Warsztaty doskonalenia zawodowego instruktorów nauki jazdy

calendar_today Najbliższy kurs: obecnie nie posiadamy wolnych terminów
credit_card Cena: -
Co wyróżnia kurs w ATC
O kursie
Przebieg kursu
Jak szkolimy
Najczęstsze pytania
Opinie absolwentów

Co wyróżnia kurs w ATC

Warsztaty doskonalenia zawodowego instruktorów nauki jazdy prowadzone są przez profesjonalną, doświadczoną kadrę, która przekaże Ci całą niezbędną wiedzę. Do Twojej dyspozycji będą solidnie opracowane materiały i odpowiednie pojazdy. Zrobimy wszystko, byś wyniósł z naszego kursu jak najwięcej!

Profesjonalna kadra
Szkolenie poprowadzą wykwalifikowani wykładowcy oraz instruktorzy z bogatym doświadczeniem.
Flota pojazdów
Do Twojej dyspozycji będą odpowiednie pojazdy, na których zdobędziesz umiejętności praktyczne.
Nowoczesne ośrodki szkoleniowe
Nasze ośrodki zapewniają najwyższe standardy wyposażenia i szkolenia.
Platforma e-learning
Oferujemy możliwość przeprowadzenia szkolenia teoretycznego poprzez platformę e-learningową.

O kursie

Warsztaty doskonalenia zawodowego to kurs mający na celu przedłużenie uprawnień instruktora nauki jazdy. Na kursie podniesiesz swoje kwalifikacje, co przełoży się na satysfakcję kursantów biorących udział w prowadzonych przez Ciebie szkoleniach.

Dlaczego powinieneś wziąć udział w warsztatach instruktorskich? Z uwagi na to, że jako instruktor oraz wykładowca nauki jazdy zobowiązany jesteś do dnia 7 stycznia każdego roku przedkładać staroście zaświadczenie potwierdzające uczestnictwo w roku ubiegłym w warsztatach.

Organizujemy warsztaty doskonalenia zawodowego według określonego programu, zapewniamy udział w kursie wszystkim zainteresowanym instruktorom i wykładowcom oraz wydajemy zaświadczenie potwierdzające uczestnictwo w tych warsztatach.

 


 

  • 10 godzin teorii w formie stacjonarnej, w ośrodku szkoleniowym
  • 2 godziny praktyki

Czego się nauczysz

Zarówno zajęcia praktyczne, jak i teoretyczne prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę, dzięki której uzupełnisz wiedzę i udoskonalisz umiejętności instruktora nauki jazdy.

W części teoretycznej zapoznasz się z tematyką psychologii, metodyką nauczania, prawem ruchu drogowego, techniką kierowania i obsługą pojazdu, bezpieczeństwem ruchu drogowego oraz zasadami prowadzenia ośrodka. Omówimy błędy najczęściej popełniane  przez instruktorów podczas prowadzenia kursu dla kandydatów na kierowców (min. 2 h zajęć) oraz błędy kandydatów na kierowców i motorniczych podczas egzaminu państwowego (min. 2 h zajęć).

Z kolei w ramach zajęć praktycznych z instruktorem nauczysz się przeprowadzać część praktyczną szkolenia dla kandydatów na placu manewrowym i w ruchu drogowym.

Przebieg kursu

Warsztaty instruktorskie składają się z dwóch części – teoretycznej i praktycznej, podczas których zdobędziesz niezbędną wiedzę i praktyczne umiejętności na danym pojeździe.

Teoria

alarm 10 godzin

W ramach zajęć zrealizujesz 10 godzin teorii w ośrodku szkoleniowym, w formie stacjonarnej.

Zajęcia praktyczne

alarm 2 godziny

Czekają Cię również 2 godziny zajęć praktycznych pod okiem instruktora prowadzącego warsztaty:

1) przeprowadzenie, pod nadzorem instruktora, części praktycznej szkolenia dla kandydatów na kierowców na placu manewrowym, przy czym uczestnicy warsztatów występują w charakterze kandydatów na kierowców lub motorniczych (min. 1 godzina zajęć),

2) przeprowadzenie, pod nadzorem instruktora, części praktycznej szkolenia dla kandydatów na kierowców lub motorniczych w ruchu drogowym, przy czym uczestnicy warsztatów występują w charakterze kandydatów na kierowców lub motorniczych (min. 1 godzina zajęć),

3) ocena sposobu przeprowadzania szkolenia dla kandydatów na kierowców przez instruktora prowadzącego warsztaty oraz wspólne omówienie błędów popełnionych przez instruktorów.

Jak szkolimy

Jak szkolimy? Przede wszystkim kompleksowo! Zadbamy o każdy aspekt kursu, by jak najlepiej wyposażyć Cię w niezbędną wiedzę.

