Kurs na prawo jazdy kategorii T

Profesjonalnie i kompleksowo przygotujemy Cię
do egzaminu państwowego na kategorię T!

calendar_today Najbliższy kurs: obecnie nie posiadamy wolnych terminów
credit_card Cena: -
Dlaczego ATC?
O kursie
Przebieg kursu
Jak szkolimy
Najczęstsze pytania
Kontakt z nami

Jeśli w najbliższym czasie planujesz do niego podejść, zainwestuj w wiedzę, której zdobycie gwarantują nasze certyfikowane kursy zawodowe dla dorosłych. Dzięki nim Twoje szanse na osiągnięcie zadowalającego rezultatu znacząco wzrosną. Przekonaj się, że warto zaufać ATC Grupa, aby uzyskać prawo jazdy kat T na traktor. Atrakcyjna cena, profesjonalna kadra, nowoczesne wyposażenie sal wykładowych w Gostyniu i Poznaniu, sprawdzone i skuteczne metody nauki – wszystko to wyróżnia nasz ośrodek szkolenia zawodowego. Dowiedz się, do czego uprawniają omawiane kwalifikacje, zapoznaj się z ofertą i zapisz się na zajęcia!

Co wyróżnia kurs w ATC

Kurs na prawo jazdy kategorii T prowadzony jest przez profesjonalną kadrę, która kompleksowo przygotuje Cię do egzaminu państwowego. Do Twojej dyspozycji będą solidnie opracowane materiały, baza pytań egzaminacyjnych, zajęcia w nowoczesnych ośrodkach szkoleniowych, oraz pojazdy zapewniające najwyższy standard szkolenia. Zrobimy wszystko, byś wyniósł z naszego kursu jak najwięcej! Mamy wieloletnie doświadczenie w tym zakresie. Wiemy, jak selekcjonować informacje i przekazywać kluczową wiedzę w sposób atrakcyjny, a zarazem skuteczny. Zapraszamy na profesjonalne kursy zawodowe i szkolenia, których przedmiotem jest kat. omawiana pod kątem egzaminu państwowego na prawo jazdy na traktor. Korzystna cena gwarantowana. Do czego uprawnia kategoria T?

Dysponując takimi kwalifikacjami, z myślą o których jako ATC Grupa organizujemy w Poznaniu i Gostyniu kursy i szkolenia zawodowe, można się podejmować różnych prac ciągnikiem. To szansa na zarobek zarówno w ramach usług świadczonych na rzecz zewnętrznych firm, jak i poprzez własną działalność z wykorzystaniem traktora. Kategoria T prawa jazdy otwiera perspektywę rozwoju, dlatego warto ją wykorzystać, zapisując się na nasze kursy doszkalające ułatwiające zdanie egzaminu, którego zaliczenie uprawnia do bycia kierowcą takiego pojazdu.

Teoria w formie e-learning
Otrzymasz dostęp do solidnie opracowanych materiałów dydaktycznych w formie online.
Flota nowoczesnych traktorów
Zdobędziesz cenne umiejętności praktyczne, szkoląc się na odpowiednich pojazdach.
Dogodne terminy i zapisy online
Wszystkie terminy kursów znajdziesz na naszej stronie, a cały proces zapisu załatwisz przez Internet.
Nowoczesne ośrodki szkoleniowe
Nasze ośrodki zapewniają najwyższe standardy wyposażenia i szkolenia wszystkim kursantom.

O kursie

Kurs na prawo jazdy kategorii T jest oferowany w atrakcyjnej cenie. Odbędziesz z teorią bez wychodzenia z domu, w formie e-learningu. Kurs rozpoczniesz w dogodnym Tobie terminie, teorię w formie e-learningu zrealizujesz w wybranym przez siebie czasie, a cały proces zapisu przeprowadzisz online.

