Szkolenie okresowe BHP przy usuwaniu azbestu

Kompleksowo uzupełnimy Twoją wiedzę z zakresu BHP!

calendar_today Najbliższy kurs: 20 lipca 2024
credit_card Cena: 700 zł
Co wyróżnia kurs w ATC
O kursie
Przebieg kursu
Jak szkolimy
Najczęstsze pytania
Kontakt z nami

Co wyróżnia kurs w ATC

Szkolenie okresowe BHP przy usuwaniu azbestu prowadzone jest przez profesjonalną kadrę, która kompleksowo podniesie Twoją wiedzę z zakresu BHP. Zrobimy wszystko, byś wyniósł z naszego kursu jak najwięcej i poszerzył swoje kompetencje zawodowe!

Przeprowadzając certyfikowane kursy zawodowe, kładziemy nacisk na przygotowanie zarówno teoretyczne, jak i praktyczne. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych specjalistów, którzy przekazują wiedzę w sposób efektywny i przystępny. Przykładamy szczególną wagę do zawartości merytorycznej szkolenia BHP – jako ATC Grupa organizujemy dla dorosłych kursy zawodowe, które umożliwiają rozwój kompetencji i pozyskanie nowych, cenionych na rynku pracy umiejętności. Udostępniamy też wiele przydatnych w nauce materiałów edukacyjnych – warto po nie sięgać w domu, aby lepiej przyswoić informacje, które mają na celu przekazywać nasze warsztaty z zakresu BHP.

Teoria w formie e-learning
Otrzymasz dostęp do solidnie opracowanych materiałów dydaktycznych w formie online.
Bezpieczeństwo i wygoda
Ośrodek z własnym parkingiem, sale szkoleniowe przystosowane dla osób niepełnosprawnych, oświetlone, monitorowane.
Dogodne terminy i zapisy online
Wszystkie terminy kursów znajdziesz na naszej stronie, a cały proces zapisu załatwisz przez Internet.
Nowoczesne ośrodki szkoleniowe
Nasze ośrodki zapewniają najwyższe standardy wyposażenia i szkolenia wszystkim kursantom.

O kursie

Szkolenie jest przeznaczone dla osób, które w związku z wykonywanymi pracami są lub mogą być narażeni na działanie pyłu azbestu oraz pracodawcy i osoby kierujące pracownikami. Termin ważności szkolenia jest taki sam jak w przypadku szkoleń okresowych BHP, czyli dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych 3 lata, natomiast dla pracodawców i osób kierujących pracownikami 5 lat. Po tym czasie konieczne staje się odnowienie uprawień poprzez ponowne zdanie egzaminu, a wcześniej przejście szkolenia z zakresu BHP przy usuwania azbestu organizowanego przez ATC Grupę – doświadczony i ceniony ośrodek szkolenia zawodowego.

 


 

  • 8 godziny zajęć teoretycznych
  • Dostęp do materiałów dydaktycznych online (e-learning)

Czego się nauczysz

Zapisując się na nasze kursy i szkolenia zawodowe BHP obejmujące usuwanie azbestu, kursant posiądzie niezbędną wiedzę i umiejętności dotyczące:

  • potencjalnego zagrożenia zdrowia wynikającego z narażenia na działanie pyłu azbest,
  • dopuszczalnych i faktycznych stężeń pyłu azbestu w środowisku pracy,
  • przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy w zakresie niezbędnym do organizowania i wykonywania pracy,
  • organizowania i wykonywania pracy w sposób bezpieczny dla siebie i innych osób, w tym: środków ostrożności związanych ze stosowaniem odzieży i obuwia roboczego oraz środków ochrony indywidualnej, specjalnych środków ostrożności minimalizujących narażenie na działanie pyłu azbestu, zachowania przy wykonywaniu pracy wymagań higienicznych, w tym powstrzymywania się od palenia tytoniu w miejscu pracy,
  • postępowania w sytuacjach awaryjnych, a także udzielania pierwszej pomocy osobom, które uległy wypadkom.

 

Wszystkie te kompetencje, które przekazujemy poprzez nasze profesjonalne kursy zawodowe BHP organizowane w ramach Grupy ATC, umożliwiają bezpieczne i efektywne wykonywanie prac związanych z usuwaniem azbestu. W trakcie szkolenia dokładnie analizujemy właściwości i skład tego materiału, przedstawiamy go jako źródło zagrożenia i prezentujemy techniki oraz metody, które pozwalają na skuteczne pozbycie się go z różnych powierzchni.

Na potwierdzenie zdobytych kwalifikacji uczestnik otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19 marca 2019 r. To oficjalny dokument, który dowodzi pozyskanych umiejętności – można się nim posługiwać podczas poszukiwania zatrudnienia i w trakcie rekrutacji m.in. w przedsiębiorstwach usuwających azbest. Szkolenie BHP i ciekawe kursy zawodowe organizowane przez ATC Grupę w tym zakresie są zatem szansą na pozyskanie satysfakcjonującej, zgodnej ze swoimi kwalifikacjami pracy.