Kompleksowość
Poprowadzimy kurs kompleksowo, dbając zarówno o część teoretyczną, jak i praktyczną.
Profesjonalizm
Wykwalifikowani wykładowcy i autorskie materiały to gwarancja wysokiego poziomu szkolenia.
Przystępna teoria
Zajęcia teoretyczne prowadzimy w przystępnej, zrozumiałej formie, byś wyniósł z kursu jak najwięcej!
Praktyka czyni mistrza!
Duży nacisk kładziemy na zajęcia praktyczne, dzięki którym efektywnie przyswoisz umiejętności instruktorskie.

Opinie absolwentów

Poznaj opinie absolwentów naszych kursów i przekonaj się dlaczego warto nam zaufać! Zadowolenie i pozytywne zdanie naszych kursantów motywują nas do codziennej pracy i ciągłego rozwoju.
chevron_left
chevron_right

Zapisz się na kurs

Poniżej znajdziesz listę dostępnych terminów, wraz z cenami oraz liczbą dostępnych miejsc.

Obecnie nie posiadamy wolnych terminów.

Nowe terminy pojawią się wkrótce.

Sposoby finansowania kursów

Udostępniamy Tobie wiele sposobów finansowania kursów w ATC - od szybkiego przelewu, przez raty i płatności odroczone, na dofinansowaniach kończąc!
Szybkie przelewy online
Szczegóły
Szybkie przelewy online
Szybki przelew online za pośrednictwem Przelewy24 z ponad 320 banków. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
BLIK
Szczegóły
BLIK
Najszybszy i mobilny sposób płatności. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
Karty płatnicze
Szczegóły
Karty płatnicze
W pełni bezpieczna płatność kartą Visa lub Mastercard. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
Raty online
Szczegóły
Raty online
Cały proces zrealizujesz online, zajmie on zaledwie kilka minut. Będziesz mógł rozłożyć spłaty na okres od 3 do 36 miesięcy. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
Płatność odroczona
Szczegóły
Płatność odroczona
Korzystając z P24Now lub PayPo, otrzymasz możliwość odroczenia spłaty nawet do 54 dni lub rozłożenia płatności na wygodne raty. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
Przelew tradycyjny
Szczegóły
Przelew tradycyjny
Dajemy Tobie możliwość płatności przelewem tradycyjnym, na konto podane w trakcie składania zamówienia. Ta metoda płatności warunkuje potwierdzenie Twojego uczestnictwa w kursie dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.
Apple Pay i Google Pay
Szczegóły
Apple Pay i Google Pay
Specjalnie dla użytkowników mobilnych, udostępniamy płatność z wykorzystaniem Apple Pay i Google Pay. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
PayPal
Szczegóły
PayPal
Jeżeli posiadasz portfel w PayPal, błyskawicznie zapłacisz za kurs. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
Dofinansowania do 80%
Szczegóły
Dofinansowania do 80%
Do wielu kursów oferujemy dofinansowania z ramienia Unii Europejskiej, Urzędu Pracy i Bazy Usług Rozwojowych. Zapoznaj się z aktualną listą dofinansowań.

Najczęstsze pytania

Masz pytania? Przejrzyj najpierw listę tych najczęściej zadawanych! Być może właśnie tam znajdzie się odpowiedź na Twoje pytanie. Jeśli nie, skontaktuj się z nami.

expand_more

Na kurs składa się 10 godzin teorii w formie stacjonarnej, w ośrodku szkolenia oraz 2 godziny praktyki na osobę.

expand_more

Kurs odbywa się w godzinach 8:00-16:00, od poniedziałku do piątku oraz oraz w wybrane weekendy.

expand_more

Tak, aby w przyszłym roku czynnie prowadzić zajęcia teoretyczne i praktyczne, jako instruktor nauki prawa jazdy, musisz co roku brać udział w warsztatach doskonalenia zawodowego.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu – pomożemy Tobie dobrać odpowiednie szkolenie, termin oraz sposób finansowania.
Jesteśmy dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 16:00.

Infolinia - Poznań
Konsultanci w Poznaniu są dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00
E-mail - Poznań
Napisz do naszego poznańskiego oddziału - odpowiemy w ciągu jednego dnia roboczego!
Infolinia - Gostyń
Konsultanci w Gostyniu są dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00
E-mail - Gostyń
Napisz do naszego gostyńskiego oddziału - odpowiemy w ciągu jednego dnia roboczego!

Możesz też skorzystać z poniższego formularza!

To najsprawniejsza forma kontaktu – określ, którego ośrodka dotyczy Twoja sprawa, a wiadomość trafi w odpowiednie ręce 🙂Aby skontaktować się z nami za pośrednictwem powyższego formularza – prosimy podaj dane w nim wskazane. Podanie danych jest dobrowolne, jeśli jednak tego nie zrobisz, wysłanie wiadomości przy pomocy formularza nie będzie możliwe (nie musisz podawać numeru telefonu, może to jednak usprawnić naszą komunikację). Podane przez Ciebie dane mogą stanowić Twoje dane osobowe. W takim wypadku administratorem Twoich danych