Operator pogłębiarek ssących śródlądowych

Kurs na operatora pogłębiarek ssących śródlądowych klasy III

calendar_today Najbliższy kurs: 5 października 2023
credit_card Cena: 3500 zł
Co wyróżnia kurs w ATC Grupa
O kursie
Przebieg kursu
Jak szkolimy
Najczęstsze pytania
Kontakt z nami

Co wyróżnia kurs w ATC Grupa

Kurs na operatora pogłębiarek ssących śródlądowych klasy III przygotowuje do uzyskania kwalifikacji, książeczki operatora. Prowadzony jest przez doświadczoną kadrę dydaktyczną i operatorów. Kursy prowadzimy w trybie indywidualnym, nie czekamy na zebranie grupy. Do Twojej dyspozycji udostępniamy opracowane przez nas materiały, oraz zajęcia w nowoczesnych ośrodkach szkoleniowych, w Poznaniu, Łodzi, Gostyniu, Lesznie, Wolsztynie. Zajęcia praktyczne prowadzimy na pogłębiarkach producenta, firmy Żwir-kop z Małachowa. Nasze doświadczenie i Twoja pasja pozwolą uzyskać potrzebne kwalifikacje!

O kursie

Jak wyżej wspomniano szkolimy indywidualnie. Przygotujemy Ciebie do uzyskania potwierdzenia kwalifikacji w zawodzie operatora pogłębiarek ssących śródlądowych klasy III. Na potwierdzenie uzyskania kwalifikacji uczestnik otrzymuje książeczkę operatora wydaną przez Łukasiewicz WIT. Osoba biorąca udział w szkoleniu zdobędzie niezbędną wiedzę teoretyczną oraz zapewnimy zajęcia praktyczne na super pogłębiarkach firmy Żwir-kop z Małachowa, dzięki którym uzyskasz cenne doświadczenie.

Uprawnienia są bezterminowe, na wszystkie pogłębiarki ssące.

Czego się nauczysz

Uczestnik zdobędzie wiedzę i doświadczenie w obsłudze pogłębiarek ssących śródlądowych.

Nasze szkolenia mają na celu zaznajomić uczestników kursu z zagadnieniami dokumentacji technicznej, BHP oraz z wiadomościami z zakresu elektrotechniki, hydrauliki, silników spalinowych i budowy maszyny.

Podczas szkolenia kursant zdobywa cenne umiejętności praktyczne na  pogłębiarce  ssącej śródlądowej typ 300/250 10/8 FGH WARMAN firmy Żwir-kop Małachowo.

Przebieg kursu

Kurs na operatora pogłębiarek ssących śródlądowych klasy III został  podzielony na dwa główne etapy – zajęcia teoretyczne i kurs praktyczny.

Zajęcia teoretyczne

alarm 7 dni, 52 godziny

Na realizację teorii kursant ma 7 dni, w których zawiera się 52 godziny zajęć teoretycznych.

Zajęcia praktyczne z instruktorem

alarm 9 dni, 82 godziny

Zajęcia praktyczne z udziałem maszyny realizujemy w podgrupach szkoleniowych do 10 osób. Na całą 10-cio osobowa podgrupę szkoleniową przypada 82 godziny zajęć praktycznych. Zajęcia praktyczne odbywają się przez okres 9 dni.

Jak szkolimy

Jak szkolimy? Przede wszystkim kompleksowo! Zadbamy zarówno o część teoretyczną, jak i praktyczną Twojego kursu, byś jak najlepiej przygotowany podszedł do egzaminu.

Praktyka czyni mistrza!
Duży nacisk kładziemy na zajęcia praktyczne, które zrealizujesz na pojazdach najczęściej używanych w danej dziedzinie.
Kompleksowość
Zadbamy o każdy aspekt Twojego kursu.

Opinie absolwentów

Poznaj opinie absolwentów naszych kursów i przekonaj się dlaczego warto nam zaufać! Zadowolenie i pozytywne zdanie naszych kursantów motywują nas do codziennej pracy i ciągłego rozwoju.
chevron_left
chevron_right

Zapisz się na kurs

Poniżej znajdziesz listę dostępnych terminów, wraz z cenami oraz liczbą dostępnych miejsc.

