Co wyróżnia kurs w ATC
Kurs na operatora ładowarki jednonaczyniowej, wszystkie kl. I prowadzony jest przez profesjonalną kadrę, która kompleksowo przygotuje Cię do egzaminu. Do Twojej dyspozycji będą solidnie opracowane materiały link do treści dydaktycznych, a także nowoczesne maszyny. Zobacz jak to robimy, link do filmu.
O kursie
Chcesz zdobyć uprawnienie na operatora ładowarki klasy I? Zapisz się na kurs, który pomoże Ci uzyskać kwalifikacje niezbędne do podjęcia pracy jako operator ładowarki oraz czego możesz nie wiedzieć również operatora spycharek o mocy silnika do 110 kW.
Podczas szkolenia nabędziesz niezbędną wiedzę teoretyczną. Weźmiesz również udział w zajęciach praktycznych, dzięki którym nie tylko zdobędziesz umiejętności obsługi maszyna, ale ponadto uzyskasz cenne doświadczenie procentujące w przyszłej karierze zawodowej. Na potwierdzenie zdobytych kwalifikacji otrzymasz zaświadczenie ukończenia kursu oraz książeczkę operatora.

Czego się nauczysz

Podczas kursu zdobędziesz wiedzę teoretyczną oraz praktyczne umiejętności z zakresu obsługi maszyny, niezbędne do tego, by dobrze wykonywać zawód operatora.
Zapoznamy Cię z zagadnieniami rozwiązań konstrukcyjnych proekologicznych oraz zwiększających efektywność pracy, które stosowane są w ładowarkach jednonaczyniowych. Pamiętaj, że uprawnienia, które zdobędziesz są bezterminowe, czyli nie trzeba przedłużać ich ważności.
Przebieg kursu
Kurs na operatora ładowarki jednonaczyniowej klasy I został podzielony na dwa główne etapy. Na każdym etapie staramy się dostosować do Twoich potrzeb i możliwości.
Teoria
Na realizację teorii masz 4 dni, w ciągu których wyrobisz 16 godzin zajęć teoretycznych.
Zajęcia praktyczne z instruktorem
Zajęcia praktyczne z udziałem maszyny zrealizujesz w podgrupie szkoleniowej do 10 osób. Na całą podgrupę szkoleniową przypada 25 godzin zajęć praktycznych, które odbywają się przez okres 4 dni.
Jak szkolimy
Jak szkolimy? Przede wszystkim kompleksowo! Zadbamy zarówno o część teoretyczną, jak i praktyczną Twojego kursu, byś jak najlepiej przygotowany podszedł do egzaminu.
Opinie absolwentów
Zapisz się na kurs
Poniżej znajdziesz listę dostępnych terminów, wraz z cenami oraz liczbą dostępnych miejsc.
Sposoby finansowania kursów









Zdjęcia z naszych kursów
Jesteś ciekawy jak przebiegają nasze szkolenia? Zobacz fotorelację z przeprowadzonych kursów na różne specjalizacje – być może niedługo sam znajdziesz się w naszej galerii 🙂




















Najczęstsze pytania
Masz pytania? Przejrzyj najpierw listę tych najczęściej zadawanych! Być może właśnie tam znajdzie się odpowiedź na Twoje pytanie. Jeśli nie, skontaktuj się z nami.
Kandydat na operatora maszyn budowlanych musi mieć ukończone 18 lat i minimum wykształcenie podstawowe. Musi przedstawić również aktualne świadectwo lekarskie, stwierdzające brak przeciwwskazań do wykonywania zawodu operatora maszyn określonej specjalności. Kandydat musi również posiadać uprawnienia operatora ładowarki kl. III.
Tak, w cenie kursu wliczony jest koszt egzaminu i badań lekarskich.
Egzamin państwowy składa się z dwóch części:
- Egzaminu praktycznego – wykonasz jedno z zadań egzaminacyjnych, np. wykop skarpowany. Zaliczenie jest warunkiem przystąpienia do części teoretycznej.
- Egzaminu teoretycznego – przeprowadzanego w formie ustnej, zawierającego pytania z każdej dziedziny wiedzy zawartej w programie szkolenia.
Kontakt
Zachęcamy do kontaktu – pomożemy Tobie dobrać odpowiednie szkolenie, termin oraz sposób finansowania.
Jesteśmy dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 16:00.
Możesz też skorzystać z poniższego formularza!
To najsprawniejsza forma kontaktu – określ, którego ośrodka dotyczy Twoja sprawa, a wiadomość trafi w odpowiednie ręce 🙂
Średnia ocena:
4.7/5.0
Na podstawie:
28 opinii