Kurs spawania MIG (131)

Spawanie blach i rur spoinami pachwinowymi

calendar_today Najbliższy kurs: 1 grudnia 2023
credit_card Cena: 2500 zł
Co wyróżnia kurs w ATC
O kursie
Przebieg kursu
Jak szkolimy
Najczęstsze pytania
Kontakt z nami

Co wyróżnia kurs w ATC

Kurs spawania blach i rur spoinami pachwinowymi metodą MIG prowadzony jest przez profesjonalną kadrę, która kompleksowo przygotuje Cię do egzaminu. Do Twojej dyspozycji będą solidnie opracowane materiały, a także nowoczesne maszyny. Zrobimy wszystko, byś wyniósł z naszego kursu jak najwięcej!

Profesjonalna kadra
Kurs prowadzą wykładowcy z uprawnieniami Międzynarodowego Inżyniera Spawalnika (IWE) oraz do badań wizualnych (VT1, VT2).
Platforma e-learning
Otrzymasz dostęp do solidnie opracowanych materiałów dydaktycznych w wersji online, na platformie e-learningowej.
Spawalnia z atestem
Zdobędziesz umiejętności praktyczne w spawalni atestowanej przez Instytut Spawalnictwa, na odpowiednich urządzeniach.
Nowoczesne ośrodki szkoleniowe
Nasze ośrodki zapewniają najwyższe standardy wyposażenia i szkolenia, w tym parking dla klientów.

O kursie

Chcesz zdobyć uprawnienia spawacza blach i rur spoinami pachwinowymi metodą MIG? Zapisz się na kurs spawania, który poprzez teorię i praktykę solidnie przygotuje Cię do egzaminu!

Szkolenie składa się z części teoretycznej i praktycznej. Teorię możesz zrealizować stacjonarnie, pod okiem wykładowcy lub zdalnie, bez wychodzenia z domu. To Ty wybierasz! Czekają Cię także zajęcia praktyczne w atestowanej spawalni w naszej siedzibie. Po kursie przystąpisz do egzaminu państwowego, a stąd już tylko krok do uzyskania uprawnień na spawanie metodą MIG!

 


 

  • 25 godzin teorii w formie stacjonarnej lub e-learning
  • 120 godzin praktyki w atestowanej spawalni
  • Dostęp do materiałów dydaktycznych online (e-learning)
  • Kompleksowe przygotowanie do egzaminu

Czego się nauczysz

Jako przyszły spawacz metodą MIG (131) posiądziesz nie tylko wiedzę teoretyczną, ale również umiejętności praktyczne, niezbędne do tego, by dobrze wykonywać swój zawód.

Podczas naszego kursu dowiesz się, jak spawać elektrodą topliwą w osłonie gazów i jak przygotowywać złącza. Poznasz urządzenia spawalnicze i materiały do spawania. Zaznajomisz się także z informacjami z zakresu BHP w pracy spawacza. Zdobędziesz również umiejętności praktyczne na najlepszych urządzeniach spawalniczych.

Szkolenie prowadzimy pod kątem pytań i zadań egzaminacyjnych, a godziny odbywania zajęć dostosowujemy do Ciebie.

Przebieg kursu

Kurs spawania blach i rur spoinami pachwinowymi metodą MIG (131) został podzielony na część teoretyczną i praktyczną, które zakończone są egzaminem państwowym. Stawiamy na elastyczność w prowadzenia kursu, by jak najlepiej dostosować go do Twoich potrzeb i możliwości.

Teoria

alarm 25 godzin

Do wyrobienia masz 25 godzin teorii w formie stacjonarnej lub e-learningowej. Decydując się na kurs stacjonarny, odbędziesz zajęcia w ośrodku pod nadzorem trenera w ciągu 4 dni. Szkolimy w godzinach 8:00-16:00, od poniedziałku do piątku.

Praktyka

alarm 120 godzin

Czeka Cię również 120 godzin zajęć praktycznych, które odbywają się w atestowanej spawalni na terenie ośrodka pod nadzorem instruktora. Praktykę zrealizujesz w 15 dni. Szkolimy w godzinach 8:00-16:00, od poniedziałku do piątku.

Egzamin państwowy

alarm 1 dzień

Ostatni etap to egzamin państwowy przed komisją egzaminacyjną na terenie naszego ośrodka. Odbywa się zgodnie z harmonogramem rocznym. Składa się z dwóch części:

1) Egzaminu praktycznego – wykonasz próbkę egzaminacyjną w metodzie, w której ubiegasz się o uprawnienia. Zaliczenie jest warunkiem przystąpienia do części teoretycznej.

2) Egzaminu teoretycznego – w formie ustnej, zawierającego pytania z każdej dziedziny wiedzy zawartej w programie szkolenia.

Jak szkolimy

Jak szkolimy? Przede wszystkim kompleksowo! Zadbamy zarówno o część teoretyczną, jak i praktyczną Twojego kursu, byś jak najlepiej przygotowany podszedł do egzaminu.

