Kurs na operatora ładowarki jednonaczyniowej klasy I

calendar_today Najbliższy kurs: 13 sierpnia 2024
credit_card Cena: 1800 zł
Co wyróżnia kurs w ATC
O kursie
Przebieg kursu
Jak szkolimy
Najczęstsze pytania
Kontakt z nami

Co wyróżnia kurs w ATC

Kurs na operatora ładowarki jednonaczyniowej, wszystkie kl. I prowadzony jest przez profesjonalną kadrę, która kompleksowo przygotuje Cię do egzaminu. Do Twojej dyspozycji będą solidnie opracowane materiały link do treści dydaktycznych, a także nowoczesne maszyny. Zobacz jak to robimy, link do filmu. 

Materiały w formie e-learning
Otrzymasz dostęp do solidnie opracowanych materiałów dydaktycznych w formie online.
Baza pytań egzaminacyjnych
Zapoznasz się z opracowanymi przez nas przykładowymi pytaniami egzaminacyjnymi.
Nowoczesny park maszynowy
Zdobędziesz cenne umiejętności praktyczne, szkoląc się na nowoczesnych maszynach.
Przygotowanie do egzaminu
Profesjonalna kadra kompleksowo przygotuje Cię do egzaminu państwowego i zdobycia uprawnień.

O kursie

Chcesz zdobyć uprawnienie na operatora ładowarki klasy I? Zapisz się na kurs, który pomoże Ci uzyskać kwalifikacje niezbędne do podjęcia pracy jako operator ładowarki oraz czego możesz nie wiedzieć również operatora spycharek o mocy silnika do 110 kW.

Podczas szkolenia nabędziesz niezbędną wiedzę teoretyczną. Weźmiesz również udział w zajęciach praktycznych, dzięki którym nie tylko zdobędziesz umiejętności obsługi maszyna, ale ponadto uzyskasz cenne doświadczenie procentujące w przyszłej karierze zawodowej. Na potwierdzenie zdobytych kwalifikacji otrzymasz zaświadczenie ukończenia kursu oraz książeczkę operatora.


 

  • 16 godzin zajęć teoretycznych w naszym ośrodku
  • 25 godzin zajęć praktycznych z instruktorem
  • Dostęp do materiałów dydaktycznych online (e-learning)
  • Kompleksowe przygotowanie do egzaminu państwowego

Czego się nauczysz

Podczas kursu zdobędziesz wiedzę teoretyczną oraz praktyczne umiejętności z zakresu obsługi maszyny, niezbędne do tego, by dobrze wykonywać zawód operatora.

Zapoznamy Cię z zagadnieniami rozwiązań konstrukcyjnych proekologicznych oraz zwiększających efektywność pracy, które stosowane są w ładowarkach jednonaczyniowych. Pamiętaj, że uprawnienia, które zdobędziesz są bezterminowe, czyli nie trzeba przedłużać ich ważności.

Przebieg kursu

Kurs na operatora ładowarki jednonaczyniowej klasy I został podzielony na dwa główne etapy. Na każdym etapie staramy się dostosować do Twoich potrzeb i możliwości.

Teoria

alarm 16 godzin

Na realizację teorii masz 4 dni, w ciągu których wyrobisz 16 godzin zajęć teoretycznych.

Zajęcia praktyczne z instruktorem

alarm 25 godzin

Zajęcia praktyczne z udziałem maszyny zrealizujesz w podgrupie szkoleniowej do 10 osób. Na całą podgrupę szkoleniową przypada 25 godzin zajęć praktycznych, które odbywają się przez okres 4 dni.

Zapisz się na kurs

Poniżej znajdziesz listę dostępnych terminów, wraz z cenami oraz liczbą dostępnych miejsc.

Najczęstsze pytania

Masz pytania? Przejrzyj najpierw listę tych najczęściej zadawanych! Być może właśnie tam znajdzie się odpowiedź na Twoje pytanie. Jeśli nie, skontaktuj się z nami.

expand_more

Kandydat na operatora maszyn budowlanych musi mieć ukończone 18 lat i minimum wykształcenie podstawowe. Musi przedstawić również aktualne świadectwo lekarskie, stwierdzające brak przeciwwskazań do wykonywania zawodu operatora maszyn określonej specjalności. Kandydat musi również posiadać uprawnienia operatora ładowarki kl. III.

expand_more

Tak, w cenie kursu wliczony jest koszt egzaminu i badań lekarskich.

expand_more

Egzamin państwowy składa się z dwóch części:

  1. Egzaminu praktycznego – wykonasz jedno z zadań egzaminacyjnych, np. wykop skarpowany. Zaliczenie jest warunkiem przystąpienia do części teoretycznej.
  2. Egzaminu teoretycznego – przeprowadzanego w formie ustnej, zawierającego pytania z każdej dziedziny wiedzy zawartej w programie szkolenia.

Możesz też skorzystać z poniższego formularza!

To najsprawniejsza forma kontaktu – określ, którego ośrodka dotyczy Twoja sprawa, a wiadomość trafi w odpowiednie ręce 🙂Aby skontaktować się z nami za pośrednictwem powyższego formularza – prosimy podaj dane w nim wskazane. Podanie danych jest dobrowolne, jeśli jednak tego nie zrobisz, wysłanie wiadomości przy pomocy formularza nie będzie możliwe (nie musisz podawać numeru telefonu, może to jednak usprawnić naszą komunikację). Podane przez Ciebie dane mogą stanowić Twoje dane osobowe. W takim wypadku administratorem Twoich danych