 


 

 • 30 godziny zajęć teoretycznych w formie e-learningu
 • 20 godziny zajęć praktycznych z instruktorem
 • Kompleksowe przygotowanie do egzaminu państwowego

Czego się nauczysz

W trakcie szkolenia w ATC Grupa w Poznaniu lub Gostyniu uzyskasz wiedzę w zakresie obowiązujących przepisów ruchu drogowego oraz poruszania się w różnym terenie, poznasz budowę, obsługę i eksploatację ciągnika rolniczego. Zapraszamy na efektywne i zarazem nieco nietypowe kursy zawodowe kat T na traktor, w trakcie których na placu manewrowym nabędziesz umiejętność manewrowania pojazdem. W ramach zajęć praktycznych, nauczysz się wyprzedzania, omijania, wymijania oraz parkowania. Zapoznamy Cię również z przepisami BHP i p-poż podczas eksploatacji pojazdów.

 


 

Do czego Cię uprawnia prawo jazdy kategorii T?

Zdanie egzaminu Państwowego na prawo jazdy kategorii T uprawnia Cię do poruszania się:

 • ciągnikiem rolniczym,
 • pojazdem wolnobieżnym,
 • zespołem pojazdów złożonym z ciągnika rolniczego z przyczepami,
 • pojazdem wolnobieżnym z przyczepą (przyczepami),
 • pojazdami określonymi dla prawa jazdy kategorii AM.

Przebieg kursu

Kurs na prawo jazdy kategorii T na traktor jest prowadzony w formie zajęć teoretycznych i praktycznych. Szkolenie kończy się egzaminem państwowym.

Zajęcia teoretyczne

alarm 30 godzin

30 godzin zajęć teoretycznych w formie e-learning.

Praktyka z instruktorem

alarm 20 godzin

20 godzin zajęć praktycznych z profesjonalnym instruktorem.

Egzamin wewnętrzny

alarm 1 dzień

Egzamin wewnętrzny – przepustka do egzaminu państwowego.

Egzamin państwowy

alarm 1 dzień

Zdanie części teoretycznej i praktycznej egzaminu państwowego uprawni Cię do odbioru prawa jazdy kategorii T.

Jak szkolimy

Jak szkolimy w ATC Grupa? Przede wszystkim kompleksowo! Zadbamy zarówno o część teoretyczną, jak i praktyczną Twojego kursu na traktor, byś jak najlepiej przygotowany podszedł do egzaminu.

Profesjonalizm
Całą niezbędną wiedzę przekażą Ci nasi wykwalifikowani wykładowcy i instruktorzy.
Materiały online
Wszystkie materiały teoretyczne oraz bazę pytań egzaminacyjnych udostępnimy Tobie online.
Praktyka czyni mistrza!
Duży nacisk kładziemy na zajęcia praktyczne, które zrealizujesz na traktorach ZETOR.
Kompleksowość
Zadbamy o każdy aspekt Twojego kursu: teorię, praktykę i przygotowanie do egzaminu państwowego na prawo jazdy kat. T.

Opinie absolwentów

Poznaj opinie absolwentów naszych kursów i przekonaj się dlaczego warto nam zaufać! Zadowolenie i pozytywne zdanie naszych kursantów motywują nas do codziennej pracy i ciągłego rozwoju.
chevron_left
chevron_right

Zapisz się na kurs

Poniżej znajdziesz listę dostępnych terminów, wraz z cenami oraz liczbą dostępnych miejsc.

Obecnie nie posiadamy wolnych terminów.

Nowe terminy pojawią się wkrótce.

