Kursy prawa jazdy (wszystkie kategorie) Poznań

W wielu branżach samochód jest podstawowym narzędziem pracy. Bez uprawnień do kierowania pojazdami trudno wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie, dlatego w ofercie szkoleniowej ATC Grupa w Poznaniu nie mogło zabraknąć kursów na prawo jazdy wszystkich najpopularniejszych kategorii. Sprawdź, jakie szkolenia dla kierowców oferuje nasza szkoła nauki jazdy, poznaj koszty i zapisz się już teraz, by zdobyć nowe kwalifikacje!

Czytaj dalej

Od lat funkcjonujemy jako ośrodek szkolenia kierowców, w którym każdy zainteresowany zdobyciem dodatkowych uprawnień może odbyć kurs prawa jazdy. Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób, które chcą zdobyć dokument umożliwiający kierowanie samochodem osobowym (kategoria B), jak i wszystkich tych, dla których priorytetem jest prowadzenie innych pojazdów. Działająca przy ATC Grupa szkoła jazdy w Poznaniu ma w swojej ofercie m.in.:

  • jazdy doszkalające na kategorie B, B+E, C, C+E oraz D,
  • kurs na prawo jazdy kategorii A, B, B+E, C, C+E, D (po B oraz po C), T,
  • szkolenia dla kandydatów na instruktorów nauki jazdy kategorii B,
  • kursy uzupełniające dla instruktorów.

Kurs prawa jazdy Poznań – cena

Zastanawiasz się, ile kosztuje nauka jazdy w interesującej Cię kategorii i jak długo trwa szkolenie? Koszt oraz wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w opisie. Dokładamy wszelkich starań, aby cennik naszego ośrodka szkolenia kierowców był atrakcyjny. Sprawdź i zapisz się już teraz!