potwierdzenie Twojego uczestnictwa w kursie dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.
Apple Pay i Google Pay
Szczegóły
Apple Pay i Google Pay
Specjalnie dla użytkowników mobilnych, udostępniamy płatność z wykorzystaniem Apple Pay i Google Pay. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
PayPal
Szczegóły
PayPal
Jeżeli posiadasz portfel w PayPal, błyskawicznie zapłacisz za kurs. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
Dofinansowania do 80%
Szczegóły
Dofinansowania do 80%
Do wielu kursów oferujemy dofinansowania z ramienia Unii Europejskiej, Urzędu Pracy i Bazy Usług Rozwojowych. Zapoznaj się z aktualną listą dofinansowań.

Najczęstsze pytania

Masz pytania? Przejrzyj najpierw listę tych najczęściej zadawanych! Być może właśnie tam znajdzie się odpowiedź na Twoje pytanie. Jeśli nie, skontaktuj się z nami.

expand_more

Tak, w cenie kursu wliczony jest koszt egzaminu.

expand_more

Tak.

expand_more

Uprawnienia są ważne przez okres 10 lat.

expand_more

Należy złożyć wniosek o przedłużeniu okresu ważności zaświadczenia kwalifikacyjnego w Urzędzie Dozoru Technicznego. Formularze do pobrania na stronie UDT. Wniosek dostępny na stronie www.udt.gov.pl/formularze.

expand_more

Dźwigniki do podnoszenia ładunków, w tym pojazdów.

expand_more

Tak, pod warunkiem, że złoży Pan/ Pani wniosek o wydanie zaświadczenia w języku obcym. Formularze do pobrania na stronie UDT. Formularze do pobrania na stronie UDT. Wniosek dostępny na stronie www.udt.gov.pl/formularze.

expand_more

Tak, pod warunkiem, że złoży Pan/ Pani wniosek o wydanie duplikatu. Formularze do pobrania na stronie UDT. Wniosek dostępny na stronie www.udt.gov.pl/formularze.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu – pomożemy Tobie dobrać odpowiednie szkolenie, termin oraz sposób finansowania.
Jesteśmy dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 16:00.

Infolinia - Poznań
Konsultanci w Poznaniu są dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00
E-mail - Poznań
Napisz do naszego poznańskiego oddziału - odpowiemy w ciągu jednego dnia roboczego!
Infolinia - Gostyń
Konsultanci w Gostyniu są dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00
E-mail - Gostyń
Napisz do naszego gostyńskiego oddziału - odpowiemy w ciągu jednego dnia roboczego!

Możesz też skorzystać z poniższego formularza!

To najsprawniejsza forma kontaktu – określ, którego ośrodka dotyczy Twoja sprawa, a wiadomość trafi w odpowiednie ręce 🙂Aby skontaktować się z nami za pośrednictwem powyższego formularza – prosimy podaj dane w nim wskazane. Podanie danych jest dobrowolne, jeśli jednak tego nie zrobisz, wysłanie wiadomości przy pomocy formularza nie będzie możliwe (nie musisz podawać numeru telefonu, może to jednak usprawnić naszą komunikację). Podane przez Ciebie dane mogą stanowić Twoje dane osobowe. W takim wypadku administratorem Twoich danych