Operator wózków jezdniowych podnośnikowych

Kurs na operatora wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia – z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem

calendar_today Najbliższy kurs: 25 lipca 2024
credit_card Cena: 880 zł
Dlaczego ATC?
O kursie
Przebieg kursu
Jak szkolimy
Najczęstsze pytania
Kontakt z nami

Co wyróżnia kurs w ATC

Kurs na operatora wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia prowadzony jest przez profesjonalną kadrę, która kompleksowo przygotuje Cię do egzaminu. Zrobimy wszystko, byś wyniósł z naszego kursu jak najwięcej! Zobacz co Cię nauczymy link do filmu.

Materiały w formie e-learning
Otrzymasz dostęp do solidnie opracowanych materiałów dydaktycznych w formie online.
Baza pytań egzaminacyjnych
Zapoznasz się z opracowanymi przez nas przykładowymi pytaniami egzaminacyjnymi.
Nowoczesny park maszynowy
Zdobędziesz cenne umiejętności praktyczne, szkoląc się na nowoczesnych maszynach.
Przygotowanie do egzaminu
Nasza profesjonalna kadra kompleksowo przygotuje Cię do egzaminu państwowego i zdobycia uprawnień.

O kursie

Biorąc udział w szkoleniu, zdobędziesz niezbędną wiedzę i umiejętności, dzięki którym uzyskasz zaświadczenie kwalifikacyjne do obsługi urządzeń transportu bliskiego.

Uprawnienia operatora wózka jezdniowego pozwolą Ci na obsługę wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia. Okres ważności takich uprawnień wynosi 10 lat. Możesz odnowić uprawnienia na podstawie złożonego wniosku o przedłużenie okresu ważności zaświadczenia kwalifikacyjnego w Urzędzie Dozoru Technicznego.


 

  • 24 godziny zajęć teoretycznych w naszym ośrodku
  • 6 godzin zajęć praktycznych z instruktorem
  • Zajęcia praktyczne na wózkach jezdniowych klasy LINDE
  • Dostęp do materiałów dydaktycznych online (e-learning)
  • Kompleksowe przygotowanie do egzaminu państwowego

Czego się nauczysz

Podczas kursu zdobędziesz wiedzę teoretyczną oraz praktyczne umiejętności z zakresu obsługi maszyny, niezbędne do tego, by dobrze wykonywać zawód operatora.

Poznasz czynności operatora przy obsłudze wózków, zarówno przed pracą, jak i po pracy z urządzeniem. Zapoznamy Cię z przepisami BHP, podstawowymi aktami prawnymi oraz budową wózków. Przekażemy również wiedzę z zakresu urządzeń zabezpieczających, sygnalizujących, ostrzegawczych i warunków technicznego dozoru.

Z kolei w ramach zajęć praktycznych nauczysz się bezpiecznej jazdy wózkiem jezdniowym przy załadunku i wyładunku oraz wymiany butli gazowej.

Przebieg kursu

Kurs na wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem został podzielony na część teoretyczną i praktyczną, które zakończone są egzaminem państwowym.

Teoria

alarm 24 godziny

Na realizację teorii masz 7 dni, w ciągu których wyrobisz 24 godziny zajęć teoretycznych. Przykładowe testy z odpowiedziami pod linkiem.

Zajęcia praktyczne z instruktorem

alarm 6 godzin

Musisz również wyrobić 6 godzin praktyki, zobacz. Zajęcia praktyczne prowadzone z instruktorem zrealizujesz w wyznaczonym terminie.

Egzamin państwowy

alarm 1 dzień

Ostatni etap to egzamin państwowy, którego zdanie uprawni Cię do obsługi wózków jezdniowych.

Jak szkolimy

Jak szkolimy? Przede wszystkim kompleksowo! Zadbamy zarówno o część teoretyczną, jak i praktyczną Twojego kursu, byś jak najlepiej przygotowany podszedł do egzaminu.

Profesjonalizm
Całą niezbędną wiedzę przekaże Ci nasza wykwalifikowana w tym zakresie kadra.
Materiały online
Otrzymasz materiały online: czynności operatora, przepisy BHP, akty prawne, budowa maszyn, dozór techniczny.
Praktyka czyni mistrza!
Duży nacisk kładziemy na zajęcia praktyczne, które zrealizujesz na nowoczesnych maszynach.
Kompleksowość
Zadbamy o każdy aspekt Twojego kursu: teorię, praktykę i egzamin państwowy.

Opinie absolwentów

Poznaj opinie absolwentów naszych kursów i przekonaj się dlaczego warto nam zaufać! Zadowolenie i pozytywne zdanie naszych kursantów motywują nas do codziennej pracy i ciągłego rozwoju.
chevron_left
chevron_right

Zapisz się na kurs

Poniżej znajdziesz listę dostępnych terminów, wraz z cenami oraz liczbą dostępnych miejsc.