Jak szkolimy

Jak szkolimy? Przede wszystkim kompleksowo! Zadbamy zarówno o część teoretyczną, jak i praktyczną Twojego kursu, byś jak najlepiej przygotowany podszedł do egzaminu.

Profesjonalizm
Całą niezbędną wiedzę przekażą Ci nasi wykwalifikowani wykładowcy i instruktorzy.
Materiały online
Nauka online: przepisy, bezpieczeństwo.
Kompleksowość
Zadbamy o każdy aspekt Twojego kursu.

Opinie absolwentów

Poznaj opinie absolwentów naszych kursów i przekonaj się dlaczego warto nam zaufać! Zadowolenie i pozytywne zdanie naszych kursantów motywują nas do codziennej pracy i ciągłego rozwoju.
chevron_left
chevron_right

Zapisz się na kurs

Poniżej znajdziesz listę dostępnych terminów, wraz z cenami oraz liczbą dostępnych miejsc.

Sposoby finansowania kursów

Udostępniamy Tobie wiele sposobów finansowania kursów w ATC - od szybkiego przelewu, przez raty i płatności odroczone, na dofinansowaniach kończąc!
Szybkie przelewy online
Szczegóły
Szybkie przelewy online
Szybki przelew online za pośrednictwem Przelewy24 z ponad 320 banków. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
BLIK
Szczegóły
BLIK
Najszybszy i mobilny sposób płatności. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
Karty płatnicze
Szczegóły
Karty płatnicze
W pełni bezpieczna płatność kartą Visa lub Mastercard. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
Raty online
Szczegóły
Raty online
Cały proces zrealizujesz online, zajmie on zaledwie kilka minut. Będziesz mógł rozłożyć spłaty na okres od 3 do 36 miesięcy. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
Płatność odroczona
Szczegóły
Płatność odroczona
Korzystając z P24Now lub PayPo, otrzymasz możliwość odroczenia spłaty nawet do 54 dni lub rozłożenia płatności na wygodne raty. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
Przelew tradycyjny
Szczegóły
Przelew tradycyjny
Dajemy Tobie możliwość płatności przelewem tradycyjnym, na konto podane w trakcie składania zamówienia. Ta metoda płatności warunkuje potwierdzenie Twojego uczestnictwa w kursie dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.
Apple Pay i Google Pay
Szczegóły
Apple Pay i Google Pay
Specjalnie dla użytkowników mobilnych, udostępniamy płatność z wykorzystaniem Apple Pay i Google Pay. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
PayPal
Szczegóły
PayPal
Jeżeli posiadasz portfel w PayPal, błyskawicznie zapłacisz za kurs. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
Dofinansowania do 80%
Szczegóły
Dofinansowania do 80%
Do wielu kursów oferujemy dofinansowania z ramienia Unii Europejskiej, Urzędu Pracy i Bazy Usług Rozwojowych. Zapoznaj się z aktualną listą dofinansowań.

Najczęstsze pytania

Masz pytania? Przejrzyj najpierw listę tych najczęściej zadawanych! Być może właśnie tam znajdzie się odpowiedź na Twoje pytanie. Jeśli nie, skontaktuj się z nami.

expand_more

-Pracownicy zatrudnieni na stanowiskach robotniczych – co 3 lata, a jeżeli wykonują prace szczególnie niebezpieczne (wykaz prac w ogólnych przepisach BHP) co 1 rok

-Pracownicy zatrudnieni na stanowiskach administracyjno – biurowych – co 6 lat

-Pracodawcy i osoby kierujące pracownikami – co 5 lat

expand_more

Szkolenie BHP okresowe musi spełniać szereg wymogów określonych w przepisach w sprawie szkoleń z zakresu BHP. Pracodawca może być organizatorem szkolenia i zapewnia odpowiedni poziom szkolenia wynajmując wykładowców legitymujących się wiedzą i kompetencjami w tym zakresie.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu – pomożemy Tobie dobrać odpowiednie szkolenie, termin oraz sposób finansowania.
Jesteśmy dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 16:00.

Infolinia - Poznań
Konsultanci w Poznaniu są dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00
E-mail - Poznań
Napisz do naszego poznańskiego oddziału - odpowiemy w ciągu jednego dnia roboczego!
Infolinia - Gostyń
Konsultanci w Gostyniu są dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00
E-mail - Gostyń
Napisz do naszego gostyńskiego oddziału - odpowiemy w ciągu jednego dnia roboczego!

Możesz też skorzystać z poniższego formularza!

To najsprawniejsza forma kontaktu – określ, którego ośrodka dotyczy Twoja sprawa, a wiadomość trafi w odpowiednie ręce 🙂Aby skontaktować się z nami za pośrednictwem powyższego formularza – prosimy podaj dane w nim wskazane. Podanie danych jest dobrowolne, jeśli jednak tego nie zrobisz, wysłanie wiadomości przy pomocy formularza nie będzie możliwe (nie musisz podawać numeru telefonu, może to jednak usprawnić naszą komunikację). Podane przez Ciebie dane mogą stanowić Twoje dane osobowe. W takim wypadku administratorem Twoich danych