Kurs na operatora ładowarki jednonaczyniowej do 20 ton klasy III

calendar_today Najbliższy kurs: 13 sierpnia 2024
credit_card Cena: 2500 zł
Co wyróżnia kurs w ATC
O kursie
Przebieg kursu
Jak szkolimy
Najczęstsze pytania
Kontakt z nami

Co wyróżnia kurs w ATC

Kurs na operatora ładowarki jednonaczyniowej do 20 ton klasy III prowadzony jest przez profesjonalną kadrę, która kompleksowo przygotuje Cię do egzaminu. Do Twojej dyspozycji będą solidnie opracowane materiały, a także nowoczesne maszyny. Zobacz jak to robimy, zapraszam do oglądania filmu pod linkiem.

Warto zdecydować się na kursy doszkalające organizowane przez ośrodek szkolenia zawodowego ATC Grupa, aby zdobyć kompetencje pozwalające na przygotowanie się zarówno do egzaminu na uprawnienia, jak i do pracy na stanowisku operatora. Nasz zespół tworzą praktycy, którzy doskonale wiedzą z teorii i praktyki, jak działają ładowarki jednonaczyniowe i jak powinno się je obsługiwać w sposób efektywny oraz bezpieczny. Wysoki poziom merytoryczny, miła atmosfera i atrakcyjna cena jest tym, co wyróżnia nasze profesjonalne kursy zawodowe dla dorosłych.

Polecamy zajęcia w ATC Grupa każdemu, kto chce poszerzyć swoje kompetencje. Wzięcie w nich udziału to dobry wybór zarówno dla osób już pracujących w branży budowlanej czy transportowej, jak i uczestników bez doświadczenia chcących się w wdrożyć na tym stanowisko. Warto mieć uprawnienia na ładowarki jednonaczyniowe, które łatwiej zdobyć, kończąc certyfikowane kursy zawodowe i szkolenia na operatora, ponieważ ich posiadanie daje szerokie możliwości znalezienia nowego, satysfakcjonującego zatrudnienia. Zachęcamy do zapoznania się z cenami i zapisywania się na zajęcia w ATC Grupa!

Materiały w formie e-learning
Otrzymasz dostęp do solidnie opracowanych materiałów dydaktycznych w formie online.
Baza pytań egzaminacyjnych
Zapoznasz się z opracowanymi przez nas przykładowymi pytaniami egzaminacyjnymi.
Nowoczesny park maszynowy
Zdobędziesz cenne umiejętności praktyczne, szkoląc się na nowoczesnych maszynach.
Przygotowanie do egzaminu
Profesjonalna kadra kompleksowo przygotuje Cię do egzaminu państwowego i zdobycia uprawnień.

O kursie

Chcesz zdobyć uprawnienie na operatora ładowarki klasy III? Zapisz sie na kurs, który pomoże Ci uzyskać kwalifikacje niezbędne do podjęcia pracy jako operator ładowarki.

Biorąc udział w szkoleniu, nabędziesz niezbędną wiedzę teoretyczną. Odbędziesz także zajęcia praktyczne, dzięki którym nie tylko uzyskasz potwierdzenie kwalifikacji, ale również cenne doświadczenie procentujące w przyszłej karierze zawodowej. Na potwierdzenie zdobytych kwalifikacji otrzymasz świadectwo oraz wpis do książki operatora maszyn roboczych.

 


 

  • 52 godziny zajęć teoretycznych w naszym ośrodku
  • 82 godziny zajęć praktycznych z instruktorem
  • Dostęp do materiałów dydaktycznych online (e-learning)
  • Kompleksowe przygotowanie do egzaminu państwowego

Czego się nauczysz

Podczas kursu zdobędziesz wiedzę teoretyczną oraz praktyczne umiejętności z zakresu obsługi maszyny, niezbędne do tego, by dobrze wykonywać zawód operatora.

