Konserwator suwnic, wciągników i wciągarek

Kurs na konserwatora suwnic, wciągników i wciągarek ogólnego przeznaczenia.

calendar_today Najbliższy kurs: 27 czerwca 2024
credit_card Cena: 2700 zł
Co wyróżnia kurs w ATC
O kursie
Przebieg kursu
Jak szkolimy
Najczęstsze pytania
Kontakt z nami

Co wyróżnia kurs w ATC

Kurs na konserwatora suwnic, wciągników i wciągarek ogólnego przeznaczenia prowadzony jest przez profesjonalną kadrę, która kompleksowo przygotuje Cię do egzaminu umożliwiającego zdobycie uprawnień. Do Twojej dyspozycji będą solidnie opracowane materiały. Zrobimy wszystko, byś wyniósł z naszego kursu jak najwięcej!

Czym zajmuje się konserwator suwnic, wciągników i wciągarek

Na czym polega praca, którą wykonuje konserwator suwnic, wciągarek i wciągników? Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku jest obsługa maszyn przeznaczonych do transportu dużych obiektów. Odpowiada on m.in. za czynności takie jak serwis, naprawa czy konserwacja tych urządzeń. Profesjonalne kursy i szkolenia zawodowe dla dorosłych organizujemy w ATC Grupa. Ich celem jest przygotowanie uczestników do egzaminu państwowego pozwalającego uzyskać uprawnienia na konserwatora suwnic. Każdy kurs jest opracowywany i prowadzony w taki sposób, aby przede wszystkim dostarczać wiedzy praktycznej.

Materiały w formie e-learning
Otrzymasz dostęp do solidnie opracowanych materiałów dydaktycznych w formie online.
Baza pytań egzaminacyjnych
Zapoznasz się z opracowanymi przez nas przykładowymi pytaniami egzaminacyjnymi.
Przygotowanie do egzaminu
Profesjonalna kadra kompleksowo przygotuje Cię do egzaminu państwowego i zdobycia uprawnień.
Nowoczesne ośrodki szkoleniowe
Nasze ośrodki zapewniają najwyższe standardy szkolenia i wyposażenia, w tym parking.

O kursie

Zapisz się na kurs konserwatora suwnic, wciągników i wciągarek, by uzyskać uprawnienia do konserwacji suwnic, wciągników i wciągarek ogólnego przeznaczenia.

Biorąc udział w szkoleniu zdobędziesz wiedzę, dzięki której uzyskasz zaświadczenie kwalifikacyjne do konserwacji urządzeń, dzięki którym ładunek jest przemieszczany przy użyciu liny, łańcucha, haka oraz w poziomie. Okres ważności uprawnień wynosi 5 lat. Możesz odnowić uprawnienia na podstawie złożonego wniosku o przedłużenie okresu ważności kwalifikacji w Urzędzie Dozoru Technicznego.

 


 

  • 20 godzin zajęć teoretycznych w naszym ośrodku,
  • Dostęp do materiałów dydaktycznych online (e-learning)
  • Kompleksowe przygotowanie do egzaminu państwowego

Czego się nauczysz

Podczas kursu zdobędziesz cenną wiedzę teoretyczną, niezbędną do samodzielnej i prawidłowej konserwacji maszyn.

Przekażemy Ci wiedzę dotyczącą obowiązków i uprawnień konserwatora suwnicy, wciągnika i wciągarki, przed rozpoczęciem pracy, jak i po pracy z urządzeniem. Zapoznamy Cię z przepisami BHP i ppoż., podstawowymi aktami prawnymi w zakresie Urzędu Dozoru Technicznego, a także z prowadzeniem dokumentacji technicznej.

