Kurs na prawo jazdy kategorii B+E

Profesjonalnie i kompleksowo przygotujemy Cię do egzaminu państwowego!

calendar_today Najbliższy kurs: 22 lipca 2024
credit_card Cena: 2000 zł
Dlaczego ATC?
O kursie
Przebieg kursu
Jak szkolimy
Najczęstsze pytania
Kontakt z nami

Co wyróżnia kurs w ATC

Kurs na prawo jazdy kategorii B+E prowadzony jest przez profesjonalną kadrę, która kompleksowo przygotuje Cię do egzaminu państwowego. Do Twojej dyspozycji będą solidnie opracowane materiały, baza pytań egzaminacyjnych, zajęcia w nowoczesnych ośrodkach szkoleniowych, oraz pojazdy zapewniające najwyższy standard szkolenia. Zrobimy wszystko, byś wyniósł z naszego kursu jak najwięcej!

Niewątpliwym atutem jest też przystępna cena za udział we wspomnianych zajęciach. Dbamy o to, by osoby starające się o powyższe prawo jazdy, miały możliwość jak najlepszej nauki oraz zdobywania umiejętności praktycznych bez konieczności ponoszenia przy tym wysokich kosztów. Na stronie ośrodek szkolenia zawodowego ATC Grupa prezentujemy przejrzysty cennik, co jest wygodnym rozwiązaniem dla zainteresowanych. W razie wątpliwości z zakresu samego kursu oraz informacji na temat tego, do czego uprawnia kategoria B+E, zachęcamy do zapoznania się z odpowiedziami poniżej lub do bezpośredniego kontaktu z nami.

Duża flota samochodowa
Zdobędziesz cenne umiejętności praktyczne, szkoląc się na odpowiednich pojazdach.
Dogodne terminy i zapisy online
Wszystkie terminy kursów znajdziesz na naszej stronie, a cały proces zapisu załatwisz przez Internet.
Nowoczesne ośrodki szkoleniowe
Ośrodki ATC Grupa zapewniają najwyższe standardy wyposażenia i szkolenia wszystkim kursantom.

O kursie

Kurs na prawo jazdy kategorii B+E rozpoczniesz w dogodnym Tobie terminie, a cały proces zapisu przeprowadzisz online. Bez wychodzenia z domu sprawdzisz też, jaka jest cena za konkretne kursy zawodowe dla dorosłych.

 


 

  • 15 godziny zajęć praktycznych z instruktorem
  • Zajęcia praktyczne przeprowadzane na pojeździe Renault TRAFFIC
  • Dostęp do materiałów szkoleniowych online
  • Kompleksowe przygotowanie do egzaminu państwowego

Czego się nauczysz

W trakcie szkolenia uzyskasz wiedzę w zakresie obowiązujących przepisów ruchu drogowego oraz poruszania się w różnym terenie. Poznasz budowę, obsługę i eksploatację samochodu z przyczepą.

Na placu manewrowym nabędziesz umiejętność manewrowania pojazdem.

W ramach zajęć praktycznych, nauczysz się wyprzedzania, omijania, wymijania oraz parkowania. W ATC Grupa wszystkie profesjonalne, certyfikowane kursy zawodowe i szkolenia dla dorosłych, odbywają się w miłej, przyjaznej atmosferze, dzięki czemu unikniesz stresu podczas poruszania się m.in. na drogach publicznych, gdy już zdobędziesz prawo jazdy. Dowiesz się, do czego uprawnia kategoria B+E, a my wskażemy Ci najważniejsze możliwości wykorzystania jej w praktyce. Zadbamy o to, by stan Twojej wiedzy oraz umiejętności kierowania zestawem pojazdów były wysokie i umożliwiły Ci zdanie egzaminów państwowych już przy pierwszym podejściu. Nasi instruktorzy przećwiczą z Tobą najważniejsze manewry, które często pojawiają się podczas praktycznego testu dla osób starających się o prawo jazdy kategorii B+E.

