Kursy spawania Poznań

Korzystając z bogatej oferty szkoleniowej ATC Grupa w Poznaniu, możesz zdobyć niezbędne uprawnienia spawalnicze, które otworzą Ci drzwi do pracy w zawodzie, ułatwią awans lub zwiększą Twoje szanse na wyższe wynagrodzenie. Profesjonalne kursy na spawacza, prowadzone przez doświadczonych, wykwalifikowanych instruktorów, to nasza odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na specjalistów w zakresie zaawansowanych metod łączenia metali.

Czytaj dalej

Osoby zainteresowane tym, ile kosztuje oraz ile trwa kurs spawacza, odsyłamy do szczegółowego zestawienia oferty szkoleniowej, która znajduje się na dole strony. Ostateczna cena oraz czas trwania zawsze uzależnione są od rodzaju uzyskiwanych uprawnień. Aktualnie prowadzimy zajęcia, które pozwalają zdobyć dodatkowe kwalifikacje w zakresie: cięcia plazmowego, spawania spoiwami pachwinowymi oraz czołowymi, a także spawania gazowego i wiele innych, przydatnych i upływających w przyjaznej atmosferze szkoleń.

Tworząc nasze kursy i szkolenia, kładziemy nacisk na profesjonalne przygotowanie kandydatów do uzyskania uprawnień oraz na przystępny cennik. Dzięki temu nie tylko atmosfera naszych zajęć, ale również ich ceny, zasługują na szczególną uwagę. Już dziś zapisz się na wybrany kurs spawania organizowany przez ATC Grupa w Poznaniu i zyskaj lepszą pozycję na rynku pracy!