Opracowując kursy doszkalające na suwnice, wciągarki i wciągniki, jako ośrodek szkolenia zawodowego ATC Grupa przywiązujemy tak samo dużą wagę zarówno do teorii, jak i praktyki. Zdajemy sobie sprawę, że uzyskanie uprawnień wymaga posiadania wiedzy na temat bezpieczeństwa działania, konserwacji i serwisu tych maszyn, w związku z czym przekazujemy ją w sposób wyczerpujący i zarazem przystępny. Staramy się, aby organizować ciekawe kursy zawodowe, w których uczestnicy biorą udział z chęcią i przyjemnością, dlatego przykładamy dużą wagę do formy przekazywanej wiedzy i atmosfery szkoleń w ATC Grupie.

Zapisując się na zajęcia w naszym ośrodku, można oczekiwać szczegółowego zapoznania się z pracą konserwatora suwnic, wciągarek i wciągników. Doświadczeni szkoleniowcy prezentują i dokładnie opisują metody, techniki i narzędzia, którymi należy się posługiwać z myślą o wykonywaniu poszczególnych czynności związanych z konserwacją tego rodzaju maszyn i urządzeń.

Wszystkie szkolenia obejmują wiedzę i kształtują umiejętności przydatne do wykorzystania podczas egzaminu, co umożliwia solidne przygotowanie się do niego, a tym samym ułatwia zaliczenie go i uzyskanie uprawnień. Ponieważ organizujemy w ośrodku ATC Grupa certyfikowane kursy zawodowe, po ich zakończeniu każdy uczestnik otrzymuje stosowny dokument, który potwierdza zdobyte umiejętności.

 


 

Uprawnienia konserwatora suwnic, wciągników i wciągarek pozwolą Ci na konserwację:

  • suwnic hakowych ogólnego przeznaczenia sterowanych z poziomu roboczego, w tym bezprzewodowo
  • cięgników hakowych ogólnego przeznaczenia sterowanych z poziomu roboczego, w tym bezprzewodowo.

Przebieg kursu

Kurs na konserwatora suwnicy, wciągnika i wciągarki jest prowadzony w formie zajęć teoretycznych. Szkolenie kończy się egzaminem państwowym.

Teoria

alarm 20 godzin

Na realizację teorii masz 7 dni, w ciągu których wyrobisz 20 godzin zajęć teoretycznych.

Egzamin państwowy

alarm 1 dzień

Po kursie czeka Cię egzamin państwowy powołany przez Urząd Dozoru Technicznego.

Jak szkolimy

Jak szkolimy? Przede wszystkim kompleksowo! Zadbamy o każdy aspekt kursu, by jak najlepiej przygotować Cię do egzaminu i zdobycia uprawnień.

Profesjonalizm
Całą niezbędną wiedzę przekaże Ci nasza wykwalifikowana w tym zakresie kadra.
Materiały online
Nauka online: obowiązki i uprawnienia, przepisy BHP i ppoż., budowa maszyn, dozór i dokumentacja techniczna.
Pod kątem egzaminu
Szkolenie prowadzimy z uwzględnieniem przykładowych pytań egzaminacyjnych.
Kompleksowość
Zadbamy o każdy aspekt Twojego kursu: teorię oraz egzamin państwowy.

Opinie absolwentów

Poznaj opinie absolwentów naszych kursów i przekonaj się dlaczego warto nam zaufać! Zadowolenie i pozytywne zdanie naszych kursantów motywują nas do codziennej pracy i ciągłego rozwoju.
chevron_left
chevron_right

Zapisz się na kurs

Poniżej znajdziesz listę dostępnych terminów, wraz z cenami oraz liczbą dostępnych miejsc.