Zapoznamy Cię również z przepisami BHP i p-poż podczas eksploatacji pojazdów.

Do czego uprawnia prawo jazdy kategorii B+E?

  • Poruszania się pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 t, z wyjątkiem autobusu i motocykla
  • Poruszania się zespołem pojazdów złożonym z pojazdu o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 tony oraz z przyczepy lekkiej
  • Poruszania się ciągnikiem rolniczym z przyczepą (przyczepami) oraz pojazdem wolnobieżnym z przyczepą (przyczepami)
  • Jeśli masz wątpliwości w tym zakresie, instruktorzy rozwieją je, wskazując, do czego uprawnia kategoria B+E. Oprócz informacji na stronie internetowej ośrodka ATC Grupa możesz skontaktować się z nami, by uzyskać wszelkie niezbędne informacje na temat tego prawa jazdy. Zapoznaj się też z obowiązującym cennikiem szkoleń dla przyszłych kierowców!

Przebieg kursu

Kurs na prawo jazdy kategorii B+E jest prowadzony w formie zajęć praktycznych. Szkolenie kończy się egzaminem państwowym.

Praktyka z instruktorem

alarm 15 godzin

15 godzin zajęć praktycznych z profesjonalnym instruktorem.

egzamin wewnętrzny

alarm 1 dzień

Egzamin wewnętrzny – przepustka do egzaminu państwowego.

Egzamin państwowy

alarm 1 dzień

Zdanie części teoretycznej i praktycznej egzaminu państwowego uprawni Cię do odbioru prawa jazdy kategorii B+E.

Jak szkolimy

Jak szkolimy? Przede wszystkim kompleksowo! Zadbamy zarówno o część teoretyczną, jak i praktyczną Twojego kursu, byś jak najlepiej przygotowany podszedł do egzaminu.

Profesjonalizm
Całą niezbędną wiedzę przekażą Ci nasi wykwalifikowani wykładowcy i instruktorzy.
Materiały online
Wszystkie materiały teoretyczne oraz bazę pytań egzaminacyjnych udostępnimy Tobie online.
Praktyka czyni mistrza!
Duży nacisk kładziemy na zajęcia praktyczne, które zrealizujesz na pojazdach Renault.
Kompleksowość
Zadbamy o każdy aspekt Twojego kursu - praktykę i egzamin państwowy.

Opinie absolwentów

Poznaj opinie absolwentów naszych kursów i przekonaj się dlaczego warto nam zaufać! Zadowolenie i pozytywne zdanie naszych kursantów motywują nas do codziennej pracy i ciągłego rozwoju.
chevron_left
chevron_right

Zapisz się na kurs

Poniżej znajdziesz listę dostępnych terminów, wraz z cenami oraz liczbą dostępnych miejsc.

Sposoby finansowania kursów

Udostępniamy Tobie wiele sposobów finansowania kursów w ATC - od szybkiego przelewu, przez raty i płatności odroczone, na dofinansowaniach kończąc!
Szybkie przelewy online
Szczegóły
Szybkie przelewy online
Szybki przelew online za pośrednictwem Przelewy24 z ponad 320 banków. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
BLIK
Szczegóły
BLIK
Najszybszy i mobilny sposób płatności. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
Karty płatnicze
Szczegóły
Karty płatnicze
W pełni bezpieczna płatność kartą Visa lub Mastercard. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
Raty online
Szczegóły
Raty online
Cały proces zrealizujesz online, zajmie on zaledwie kilka minut. Będziesz mógł rozłożyć spłaty na okres od 3 do 36 miesięcy. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
Płatność odroczona
Szczegóły
Płatność odroczona
Korzystając z P24Now lub PayPo, otrzymasz możliwość odroczenia spłaty nawet do 54 dni lub rozłożenia płatności na wygodne raty. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
Przelew tradycyjny
Szczegóły
Przelew tradycyjny
Dajemy Tobie możliwość płatności przelewem tradycyjnym, na konto podane w trakcie składania zamówienia. Ta metoda płatności warunkuje potwierdzenie Twojego uczestnictwa w kursie dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.
Apple Pay i Google Pay
Szczegóły
Apple Pay i Google Pay
Specjalnie dla użytkowników mobilnych, udostępniamy płatność z wykorzystaniem Apple Pay i Google Pay. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
PayPal
Szczegóły
PayPal
Jeżeli posiadasz portfel w PayPal, błyskawicznie zapłacisz za kurs. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
Dofinansowania do 80%
Szczegóły
Dofinansowania do 80%
Do wielu kursów oferujemy dofinansowania z ramienia Unii Europejskiej, Urzędu Pracy i Bazy Usług Rozwojowych. Zapoznaj się z aktualną listą dofinansowań.

