Kurs na operatora spycharki klasy I

Szybko i kompleksowo przygotujemy Cię
do egzaminu państwowego!

calendar_today Najbliższy kurs: 12 czerwca 2024
credit_card Cena: 2000 zł
Dlaczego ATC?
O kursie
Przebieg kursu
Jak szkolimy
Najczęstsze pytania
Kontakt z nami

Co wyróżnia kurs w ATC

Kurs na operatora spycharki klasy I prowadzony jest przez profesjonalną kadrę, która kompleksowo przygotuje Cię do egzaminu. Do Twojej dyspozycji będą solidnie opracowane materiały, a także nowoczesne maszyny. Zrobimy wszystko, byś wyniósł z naszego kursu jak najwięcej!

O kursie

Chcesz zdobyć uprawnienie na operatora spycharki klasy I? Zapisz się na kurs, który pomoże Ci uzyskać kwalifikacje niezbędne do podjęcia pracy jako operator spycharki.

Podczas szkolenia nabędziesz niezbędną wiedzę teoretyczną. Weźmiesz również udział w zajęciach praktycznych, dzięki którym uzyskasz potwierdzenie kwalifikacji i cenne doświadczenie procentujące w przyszłej karierze zawodowej. Na potwierdzenie zdobytych kwalifikacji otrzymasz świadectwo oraz wpis do książki operatora maszyn roboczych.

  • 16 godzin zajęć teoretycznych w naszym ośrodku,
  • 25 godzin zajęć praktycznych z instruktorem,
  • Dostęp do materiałów dydaktycznych online (e-learning),
  • Kompleksowe przygotowanie do egzaminu państwowego.

Czego się nauczysz

Podczas kursu zdobędziesz wiedzę teoretyczną oraz praktyczne umiejętności z zakresu obsługi maszyny, niezbędne do tego, by dobrze wykonywać zawód operatora.

Zapoznamy Cię z zagadnieniami rozwiązań konstrukcyjnych proekologicznych oraz zwiększających efektywność pracy, które stosowane są w spycharkach. Pamiętaj, że uprawnienia, które zdobędziesz są bezterminowe, czyli nie trzeba przedłużać ich ważności.

Przebieg kursu

Kurs na operatora spycharki klasy I został  podzielony na dwa główne etapy. Na każdym etapie staramy się dostosować do Twoich potrzeb i możliwości.

Teoria

alarm 16 godzin

Na realizację teorii masz 4 dni, w ciągu których zrealizujesz 16 godzin zajęć teoretycznych.

Zajęcia praktyczne z instruktorem

alarm 25 godzin

Zajęcia praktyczne z udziałem maszyny zrealizujesz w podgrupie szkoleniowej do 10 osób. Na całą podgrupę szkoleniową przypada 25 godzin zajęć praktycznych, które odbywają się przez okres 4 dni.

Jak szkolimy

Jak szkolimy? Przede wszystkim kompleksowo! Zadbamy zarówno o część teoretyczną, jak i praktyczną Twojego kursu, byś jak najlepiej przygotowany podszedł do egzaminu.

Praktyka czyni mistrza!
Duży nacisk kładziemy na zajęcia praktyczne, które zrealizujesz na pobliskim poligonie manewrowym.
Kompleksowość
Zadbamy o każdy aspekt Twojego kursu: teorię, praktykę, egzamin, a nawet badania lekarskie!

Zapisz się na kurs

Poniżej znajdziesz listę dostępnych terminów, wraz z cenami oraz liczbą dostępnych miejsc.

Najczęstsze pytania

Masz pytania? Przejrzyj najpierw listę tych najczęściej zadawanych! Być może właśnie tam znajdzie się odpowiedź na Twoje pytanie. Jeśli nie, skontaktuj się z nami.

expand_more

Kandydat na operatora maszyn budowlanych musi mieć ukończone 18 lat i minimum wykształcenie podstawowe. Musi przedstawić również aktualne świadectwo lekarskie, stwierdzające brak przeciwwskazań do wykonywania zawodu operatora maszyn określonej specjalności. Kandydat musi również posiadać uprawnienia operatora spycharki  kl. III. Istnieje możliwość połączenia kat. III wraz z kat. I w celu uzyskania uprawnień bez ograniczeń.

expand_more

Tak, w cenie kursu wliczony jest koszt egzaminu i badań lekarskich.

expand_more

Egzamin państwowy składa się z dwóch części:

  1. Egzaminu praktycznego – kursant wykonuje jedno z zadań egzaminacyjnych, np.  wykonać spycharką odspajanie gruntu metodą odspajania płaskiego. Zaliczenie egzaminu praktycznego jest warunkiem przystąpienia do części teoretycznej.
  2. Egzaminu teoretycznego – przeprowadzanego w formie ustnej, zawierającego pytania z każdej dziedziny wiedzy zawartej w programie szkolenia.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu – pomożemy Tobie dobrać odpowiednie szkolenie, termin oraz sposób finansowania.
Jesteśmy dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 16:00.

Infolinia - Poznań
Konsultanci w Poznaniu są dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00
E-mail - Poznań
Napisz do naszego poznańskiego oddziału - odpowiemy w ciągu jednego dnia roboczego!
Infolinia - Gostyń
Konsultanci w Gostyniu są dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00
E-mail - Gostyń
Napisz do naszego gostyńskiego oddziału - odpowiemy w ciągu jednego dnia roboczego!

Możesz też skorzystać z poniższego formularza!

To najsprawniejsza forma kontaktu – określ, którego ośrodka dotyczy Twoja sprawa, a wiadomość trafi w odpowiednie ręce 🙂Aby skontaktować się z nami za pośrednictwem powyższego formularza – prosimy podaj dane w nim wskazane. Podanie danych jest dobrowolne, jeśli jednak tego nie zrobisz, wysłanie wiadomości przy pomocy formularza nie będzie możliwe (nie musisz podawać numeru telefonu, może to jednak usprawnić naszą komunikację). Podane przez Ciebie dane mogą stanowić Twoje dane osobowe. W takim wypadku administratorem Twoich danych