Operator pomp do mieszanki betonowej

Kurs na operatora wszystkich typów pomp do mieszanki betonowej klasy III

calendar_today Najbliższy kurs: 13 sierpnia 2024
credit_card Cena: 3500 zł
Co wyróżnia kurs w ATC
O kursie
Przebieg kursu
Jak szkolimy
Najczęstsze pytania
Kontakt z nami

Co wyróżnia kurs w ATC

Kurs na operatora wszystkich typów pomp do mieszanki betonowej klasy III prowadzony jest przez profesjonalną kadrę, która kompleksowo przygotuje Cię do egzaminu. Do Twojej dyspozycji będą solidnie opracowane materiały, a także nowoczesne maszyny. Zrobimy wszystko, byś wyniósł z naszego kursu jak najwięcej!

Materiały w formie e-learning
Otrzymasz dostęp do solidnie opracowanych materiałów dydaktycznych w formie online.
Baza pytań egzaminacyjnych
Zapoznasz się z opracowanymi przez nas przykładowymi pytaniami egzaminacyjnymi.
Nowoczesny park maszynowy
Zdobędziesz cenne umiejętności praktyczne, szkoląc się na nowoczesnych maszynach.
Przygotowanie do egzaminu
Profesjonalna kadra kompleksowo przygotuje Cię do egzaminu państwowego i zdobycia uprawnień.

O kursie

Chcesz zdobyć uprawnienie na pompy do mieszanki betonowej klasy III? Zapisz się na kurs, który pomoże Ci uzyskać kwalifikacje niezbędne do podjęcia pracy jako operator pomp do mieszanki betonowej wszystkich typów.

Podczas szkolenia zdobędziesz niezbędną wiedzę teoretyczną. Weźmiesz również udział w zajęciach praktycznych, dzięki którym nie tylko uzyskasz potwierdzenie kwalifikacji, ale i cenne doświadczenie procentujące w przyszłej karierze zawodowej. Na potwierdzenie zdobytych kwalifikacji otrzymasz świadectwo oraz wpis do książki operatora maszyn roboczych.

 


 

  • 45 godzin zajęć teoretycznych w naszym ośrodku
  • 23 godziny zajęć praktycznych z instruktorem
  • Dostęp do materiałów dydaktycznych online (e-learning)
  • Kompleksowe przygotowanie do egzaminu państwowego

Czego się nauczysz

Podczas kursu zdobędziesz wiedzę teoretyczną oraz praktyczne umiejętności z zakresu obsługi maszyny, niezbędne do tego, by dobrze wykonywać zawód operatora.

Zapoznamy Cię z zagadnieniami dokumentacji technicznej, BHP oraz z wiadomościami z zakresu elektrotechniki, hydrauliki, silników spalinowych i budowy pomp do mieszanek betonowych. Uprawnienia, które zdobędziesz są bezterminowe – nie musisz przedłużać ich ważności.

Przebieg kursu

Kurs na operatora wszystkich typów pomp do mieszanki betonowej klasy III został podzielony na dwa główne etapy. Na każdym etapie staramy się dopasować do Twoich potrzeb i możliwości.

Teoria

alarm 50 godzin

Na realizację teorii masz 9 dni, w ciągu których wyrobisz 50 godzin zajęć teoretycznych.

Zajęcia praktyczne z instruktorem

alarm 28 godzin

Zajęcia praktyczne z udziałem maszyny zrealizujesz w podgrupie szkoleniowej do 10 osób. Na całą podgrupę szkoleniową przypada 28 godzin zajęć praktycznych, które odbywają się przez okres 4 dni.

Zapisz się na kurs

Poniżej znajdziesz listę dostępnych terminów, wraz z cenami oraz liczbą dostępnych miejsc.

Najczęstsze pytania

Masz pytania? Przejrzyj najpierw listę tych najczęściej zadawanych! Być może właśnie tam znajdzie się odpowiedź na Twoje pytanie. Jeśli nie, skontaktuj się z nami.

expand_more

Kandydat na operatora maszyn budowlanych musi mieć ukończone 18 lat i minimum wykształcenie podstawowe. Musi przedstawić również aktualne świadectwo lekarskie, stwierdzające brak przeciwwskazań do wykonywania zawodu operatora maszyn określonej specjalności.

expand_more

Tak, w cenie kursu wliczony jest koszt egzaminu i badań lekarskich.

expand_more

Egzamin państwowy składa się z dwóch części:

  1. Egzaminu praktycznego – kursant wykonuje jedno z zadań egzaminacyjnych. Zaliczenie egzaminu praktycznego jest warunkiem przystąpienia do części teoretycznej.
  2. Egzaminu teoretycznego – przeprowadzanego w formie ustnej, zawierającego pytania z każdej dziedziny wiedzy zawartej w programie szkolenia.

Możesz też skorzystać z poniższego formularza!

To najsprawniejsza forma kontaktu – określ, którego ośrodka dotyczy Twoja sprawa, a wiadomość trafi w odpowiednie ręce 🙂Aby skontaktować się z nami za pośrednictwem powyższego formularza – prosimy podaj dane w nim wskazane. Podanie danych jest dobrowolne, jeśli jednak tego nie zrobisz, wysłanie wiadomości przy pomocy formularza nie będzie możliwe (nie musisz podawać numeru telefonu, może to jednak usprawnić naszą komunikację). Podane przez Ciebie dane mogą stanowić Twoje dane osobowe. W takim wypadku administratorem Twoich danych