Zapoznamy Cię z zagadnieniami dokumentacji technicznej, BHP oraz z informacjami z zakresu elektrotechniki, hydrauliki, silników spalinowych i budowy ładowarki. Pamiętaj, że zdobyte uprawnienia będą bezterminowe – nie trzeba przedłużać ich ważności. Legitymując się nimi, możesz znacząco zwiększyć swoje szanse na pozyskanie zatrudnienia jako operator, na którego usługi istnieje duży popyt w gospodarce. Specjalistów w tym zakresie po prostu brakuje na rynku, dlatego gdy skończysz szkolenia i kursy zawodowe w ATC Grupa, otworzy się przed Tobą perspektywa pracy w całej Polsce. Gdy weźmie się pod uwagę zarobki i możliwości rozwojowe operatora ładowarki jednonaczyniowej, cena naszych zajęć okazuje się wyjątkowo atrakcyjna.

W trakcie zajęć poznasz budowę obsługiwanych maszyn i zarówno z teoretycznego, jak i praktycznego punktu widzenia dowiedz się, jak działają oraz jak należy się nimi posługiwać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, a jednocześnie wydajnie. Będziesz pracować na profesjonalnym sprzęcie budowlanym stosowanym na co dzień przez funkcjonujące na rynku przedsiębiorstwa. Właśnie silny nacisk na praktykę jest tym, o co dbamy w szczególności, organizując kursy i szkolenia zawodowe na uprawnienia na operatora ładowarki jednonaczyniowej w ATC Grupa. Zapoznaj się z cenami, zapisz już teraz i przekonaj się, że warto współpracować z naszym ośrodkiem!

Przebieg kursu

Kurs na operatora ładowarki jednonaczyniowej do 20 ton klasy III został podzielony na dwa główne etapy. Na każdym etapie staramy się dostosować do Twoich potrzeb i możliwości. Przez cały czas zajęć znajdujesz się pod profesjonalną opieką specjalistów, którzy przekazują wiedzę i kształtują kompetencje uczestników w sposób zarówno skuteczny, jak i interesujący. Skorzystaj z atrakcyjnych cen dostępnych w naszym ośrodku ATC Grupa i zapisz się na ciekawe kursy zawodowe i szkolenia, dzięki którym pozyskasz uprawnienia na operatora ładowarki jednonaczyniowej!

Teoria

alarm 52 godziny

Na realizację teorii masz 7 dni, w ciągu których wyrobisz 52 godziny zajęć teoretycznych.

Zajęcia praktyczne z instruktorem

alarm 82 godziny

Zajęcia praktyczne z udziałem maszyny zrealizujesz w podgrupie szkoleniowej do 10 osób. Na całą podgrupę szkoleniową przypadają 82 godziny zajęć praktycznych, które odbywają się przez okres 9 dni.

Jak szkolimy

Jak szkolimy? Przede wszystkim kompleksowo! Zadbamy zarówno o część teoretyczną, jak i praktyczną Twojego kursu, byś jak najlepiej przygotowany podszedł do egzaminu.

Profesjonalizm
Całą niezbędną wiedzę przekaże Ci nasza wykwalifikowana w tym zakresie kadra.
Materiały online
Otrzymasz materiały online: podstawy elektrotechniki, technologia robót, dokumentacja techniczno-ruchowa.
Praktyka czyni mistrza!
Duży nacisk kładziemy na zajęcia praktyczne, które zrealizujesz na pobliskim poligonie manewrowym.
Kompleksowość
Zadbamy o każdy aspekt Twojego kursu: teorię, praktykę, egzamin, a nawet badania lekarskie!

Opinie absolwentów

Poznaj opinie absolwentów naszych kursów i przekonaj się dlaczego warto nam zaufać! Zadowolenie i pozytywne zdanie naszych kursantów motywują nas do codziennej pracy i ciągłego rozwoju.
chevron_left
chevron_right

Zapisz się na kurs

Poniżej znajdziesz listę dostępnych terminów, wraz z cenami oraz liczbą dostępnych miejsc.