Sposoby finansowania kursów

Udostępniamy Tobie wiele sposobów finansowania kursów w ATC - od szybkiego przelewu, przez raty i płatności odroczone, na dofinansowaniach kończąc!
Szybkie przelewy online
Szczegóły
Szybkie przelewy online
Szybki przelew online za pośrednictwem Przelewy24 z ponad 320 banków. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
BLIK
Szczegóły
BLIK
Najszybszy i mobilny sposób płatności. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
Karty płatnicze
Szczegóły
Karty płatnicze
W pełni bezpieczna płatność kartą Visa lub Mastercard. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
Raty online
Szczegóły
Raty online
Cały proces zrealizujesz online, zajmie on zaledwie kilka minut. Będziesz mógł rozłożyć spłaty na okres od 3 do 36 miesięcy. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
Płatność odroczona
Szczegóły
Płatność odroczona
Korzystając z P24Now lub PayPo, otrzymasz możliwość odroczenia spłaty nawet do 54 dni lub rozłożenia płatności na wygodne raty. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
Przelew tradycyjny
Szczegóły
Przelew tradycyjny
Dajemy Tobie możliwość płatności przelewem tradycyjnym, na konto podane w trakcie składania zamówienia. Ta metoda płatności warunkuje potwierdzenie Twojego uczestnictwa w kursie dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.
Apple Pay i Google Pay
Szczegóły
Apple Pay i Google Pay
Specjalnie dla użytkowników mobilnych, udostępniamy płatność z wykorzystaniem Apple Pay i Google Pay. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
PayPal
Szczegóły
PayPal
Jeżeli posiadasz portfel w PayPal, błyskawicznie zapłacisz za kurs. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
Dofinansowania do 80%
Szczegóły
Dofinansowania do 80%
Do wielu kursów oferujemy dofinansowania z ramienia Unii Europejskiej, Urzędu Pracy i Bazy Usług Rozwojowych. Zapoznaj się z aktualną listą dofinansowań.

Najczęstsze pytania

Masz pytania? Przejrzyj najpierw listę tych najczęściej zadawanych! Być może właśnie tam znajdzie się odpowiedź na Twoje pytanie. Jeśli nie, skontaktuj się z nami.

expand_more

Kandydat na operatora maszyn budowlanych musi mieć ukończone 18 lat i minimum wykształcenie podstawowe. Musi przedstawić również  aktualne świadectwo lekarskie, stwierdzające brak przeciwwskazań do wykonywania zawodu operatora maszyn określonej specjalności.

expand_more

Tak, w cenie kursu wliczony jest koszt egzaminu i badań lekarskich.

expand_more

Egzamin państwowy składa się z dwóch części:
– egzaminu praktycznego –kursant wykonuje jedno z zadań egzaminacyjnych. 

Zaliczenie egzaminu praktycznego jest warunkiem przystąpienia do części teoretycznej,
– egzaminu teoretycznego –przeprowadzanego w formie ustnej, zawierającego pytania z każdej dziedziny wiedzy zawartej w programie szkolenia.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu – pomożemy Tobie dobrać odpowiednie szkolenie, termin oraz sposób finansowania.
Jesteśmy dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 16:00.

Infolinia - Poznań
Konsultanci w Poznaniu są dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00
E-mail - Poznań
Napisz do naszego poznańskiego oddziału - odpowiemy w ciągu jednego dnia roboczego!
Infolinia - Gostyń
Konsultanci w Gostyniu są dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00
E-mail - Gostyń
Napisz do naszego gostyńskiego oddziału - odpowiemy w ciągu jednego dnia roboczego!

Możesz też skorzystać z poniższego formularza!

To najsprawniejsza forma kontaktu – określ, którego ośrodka dotyczy Twoja sprawa, a wiadomość trafi w odpowiednie ręce 🙂Aby skontaktować się z nami za pośrednictwem powyższego formularza – prosimy podaj dane w nim wskazane. Podanie danych jest dobrowolne, jeśli jednak tego nie zrobisz, wysłanie wiadomości przy pomocy formularza nie będzie możliwe (nie musisz podawać numeru telefonu, może to jednak usprawnić naszą komunikację). Podane przez Ciebie dane mogą stanowić Twoje dane osobowe. W takim wypadku administratorem Twoich danych

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 5

Średnia ocena: 4.4/5.0
Na podstawie: 46 opinii