Kurs spawania MAG - oznaczenie 135

Spawanie blach i rur spoinami pachwinowymi

calendar_today Najbliższy kurs: 2 stycznia 2024
credit_card Cena: 2500 zł
Co wyróżnia ATC
O kursie
Przebieg kursu
Jak szkolimy
Najczęstsze pytania
Kontakt z nami

Co wyróżnia kurs w ATC

Do nauki spawania kierujemy bardzo doświadczonych instruktorów-spawaczy z przemysłu, doświadczenie ich, potwierdzone jest aktualnymi certyfikatami spawacza wydanymi przez jednostkę PCA – Łukasiewicz Instytut Spawalnictwa w Gliwicach. Zajęcia praktyczne prowadzone są przy ich czynnym udziale, pod rękę.

Do dyspozycji klientów udostępniamy, jako ATC Grupa atestowane spawalnie w Gostyniu, Poznaniu, Łodzi, Nowogardzie  które wyposażone są w mocne spawarki bardzo często z chłodzeniem cieczą, co daje możliwość pracy w dużych zakresach prądów.

Jako ośrodek szkolenia zawodowego stawiamy sobie za zadanie jak najlepsze przygotowanie uczestników do wykonywania zawodu. Nasze profesjonalne kursy doszkalające na spawacza metodą MAG 135 obejmują warstwę zarówno praktyczną, jak i teoretyczną. Absolwenci podkreślają, że dzięki wsparciu specjalistów z ATC Grupa znacznie łatwiej udało im uzyskać uprawnienia spawalnicze i zdobyć zatrudnienie na interesującym ich stanowisku. Warto sprawdzić nasz cennik i już teraz zapisać się na skuteczne i ciekawe kursy zawodowe i szkolenia!

O kursie

Chcesz zdobyć uprawnienia spawacza metodą MAG 135, blach i rur spoinami pachwinowymi? Zapisz się na kurs spawania w ATC Grupa, nauczymy Cię spawać! Zgłoszenia przyjmujemy w formule 365 osobiście, telefonicznie, on-line.

Szkolimy w dni powszednie, zdarza się, że w weekendy.  Szkolenie składa się z części teoretycznej i praktycznej. Teorię możesz poznać w jednym z naszych ośrodków lub zrealizować zdalnie, bez wychodzenia z domu w formule szkolenia w czasie rzeczywistym. To Ty wybierasz! Na zajęcia praktyczne zapraszamy do naszych atestowanych spawalni. Są rzeczy, których nie da zrobić się przez internet.

Zapraszamy do zapoznania się z cenami i udziału w zajęciach organizowanych przez ATC Grupa zarówno całkowicie początkujących kandydatów, jak i pracowników, którzy dysponują już jakimś doświadczeniem w tej dziedzinie. Nasze profesjonalne kursy zawodowe spawania blach i rur metodą MAG 135 dla dorosłych ą prowadzone przez fachowców potrafiących przekazywać wiedzę skutecznie i zarazem w interesujący sposób.

Aby maksymalnie wspomóc kursantów i ułatwić im zdobywanie kompetencji, udostępniamy materiały dydaktyczne i dajemy możliwość korzystania z nowoczesnej platformy e-learningowej. Sprawdź cennik, już dzisiaj zapisz się na kursy i szkolenia zawodowe dla przyszłych spawaczy i zwiększ swoje szanse na zdanie egzaminu oraz znalezienie zatrudnienia w tym zawodzie!

Po szkoleniu przystąpisz do egzaminu zgodnie z normą EN-ISO 9606-1. A stąd już tylko krok do uzyskania uprawnień spawacza metodą MAG 135!

Zarys programu szkolenia

  • 23 godziny teorii w formie stacjonarnej lub e-learning
  • 120 godzin praktyki w atestowanej spawalni
  • Dostęp do materiałów dydaktycznych online (e-learning)
  • Kompleksowe przygotowanie do egzaminu

Czego się nauczysz

Jako przyszły spawacz metodą MAG (135) posiądziesz niezbędną wiedzę, ale przede wszystkim umiejętność spawania, niezbędną do tego, by dobrze wykonywać swój zawód.