Sposoby finansowania kursów

Udostępniamy Tobie wiele sposobów finansowania kursów w ATC - od szybkiego przelewu, przez raty i płatności odroczone, na dofinansowaniach kończąc!
Szybkie przelewy online
Szczegóły
Szybkie przelewy online
Szybki przelew online za pośrednictwem Przelewy24 z ponad 320 banków. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
BLIK
Szczegóły
BLIK
Najszybszy i mobilny sposób płatności. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
Karty płatnicze
Szczegóły
Karty płatnicze
W pełni bezpieczna płatność kartą Visa lub Mastercard. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
Raty online
Szczegóły
Raty online
Cały proces zrealizujesz online, zajmie on zaledwie kilka minut. Będziesz mógł rozłożyć spłaty na okres od 3 do 36 miesięcy. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
Płatność odroczona
Szczegóły
Płatność odroczona
Korzystając z P24Now lub PayPo, otrzymasz możliwość odroczenia spłaty nawet do 54 dni lub rozłożenia płatności na wygodne raty. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
Przelew tradycyjny
Szczegóły
Przelew tradycyjny
Dajemy Tobie możliwość płatności przelewem tradycyjnym, na konto podane w trakcie składania zamówienia. Ta metoda płatności warunkuje potwierdzenie Twojego uczestnictwa w kursie dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.
Apple Pay i Google Pay
Szczegóły
Apple Pay i Google Pay
Specjalnie dla użytkowników mobilnych, udostępniamy płatność z wykorzystaniem Apple Pay i Google Pay. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
PayPal
Szczegóły
PayPal
Jeżeli posiadasz portfel w PayPal, błyskawicznie zapłacisz za kurs. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
Dofinansowania do 80%
Szczegóły
Dofinansowania do 80%
Do wielu kursów oferujemy dofinansowania z ramienia Unii Europejskiej, Urzędu Pracy i Bazy Usług Rozwojowych. Zapoznaj się z aktualną listą dofinansowań.

Najczęstsze pytania

Masz pytania? Przejrzyj najpierw listę tych najczęściej zadawanych! Być może właśnie tam znajdzie się odpowiedź na Twoje pytanie. Jeśli nie, skontaktuj się z nami.

expand_more

Kandydat na operatora maszyn budowlanych musi mieć ukończone 18 lat i minimum wykształcenie podstawowe. Musi przedstawić również aktualne świadectwo lekarskie, stwierdzające brak przeciwwskazań do wykonywania zawodu operatora maszyn określonej specjalności.

expand_more

Tak, w cenie kursu wliczony jest koszt egzaminu i badań lekarskich.

expand_more

Egzamin państwowy składa się z dwóch części:

  1. Egzaminu praktycznego – wykonasz jedno z zadań egzaminacyjnych, np. wykop skarpowany. Zaliczenie jest warunkiem przystąpienia do części teoretycznej,
  2. Egzaminu teoretycznego – przeprowadzanego w formie ustnej, zawierającego pytania z każdej dziedziny wiedzy zawartej w programie szkolenia.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu – pomożemy Tobie dobrać odpowiednie szkolenie, termin oraz sposób finansowania.
Jesteśmy dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 16:00.

Infolinia - Poznań
Konsultanci w Poznaniu są dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00
E-mail - Poznań
Napisz do naszego poznańskiego oddziału - odpowiemy w ciągu jednego dnia roboczego!
Infolinia - Gostyń
Konsultanci w Gostyniu są dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00
E-mail - Gostyń
Napisz do naszego gostyńskiego oddziału - odpowiemy w ciągu jednego dnia roboczego!

Możesz też skorzystać z poniższego formularza!

To najsprawniejsza forma kontaktu – określ, którego ośrodka dotyczy Twoja sprawa, a wiadomość trafi w odpowiednie ręce 🙂Aby skontaktować się z nami za pośrednictwem powyższego formularza – prosimy podaj dane w nim wskazane. Podanie danych jest dobrowolne, jeśli jednak tego nie zrobisz, wysłanie wiadomości przy pomocy formularza nie będzie możliwe (nie musisz podawać numeru telefonu, może to jednak usprawnić naszą komunikację). Podane przez Ciebie dane mogą stanowić Twoje dane osobowe. W takim wypadku administratorem Twoich danych