TESTY UDT

Pytania egzaminacyjne z odpowiedziami

Z myślą o osobach przygotowujących się na egzamin UDT na wózki widłowe proponujemy testy zawierające pojawiające się na nim pytania. Materiały prezentowane na stronie przydadzą się także osobom poszukującym podstawowej wiedzy na temat wymagań, z jakimi wiąże się uzyskanie uprawnień na widlaki. Pytania i odpowiedzi są konkretne w treści i czytelne, dlatego będą stanowić skuteczne wsparcie w nauce do końcowego sprawdzianu. Nasza firma ATC Grupa  która od lat prowadzi ośrodek szkolenia zawodowego w Poznaniu i Gostyniu, zapewnia wysoki poziom merytoryczny tych materiałów.

 

Skuteczna pomoc w przygotowaniach do egzaminu UDT

Dlaczego warto zdać egzaminy UDT, przygotowując się do niego z wykorzystaniem udostępnionych materiałów i zapisując się na nasze profesjonalne kursy zawodowe? Przede wszystkim dlatego, że otwiera on drzwi do znalezienia dobrego zatrudnienia lub starania się o podwyżkę czy awans. Certyfikat przyda się zarówno na rynku pracy, jak i wewnątrz firmy, w której obecnie pracujesz. Co istotne, jest on respektowany w Polsce, ale też w innych krajach Unii Europejskiej, więc może stać się szansą na dobre stanowiska np. w Niemczech, Skandynawii, Francji, Holandii, a także poza UE, np. w Szwajcarii, Norwegii czy na Wyspach Brytyjskich. Zapisz się na kursy doszkalające i rób testy na wózki widłowe regularnie!

Kładziemy nacisk na wartość merytoryczną udostępnianych publikacji, które powstają pod nadzorem doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Każde pytanie jest dokładnie sprawdzone i osadzone w tematyce z zakresu pojawiającego się w trakcie państwowego, końcowego egzaminu na wózki widłowe. Testy są całkowicie darmowe, ale zapraszamy też na szkolenia i kursy zawodowe organizowane przez ATC Grupa.

Warunki egzaminu

  1. W dniu egzaminu należy mieć przy sobie dowód tożsamości, przyda się do rozwiązywania tabelek 🙂
  2. Czas trwania egzaminu teoretycznego to 30 minut.
  3. Test składa się z 15 pytań, każde pytanie ma 4 odpowiedzi, spośród których jedna jest prawidłowa.
  4. Egzamin teoretyczny uważa się za zaliczony, jeżeli są zaznaczone prawidłowo minimum 11 odpowiedzi.

Po uzyskaniu pozytywnego wyniku z części teoretycznej egzaminu należy udzielić odpowiedzi na jedno z pytań w części praktycznej, patrz w dalszej części p.n. materiały do części praktycznej egzaminu UDT na wózki widłowe. Po udzieleniu prawidłowej odpowiedzi można przystąpić do części praktycznej.

Pozytywne zaliczenie obydwu części kończy egzamin. Czas oczekiwania na uprawnienia to około jeden miesiąc od chwili zdania egzaminu. Aby mieć pewność, że przygotowujesz się do niego w sposób efektywny, skorzystaj z naszych materiałów i testów oraz zapisz się na kursy i szkolenia zawodowe prowadzone przez ATC Grupa w Poznaniu i Gostyniu.

Rozwiązane testy do części teoretycznej egzaminu

Poniżej przedstawiamy moduły niezbędne do zaliczenia egzaminu teoretycznego związanego z wózkami widłowymi. Moduł ogólny jest modułem wspólnym dla wszystkich specjalności. Zapraszamy też do sprawdzenia oferty na inne ciekawe kursy zawodowe dla dorosłych.

W celu zdania egzaminu UDT z np. podestów należy opanować pytania testowe z modułu ogólnego + moduł „podesty przejezdne”.

Wyjaśnienie – po kliknięciu lewym przyciskiem myszki w aktualnie otwarty slajd, poprawna odpowiedź na teście zostanie zaznaczona na czerwono i pogrubiona.


Przydatne materiały:

Przykład wypełnienia arkusza egzaminacyjnego

ZOBACZ JAK ROBIMY

Materiały do części praktycznej egzaminu

Jak wspomniano powyżej, po uzyskaniu pozytywnego wyniku z części teoretycznej egzaminu UDT, w ramach testu na wózki widłowe należy udzielić odpowiedzi na jedno z pytań do części praktycznej. Udzielając prawidłowej odpowiedzi można przystąpić do części praktycznej. Linki poniżej:

Jeżeli chcesz uzyskać duplikat uprawnień UDT lub przedłużyć jego ważność?

Załóż konto w e-UDT, to darmowa aplikacja umożliwiająca komunikację z urzędem dozoru technicznego. Opis zakładania e-konta w linku poniżej.

Linki do sal wykładowych o tematyce UDT

Zajęcia prowadzone w czasie rzeczywistym

SALA ATC POZNAŃ: https://meet.jit.si/atcudt

SALA ATC GOSTYŃ: https://meet.jit.si/atcudtg

 


 

Wystarczy kliknąć w jeden z powyższych linków i zostaniesz przekierowany do sali, w której prowadzone są certyfikowane kursy zawodowe i zajęcia o tematyce UDT przez wykładowców ATC Grupa. Warunkiem poprawnego uczestnictwa w zajęciach jest wpisanie swojego imienia i nazwiska oraz zezwolenie na udostępnienie aplikacji mikrofonu i kamery.

Opinie absolwentów

Poznaj opinie absolwentów naszych kursów i przekonaj się dlaczego warto nam zaufać! Zadowolenie i pozytywne zdanie naszych kursantów motywują nas do codziennej pracy i ciągłego rozwoju.
chevron_left
chevron_right

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu – pomożemy Tobie dobrać odpowiednie szkolenie, termin oraz sposób finansowania.
Jesteśmy dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 16:00.

Infolinia - Poznań
Konsultanci w Poznaniu są dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00
E-mail - Poznań
Napisz do naszego poznańskiego oddziału - odpowiemy w ciągu jednego dnia roboczego!
Infolinia - Gostyń
Konsultanci w Gostyniu są dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00
E-mail - Gostyń
Napisz do naszego gostyńskiego oddziału - odpowiemy w ciągu jednego dnia roboczego!

Możesz też skorzystać z poniższego formularza!

To najsprawniejsza forma kontaktu – określ, którego ośrodka dotyczy Twoja sprawa, a wiadomość trafi w odpowiednie ręce 🙂Aby skontaktować się z nami za pośrednictwem powyższego formularza – prosimy podaj dane w nim wskazane. Podanie danych jest dobrowolne, jeśli jednak tego nie zrobisz, wysłanie wiadomości przy pomocy formularza nie będzie możliwe (nie musisz podawać numeru telefonu, może to jednak usprawnić naszą komunikację). Podane przez Ciebie dane mogą stanowić Twoje dane osobowe. W takim wypadku administratorem Twoich danych