Teoria do wyboru
Teoria w formie stacjonarnej lub e-learningowej, bez wychodzenia z domu. Sam decydujesz.
Materiały online
Na czas szkolenia otrzymasz solidnie opracowane materiały dydaktyczne w wersji online.
Praktyka czyni mistrza!
Duży nacisk kładziemy na zajęcia praktyczne, które zrealizujesz w spawalni na terenie ośrodka.
Pod kątem egzaminu
Szkolenie prowadzimy z uwzględnieniem przykładowych pytań i zadań egzaminacyjnych.

Opinie absolwentów

Poznaj opinie absolwentów naszych kursów i przekonaj się dlaczego warto nam zaufać! Zadowolenie i pozytywne zdanie naszych kursantów motywują nas do codziennej pracy i ciągłego rozwoju.
chevron_left
chevron_right

Zapisz się na kurs

Poniżej znajdziesz listę dostępnych terminów, wraz z cenami oraz liczbą dostępnych miejsc.

Sposoby finansowania kursów

Udostępniamy Tobie wiele sposobów finansowania kursów w ATC - od szybkiego przelewu, przez raty i płatności odroczone, na dofinansowaniach kończąc!
Szybkie przelewy online
Szczegóły
Szybkie przelewy online
Szybki przelew online za pośrednictwem Przelewy24 z ponad 320 banków. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
BLIK
Szczegóły
BLIK
Najszybszy i mobilny sposób płatności. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
Karty płatnicze
Szczegóły
Karty płatnicze
W pełni bezpieczna płatność kartą Visa lub Mastercard. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
Raty online
Szczegóły
Raty online
Cały proces zrealizujesz online, zajmie on zaledwie kilka minut. Będziesz mógł rozłożyć spłaty na okres od 3 do 36 miesięcy. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
Płatność odroczona
Szczegóły
Płatność odroczona
Korzystając z P24Now lub PayPo, otrzymasz możliwość odroczenia spłaty nawet do 54 dni lub rozłożenia płatności na wygodne raty. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
Przelew tradycyjny
Szczegóły
Przelew tradycyjny
Dajemy Tobie możliwość płatności przelewem tradycyjnym, na konto podane w trakcie składania zamówienia. Ta metoda płatności warunkuje potwierdzenie Twojego uczestnictwa w kursie dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.
Apple Pay i Google Pay
Szczegóły
Apple Pay i Google Pay
Specjalnie dla użytkowników mobilnych, udostępniamy płatność z wykorzystaniem Apple Pay i Google Pay. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
PayPal
Szczegóły
PayPal
Jeżeli posiadasz portfel w PayPal, błyskawicznie zapłacisz za kurs. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
Dofinansowania do 80%
Szczegóły
Dofinansowania do 80%
Do wielu kursów oferujemy dofinansowania z ramienia Unii Europejskiej, Urzędu Pracy i Bazy Usług Rozwojowych. Zapoznaj się z aktualną listą dofinansowań.

Najczęstsze pytania

Masz pytania? Przejrzyj najpierw listę tych najczęściej zadawanych! Być może właśnie tam znajdzie się odpowiedź na Twoje pytanie. Jeśli nie, skontaktuj się z nami.

expand_more

Kurs trwa 145 godzin w wersji stacjonarnej. Jeśli zdecydujesz się na e-learning, to kurs jest krótszy.

expand_more

Kurs odbywa się w godzinach 8:00-16:00, od poniedziałku do piątku (możliwe indywidualne odbycie kursu).

expand_more

Kandydat powinien mieć ukończone 18 lat, wykształcenie minimum podstawowe.

expand_more

Kursy rozpoczynamy codziennie.

expand_more

Tak, możesz rozpocząć od każdej metody podstawowej.

expand_more

Nie, metoda MIG (131) daje uprawnienia, aby spawać na aluminium.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu – pomożemy Tobie dobrać odpowiednie szkolenie, termin oraz sposób finansowania.
Jesteśmy dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 16:00.

Infolinia - Poznań
Konsultanci w Poznaniu są dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00
E-mail - Poznań
Napisz do naszego poznańskiego oddziału - odpowiemy w ciągu jednego dnia roboczego!
Infolinia - Gostyń
Konsultanci w Gostyniu są dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00
E-mail - Gostyń
Napisz do naszego gostyńskiego oddziału - odpowiemy w ciągu jednego dnia roboczego!

Możesz też skorzystać z poniższego formularza!

To najsprawniejsza forma kontaktu – określ, którego ośrodka dotyczy Twoja sprawa, a wiadomość trafi w odpowiednie ręce 🙂Aby skontaktować się z nami za pośrednictwem powyższego formularza – prosimy podaj dane w nim wskazane. Podanie danych jest dobrowolne, jeśli jednak tego nie zrobisz, wysłanie wiadomości przy pomocy formularza nie będzie możliwe (nie musisz podawać numeru telefonu, może to jednak usprawnić naszą komunikację). Podane przez Ciebie dane mogą stanowić Twoje dane osobowe. W takim wypadku administratorem Twoich danych

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 5

Średnia ocena: 4.6/5.0
Na podstawie: 20 opinii