Co wyróżnia kurs w ATC Grupa
Kurs na operatora pogłębiarek ssących śródlądowych klasy III przygotowuje do uzyskania kwalifikacji, książeczki operatora. Prowadzony jest przez doświadczoną kadrę dydaktyczną i operatorów. Kursy prowadzimy w trybie indywidualnym, nie czekamy na zebranie grupy. Do Twojej dyspozycji udostępniamy opracowane przez nas materiały, oraz zajęcia w nowoczesnych ośrodkach szkoleniowych, w Poznaniu, Łodzi, Gostyniu, Lesznie, Wolsztynie. Zajęcia praktyczne prowadzimy na pogłębiarkach producenta, firmy Żwir-kop z Małachowa. Nasze doświadczenie i Twoja pasja pozwolą uzyskać potrzebne kwalifikacje!
O kursie
Jak wyżej wspomniano szkolimy indywidualnie. Przygotujemy Ciebie do uzyskania potwierdzenia kwalifikacji w zawodzie operatora pogłębiarek ssących śródlądowych klasy III. Na potwierdzenie uzyskania kwalifikacji uczestnik otrzymuje książeczkę operatora wydaną przez Łukasiewicz WIT. Osoba biorąca udział w szkoleniu zdobędzie niezbędną wiedzę teoretyczną oraz zapewnimy zajęcia praktyczne na super pogłębiarkach firmy Żwir-kop z Małachowa, dzięki którym uzyskasz cenne doświadczenie.
Uprawnienia są bezterminowe, na wszystkie pogłębiarki ssące.
Czego się nauczysz
Uczestnik zdobędzie wiedzę i doświadczenie w obsłudze pogłębiarek ssących śródlądowych.
Nasze szkolenia mają na celu zaznajomić uczestników kursu z zagadnieniami dokumentacji technicznej, BHP oraz z wiadomościami z zakresu elektrotechniki, hydrauliki, silników spalinowych i budowy maszyny.
Podczas szkolenia kursant zdobywa cenne umiejętności praktyczne na pogłębiarce ssącej śródlądowej typ 300/250 10/8 FGH WARMAN firmy Żwir-kop Małachowo.
Przebieg kursu
Kurs na operatora pogłębiarek ssących śródlądowych klasy III został podzielony na dwa główne etapy – zajęcia teoretyczne i kurs praktyczny.
Zajęcia teoretyczne
Na realizację teorii kursant ma 7 dni, w których zawiera się 52 godziny zajęć teoretycznych.
Zajęcia praktyczne z instruktorem
Zajęcia praktyczne z udziałem maszyny realizujemy w podgrupach szkoleniowych do 10 osób. Na całą 10-cio osobowa podgrupę szkoleniową przypada 82 godziny zajęć praktycznych. Zajęcia praktyczne odbywają się przez okres 9 dni.
Jak szkolimy
Jak szkolimy? Przede wszystkim kompleksowo! Zadbamy zarówno o część teoretyczną, jak i praktyczną Twojego kursu, byś jak najlepiej przygotowany podszedł do egzaminu.
Opinie absolwentów
Zapisz się na kurs
Poniżej znajdziesz listę dostępnych terminów, wraz z cenami oraz liczbą dostępnych miejsc.
Obecnie nie posiadamy wolnych terminów.
Nowe terminy pojawią się wkrótce.
Sposoby finansowania kursów
Zdjęcia z naszych kursów
Jesteś ciekawy jak przebiegają nasze szkolenia? Zobacz fotorelację z przeprowadzonych kursów na różne specjalizacje – być może niedługo sam znajdziesz się w naszej galerii 🙂
Najczęstsze pytania
Masz pytania? Przejrzyj najpierw listę tych najczęściej zadawanych! Być może właśnie tam znajdzie się odpowiedź na Twoje pytanie. Jeśli nie, skontaktuj się z nami.
Kandydat na operatora maszyn budowlanych musi mieć ukończone 18 lat i minimum wykształcenie podstawowe. Musi przedstawić również aktualne świadectwo lekarskie, stwierdzające brak przeciwwskazań do wykonywania zawodu operatora maszyn określonej specjalności.
Tak, w cenie kursu wliczony jest koszt egzaminu i badań lekarskich.
Egzamin państwowy składa się z dwóch części:
– egzaminu praktycznego –kursant wykonuje jedno z zadań egzaminacyjnych.
Zaliczenie egzaminu praktycznego jest warunkiem przystąpienia do części teoretycznej,
– egzaminu teoretycznego –przeprowadzanego w formie ustnej, zawierającego pytania z każdej dziedziny wiedzy zawartej w programie szkolenia.
Kontakt
Zachęcamy do kontaktu – pomożemy Tobie dobrać odpowiednie szkolenie, termin oraz sposób finansowania.
Jesteśmy dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 16:00.
Możesz też skorzystać z poniższego formularza!
To najsprawniejsza forma kontaktu – określ, którego ośrodka dotyczy Twoja sprawa, a wiadomość trafi w odpowiednie ręce 🙂