Najczęstsze pytania

Masz pytania? Przejrzyj najpierw listę tych najczęściej zadawanych! Być może właśnie tam znajdzie się odpowiedź na Twoje pytanie. Jeśli nie, skontaktuj się z nami.

expand_more

Nie

expand_more

W wydziale Komunikacji Starostwa lub Urzędu Miasta kandydat na kierowcę składa wniosek o wydanie prawa jazdy oraz inne wymagane dokumenty (opiekunów, orzeczenie lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do kierowania pojazdem, zdjęcie, ewentualną zgodę rodziców / opiekunów). Profil Kandydata na Kierowcę daje możliwość szkolenia w dowolnej szkole nauki jazdy i zdawania egzaminu państwowego na terenie całego kraju. Dzięki niemu można uczęszczać na dowolne kursy prawa jazdy.

expand_more

Nie, musisz posiadać prawo jazdy kat. B aby rozpocząć kurs prawa jazdy kat. BE.

expand_more

Kandydat musi wypełnić wniosek w Wydziale Komunikacji Starostwa lub Urzędzie Miasta oraz dołączyć: dowód tożsamości, jedną aktualną kolorową fotografię o wymiarze 3,5 cm x 4,5 cm, orzeczenie lekarskie wydane przez lekarza uprawnionego do badania kierowców na kategorię, na którą zamierzamy rozpocząć kurs.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu – pomożemy Tobie dobrać odpowiednie szkolenie, termin oraz sposób finansowania.
Jesteśmy dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 16:00.

Infolinia - Poznań
Konsultanci w Poznaniu są dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00
Infolinia - Gostyń
Konsultanci w Gostyniu są dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00
Formularz
Na Twoje pytania odpowiemy w ciągu jednego dnia roboczego.
E-mail
Napisz do nas wiadomość e-mail - odpowiemy w ciągu jednego dnia roboczego

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu – pomożemy Tobie dobrać odpowiednie szkolenie, termin oraz sposób finansowania.
Jesteśmy dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 16:00.

Infolinia - Poznań
Konsultanci w Poznaniu są dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00
E-mail - Poznań
Napisz do naszego poznańskiego oddziału - odpowiemy w ciągu jednego dnia roboczego!
Infolinia - Gostyń
Konsultanci w Gostyniu są dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00
E-mail - Gostyń
Napisz do naszego gostyńskiego oddziału - odpowiemy w ciągu jednego dnia roboczego!

Możesz też skorzystać z poniższego formularza!

To najsprawniejsza forma kontaktu – określ, którego ośrodka dotyczy Twoja sprawa, a wiadomość trafi w odpowiednie ręce 🙂Aby skontaktować się z nami za pośrednictwem powyższego formularza – prosimy podaj dane w nim wskazane. Podanie danych jest dobrowolne, jeśli jednak tego nie zrobisz, wysłanie wiadomości przy pomocy formularza nie będzie możliwe (nie musisz podawać numeru telefonu, może to jednak usprawnić naszą komunikację). Podane przez Ciebie dane mogą stanowić Twoje dane osobowe. W takim wypadku administratorem Twoich danych