Sposoby finansowania kursów

Udostępniamy Tobie wiele sposobów finansowania kursów w ATC - od szybkiego przelewu, przez raty i płatności odroczone, na dofinansowaniach kończąc!
Szybkie przelewy online
Szczegóły
Szybkie przelewy online
Szybki przelew online za pośrednictwem Przelewy24 z ponad 320 banków. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
BLIK
Szczegóły
BLIK
Najszybszy i mobilny sposób płatności. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
Karty płatnicze
Szczegóły
Karty płatnicze
W pełni bezpieczna płatność kartą Visa lub Mastercard. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
Raty online
Szczegóły
Raty online
Cały proces zrealizujesz online, zajmie on zaledwie kilka minut. Będziesz mógł rozłożyć spłaty na okres od 3 do 36 miesięcy. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
Płatność odroczona
Szczegóły
Płatność odroczona
Korzystając z P24Now lub PayPo, otrzymasz możliwość odroczenia spłaty nawet do 54 dni lub rozłożenia płatności na wygodne raty. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
Przelew tradycyjny
Szczegóły
Przelew tradycyjny
Dajemy Tobie możliwość płatności przelewem tradycyjnym, na konto podane w trakcie składania zamówienia. Ta metoda płatności warunkuje potwierdzenie Twojego uczestnictwa w kursie dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.
Apple Pay i Google Pay
Szczegóły
Apple Pay i Google Pay
Specjalnie dla użytkowników mobilnych, udostępniamy płatność z wykorzystaniem Apple Pay i Google Pay. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
PayPal
Szczegóły
PayPal
Jeżeli posiadasz portfel w PayPal, błyskawicznie zapłacisz za kurs. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
Dofinansowania do 80%
Szczegóły
Dofinansowania do 80%
Do wielu kursów oferujemy dofinansowania z ramienia Unii Europejskiej, Urzędu Pracy i Bazy Usług Rozwojowych. Zapoznaj się z aktualną listą dofinansowań.

Najczęstsze pytania

Masz pytania? Przejrzyj najpierw listę tych najczęściej zadawanych! Być może właśnie tam znajdzie się odpowiedź na Twoje pytanie. Jeśli nie, skontaktuj się z nami.

expand_more

Tak, w cenie kursu wliczony jest koszt egzaminu.

expand_more

Tak, uprawnienia są wydawane przez Urząd Dozoru Technicznego.

expand_more

Uprawnienia są ważne przez okres 5 lat.

expand_more

Należy złożyć wniosek o przedłużenie okresu ważności zaświadczenia kwalifikacyjnego w Urzędzie Dozoru Technicznego. Formularze do pobrania na stronie UDT: www.udt.gov.pl/formularze.

expand_more

Suwnice hakową ogólnego przeznaczenia sterowaną z poziomu roboczego, w tym bezprzewodowo oraz cięgniki hakowe ogólnego przeznaczenia sterowane z poziomu roboczego, w tym bezprzewodowo. 

expand_more

Tak, pod warunkiem, że złożysz wniosek o wydanie zaświadczenia w języku obcym. Formularze do pobrania na stronie UDT: www.udt.gov.pl/formularze.

expand_more

Tak, pod warunkiem, że złożysz wniosek o wydanie duplikatu. Formularze do pobrania na stronie UDT: www.udt.gov.pl/formularze.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu – pomożemy Tobie dobrać odpowiednie szkolenie, termin oraz sposób finansowania.
Jesteśmy dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 16:00.

Infolinia - Poznań
Konsultanci w Poznaniu są dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00
E-mail - Poznań
Napisz do naszego poznańskiego oddziału - odpowiemy w ciągu jednego dnia roboczego!
Infolinia - Gostyń
Konsultanci w Gostyniu są dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00
E-mail - Gostyń
Napisz do naszego gostyńskiego oddziału - odpowiemy w ciągu jednego dnia roboczego!

Możesz też skorzystać z poniższego formularza!

To najsprawniejsza forma kontaktu – określ, którego ośrodka dotyczy Twoja sprawa, a wiadomość trafi w odpowiednie ręce 🙂Aby skontaktować się z nami za pośrednictwem powyższego formularza – prosimy podaj dane w nim wskazane. Podanie danych jest dobrowolne, jeśli jednak tego nie zrobisz, wysłanie wiadomości przy pomocy formularza nie będzie możliwe (nie musisz podawać numeru telefonu, może to jednak usprawnić naszą komunikację). Podane przez Ciebie dane mogą stanowić Twoje dane osobowe. W takim wypadku administratorem Twoich danych