Sposoby finansowania kursów

Udostępniamy Tobie wiele sposobów finansowania kursów w ATC - od szybkiego przelewu, przez raty i płatności odroczone, na dofinansowaniach kończąc!
Szybkie przelewy online
Szczegóły
Szybkie przelewy online
Szybki przelew online za pośrednictwem Przelewy24 z ponad 320 banków. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
BLIK
Szczegóły
BLIK
Najszybszy i mobilny sposób płatności. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
Karty płatnicze
Szczegóły
Karty płatnicze
W pełni bezpieczna płatność kartą Visa lub Mastercard. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
Raty online
Szczegóły
Raty online
Cały proces zrealizujesz online, zajmie on zaledwie kilka minut. Będziesz mógł rozłożyć spłaty na okres od 3 do 36 miesięcy. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
Płatność odroczona
Szczegóły
Płatność odroczona
Korzystając z P24Now lub PayPo, otrzymasz możliwość odroczenia spłaty nawet do 54 dni lub rozłożenia płatności na wygodne raty. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
Przelew tradycyjny
Szczegóły
Przelew tradycyjny
Dajemy Tobie możliwość płatności przelewem tradycyjnym, na konto podane w trakcie składania zamówienia. Ta metoda płatności warunkuje potwierdzenie Twojego uczestnictwa w kursie dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.
Apple Pay i Google Pay
Szczegóły
Apple Pay i Google Pay
Specjalnie dla użytkowników mobilnych, udostępniamy płatność z wykorzystaniem Apple Pay i Google Pay. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
PayPal
Szczegóły
PayPal
Jeżeli posiadasz portfel w PayPal, błyskawicznie zapłacisz za kurs. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
Dofinansowania do 80%
Szczegóły
Dofinansowania do 80%
Do wielu kursów oferujemy dofinansowania z ramienia Unii Europejskiej, Urzędu Pracy i Bazy Usług Rozwojowych. Zapoznaj się z aktualną listą dofinansowań.

Najczęstsze pytania

Masz pytania? Przejrzyj najpierw listę tych najczęściej zadawanych! Być może właśnie tam znajdzie się odpowiedź na Twoje pytanie. Jeśli nie, skontaktuj się z nami.

expand_more

Tak, w cenie kursu wliczony jest koszt egzaminu.

expand_more

Tak, uprawnienia są wydawane przez Urząd Dozoru Technicznego.

expand_more

Uprawnienia są ważne przez okres 10 lat.

expand_more

Należy złożyć wniosek o przedłużenie okresu ważności zaświadczenia kwalifikacyjnego w Urzędzie Dozoru Technicznego. Formularze do pobrania na stronie UDT: www.udt.gov.pl/formularze.

expand_more

Wózki jezdniowe widłowe i wózki jezdniowe podnośnikowe, tzw. Manitou oraz wózki podnoszące operatora wraz z ładunkiem. 

expand_more

Tak, pod warunkiem, że złożysz wniosek o wydanie zaświadczenia w języku obcym. Formularze do pobrania na stronie UDT: www.udt.gov.pl/formularze.

expand_more

Tak, pod warunkiem, że złożysz wniosek o wydanie duplikatu. Formularze do pobrania na stronie UDT: www.udt.gov.pl/formularze.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu – pomożemy Tobie dobrać odpowiednie szkolenie, termin oraz sposób finansowania.
Jesteśmy dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 16:00.

Infolinia - Poznań
Konsultanci w Poznaniu są dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00
E-mail - Poznań
Napisz do naszego poznańskiego oddziału - odpowiemy w ciągu jednego dnia roboczego!
Infolinia - Gostyń
Konsultanci w Gostyniu są dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00
E-mail - Gostyń
Napisz do naszego gostyńskiego oddziału - odpowiemy w ciągu jednego dnia roboczego!

Możesz też skorzystać z poniższego formularza!

To najsprawniejsza forma kontaktu – określ, którego ośrodka dotyczy Twoja sprawa, a wiadomość trafi w odpowiednie ręce 🙂Aby skontaktować się z nami za pośrednictwem powyższego formularza – prosimy podaj dane w nim wskazane. Podanie danych jest dobrowolne, jeśli jednak tego nie zrobisz, wysłanie wiadomości przy pomocy formularza nie będzie możliwe (nie musisz podawać numeru telefonu, może to jednak usprawnić naszą komunikację). Podane przez Ciebie dane mogą stanowić Twoje dane osobowe. W takim wypadku administratorem Twoich danych