Sposoby finansowania kursów

Udostępniamy Tobie wiele sposobów finansowania kursów w ATC - od szybkiego przelewu, przez raty i płatności odroczone, na dofinansowaniach kończąc!
Szybkie przelewy online
Szczegóły
Szybkie przelewy online
Szybki przelew online za pośrednictwem Przelewy24 z ponad 320 banków. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
BLIK
Szczegóły
BLIK
Najszybszy i mobilny sposób płatności. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
Karty płatnicze
Szczegóły
Karty płatnicze
W pełni bezpieczna płatność kartą Visa lub Mastercard. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
Raty online
Szczegóły
Raty online
Cały proces zrealizujesz online, zajmie on zaledwie kilka minut. Będziesz mógł rozłożyć spłaty na okres od 3 do 36 miesięcy. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
Płatność odroczona
Szczegóły
Płatność odroczona
Korzystając z P24Now lub PayPo, otrzymasz możliwość odroczenia spłaty nawet do 54 dni lub rozłożenia płatności na wygodne raty. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
Przelew tradycyjny
Szczegóły
Przelew tradycyjny
Dajemy Tobie możliwość płatności przelewem tradycyjnym, na konto podane w trakcie składania zamówienia. Ta metoda płatności warunkuje potwierdzenie Twojego uczestnictwa w kursie dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.
Apple Pay i Google Pay
Szczegóły
Apple Pay i Google Pay
Specjalnie dla użytkowników mobilnych, udostępniamy płatność z wykorzystaniem Apple Pay i Google Pay. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
PayPal
Szczegóły
PayPal
Jeżeli posiadasz portfel w PayPal, błyskawicznie zapłacisz za kurs. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
Dofinansowania do 80%
Szczegóły
Dofinansowania do 80%
Do wielu kursów oferujemy dofinansowania z ramienia Unii Europejskiej, Urzędu Pracy i Bazy Usług Rozwojowych. Zapoznaj się z aktualną listą dofinansowań.

Najczęstsze pytania

Masz pytania? Przejrzyj najpierw listę tych najczęściej zadawanych! Być może właśnie tam znajdzie się odpowiedź na Twoje pytanie. Jeśli nie, skontaktuj się z nami.

expand_more

Nie.

expand_more

W wydziale Komunikacji Starostwa lub Urzędu Miasta kandydat na kierowcę składa wniosek o wydanie prawa jazdy oraz inne wymagane dokumenty (opiekunów, orzeczenie lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do kierowania pojazdem, zdjęcie, ewentualną zgodę rodziców / opiekunów). Profil Kandydata na Kierowcę daje możliwość szkolenia w dowolnej szkole nauki jazdy i zdawania egzaminów państwowych na terenie całego kraju. Dzięki niemu można uczęszczać na dowolne kursy prawa jazdy.

expand_more

Nie, zgodnie z przepisami o ruchu drogowym musisz zrobić kurs kat. BE

expand_more
 • min. podstawowe wykształcenie
 • minimalny wiek 16 lat
 • zajęcia rozpocząć można 3 miesiące przed ukończeniem wymaganego wieku
expand_more

Kandydat na kierowcę traktora musi wypełnić wniosek w Wydziale Komunikacji Starostwa lub Urzędzie Miasta oraz dołączyć: dowód tożsamości, jedną aktualną kolorową fotografię o wymiarze 3,5 cm x 4,5 cm, orzeczenie lekarskie wydane przez lekarza uprawnionego do badania kierowców na kategorię, na którą zamierzamy rozpocząć kurs, pisemną zgodę rodziców, dla osób, które nie ukończyły 18. roku życia.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu – pomożemy Tobie dobrać odpowiednie szkolenie, termin oraz sposób finansowania.
Jesteśmy dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 16:00.

Infolinia - Poznań
Konsultanci w Poznaniu są dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00
E-mail - Poznań
Napisz do naszego poznańskiego oddziału - odpowiemy w ciągu jednego dnia roboczego!
Infolinia - Gostyń
Konsultanci w Gostyniu są dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00
E-mail - Gostyń
Napisz do naszego gostyńskiego oddziału - odpowiemy w ciągu jednego dnia roboczego!

Możesz też skorzystać z poniższego formularza!

To najsprawniejsza forma kontaktu – określ, którego ośrodka dotyczy Twoja sprawa, a wiadomość trafi w odpowiednie ręce 🙂Aby skontaktować się z nami za pośrednictwem powyższego formularza – prosimy podaj dane w nim wskazane. Podanie danych jest dobrowolne, jeśli jednak tego nie zrobisz, wysłanie wiadomości przy pomocy formularza nie będzie możliwe (nie musisz podawać numeru telefonu, może to jednak usprawnić naszą komunikację). Podane przez Ciebie dane mogą stanowić Twoje dane osobowe. W takim wypadku administratorem Twoich danych