Podczas naszego kursu poznasz zasady doboru parametrów na urządzeniach spawalniczych, właściwości fizyczne materiałów do spawania. Dowiesz się, jak przygotować właściwie materiał do wykonania złącza. Poznasz właściwości łuku elektrycznego, zasady dostarczania ciepła do formowanej spoiny. Zaznajomimy Ciebie z zasadami BHP w pracy spawacza byś ostatecznie mógł w pełni bezpiecznie wykonać zleconą konstrukcję.

Nasze certyfikowane kursy zawodowe na uprawnienia spawalnicze nauczą Cię najważniejszych zasad obowiązujących w tym zawodzie i pomogą w unikaniu najczęstszych błędów. Dowiesz się, jak posługiwać się urządzeniami sprawnie i zarazem bezpiecznie, aby osiągnąć oczekiwane rezultaty. ATC Grupa przygotuje Cię zarówno do egzaminu, jak i wykonywania pracy, która obejmuje spawanie blach i rur metodą MAG 135. Dzięki naszemu wsparciu łatwiej będzie Ci znaleźć zatrudnienie w dowolnym zakładzie wykorzystującym tę technologię. Gwarantujemy wysoki poziom merytoryczny, atrakcyjne ceny i przyjazną atmosferę, na jaką możesz liczyć, zapisując się na szkolenia i kursy zawodowe w profesjonalnie wyposażonym ośrodku!

Naszym celem jest, nauczyć Ciebie spawać. Pamiętaj! spoinę ocenia się nie tylko po wyglądzie, ale często sprawdza się co ma w środku.

Przebieg kursu

Kurs spawania pachwinowego blach i rur metodą MAG (135) został podzielony na część teoretyczną i praktyczną, które zakończone są egzaminem zgodnym z normom EN-ISO 9606-1. Stawiamy na elastyczność w prowadzenia kursu, by jak najlepiej dostosować go do Twoich potrzeb i możliwości.

Teoria

alarm 23 godziny

Do wyrobienia masz 23 godziny teorii, które możesz zrealizować stacjonarnie lub e-learningowo metodą synchroniczną. Decydując się na kurs stacjonarny, odbędziesz zajęcia w ośrodku pod nadzorem trenera w ciągu 3 dni. Szkolimy w godzinach 10:00-19:00, od poniedziałku do piątku.

Zajęcia praktyczne

alarm 120 godzin

Do Twojej dyspozycji na zajęcia praktyczne udostępniamy atestowane spawalnie na terenie naszych ośrodków. Praktykę możesz realizować codziennie lub jak Tobie pasuje. My czekamy w naszych spawalniach codziennie w godzinach 10:00-19:00, od poniedziałku do piątku. Jak nas przekonasz to możemy poświęcić swój czas w weekendy.

Egzamin państwowy

alarm 1 dzień

Ostatni etap to egzamin przed komisją egzaminacyjną z naszego ośrodka. Dzięki posiadaniu licencji egzaminatora Łukasiewicz Instytut Spawalnictwa w Gliwicach egzaminy możemy organizować codziennie.

Egzamin składa się z dwóch części:

1) Egzaminu teoretycznego – w formie testu, pytania z każdej dziedziny wiedzy zawartej w programie szkolenia.

2) Egzaminu praktycznego – do wykonania będziesz miał dwie próbki egzaminacyjne w wybranej metodzie. Jedna próbka podlega ocenie wizualnej, druga próbka poddawana jest łamaniu. Uzyskany przełom pozwoli sprawdzić głębokość przetopu lub jego brak. Uzyskanie akceptowalnych wyników złączy jest warunkiem pozytywnego zdania egzaminu.

Czas oczekiwania na potwierdzenie kwalifikacji z Instytutu ok. 5 dni.

Jak szkolimy

Jak szkolimy? Przede wszystkim kompleksowo! Zadbamy zarówno o część teoretyczną, jak i praktyczną Twojego kursu, byś jak najlepiej przygotowany podszedł do egzaminu.

Opinie absolwentów

Poznaj opinie absolwentów naszych kursów i przekonaj się dlaczego warto nam zaufać! Zadowolenie i pozytywne zdanie naszych kursantów motywują nas do codziennej pracy i ciągłego rozwoju.
chevron_left
chevron_right

Zapisz się na kurs

Poniżej znajdziesz listę dostępnych terminów, wraz z cenami oraz liczbą dostępnych miejsc.

Sposoby finansowania kursów

Udostępniamy Tobie wiele sposobów finansowania kursów w ATC - od szybkiego przelewu, przez raty i płatności odroczone, na dofinansowaniach kończąc!
Szybkie przelewy online
Szczegóły
Szybkie przelewy online
Szybki przelew online za pośrednictwem Przelewy24 z ponad 320 banków. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
BLIK
Szczegóły
BLIK
Najszybszy i mobilny sposób płatności. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
Karty płatnicze
Szczegóły
Karty płatnicze
W pełni bezpieczna płatność kartą Visa lub Mastercard. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
Raty online
Szczegóły
Raty online
Cały proces zrealizujesz online, zajmie on zaledwie kilka minut. Będziesz mógł rozłożyć spłaty na okres od 3 do 36 miesięcy. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
Płatność odroczona
Szczegóły
Płatność odroczona
Korzystając z P24Now lub PayPo, otrzymasz możliwość odroczenia spłaty nawet do 54 dni lub rozłożenia płatności na wygodne raty. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
Przelew tradycyjny
Szczegóły
Przelew tradycyjny
Dajemy Tobie możliwość płatności przelewem tradycyjnym, na konto podane w trakcie składania zamówienia. Ta metoda płatności warunkuje potwierdzenie Twojego uczestnictwa w kursie dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.
Apple Pay i Google Pay
Szczegóły
Apple Pay i Google Pay
Specjalnie dla użytkowników mobilnych, udostępniamy płatność z wykorzystaniem Apple Pay i Google Pay. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
PayPal
Szczegóły
PayPal
Jeżeli posiadasz portfel w PayPal, błyskawicznie zapłacisz za kurs. Ta metoda płatności gwarantuje natychmiastowe księgowanie przelewu i potwierdzenie Twojego zapisu na kurs!
Dofinansowania do 80%
Szczegóły
Dofinansowania do 80%
Do wielu kursów oferujemy dofinansowania z ramienia Unii Europejskiej, Urzędu Pracy i Bazy Usług Rozwojowych. Zapoznaj się z aktualną listą dofinansowań.

Najczęstsze pytania

Masz pytania? Przejrzyj najpierw listę tych najczęściej zadawanych! Być może właśnie tam znajdzie się odpowiedź na Twoje pytanie. Jeśli nie, skontaktuj się z nami.

expand_more

Kurs trwa 143 godziny w wersji stacjonarnej. Jeśli wybierzesz teorię w formie e-learning, to kurs jest krótszy.

expand_more

Kurs odbywa się w godzinach 8:00-16:00, od poniedziałku do piątku (możliwe jest indywidualne odbycie kursu).

expand_more

Kandydat powinien mieć ukończone 18 lat, wykształcenie minimum podstawowe.

expand_more

Kursy rozpoczynamy codziennie.

expand_more

Rozpocznij od metody MAG (135).

expand_more

Aby spawać blachą stalową, musisz przystąpić do kursu metodą MAG (135).

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu – pomożemy Tobie dobrać odpowiednie szkolenie, termin oraz sposób finansowania.
Jesteśmy dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 16:00.

Infolinia - Poznań
Konsultanci w Poznaniu są dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00
E-mail - Poznań
Napisz do naszego poznańskiego oddziału - odpowiemy w ciągu jednego dnia roboczego!
Infolinia - Gostyń
Konsultanci w Gostyniu są dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00
E-mail - Gostyń
Napisz do naszego gostyńskiego oddziału - odpowiemy w ciągu jednego dnia roboczego!

Możesz też skorzystać z poniższego formularza!

To najsprawniejsza forma kontaktu – określ, którego ośrodka dotyczy Twoja sprawa, a wiadomość trafi w odpowiednie ręce 🙂Aby skontaktować się z nami za pośrednictwem powyższego formularza – prosimy podaj dane w nim wskazane. Podanie danych jest dobrowolne, jeśli jednak tego nie zrobisz, wysłanie wiadomości przy pomocy formularza nie będzie możliwe (nie musisz podawać numeru telefonu, może to jednak usprawnić naszą komunikację). Podane przez Ciebie dane mogą stanowić Twoje dane osobowe. W takim wypadku administratorem Twoich danych

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 5

Średnia ocena: 4.5/5.0
Na podstawie: 36 opinii